ÜRETİMDEN KALDIRILDI

Denon

Denon PMA-30

Yüzyılı aşkın bir süredir, mükemmel ses mühendisliği konusunda çok ciddiyiz.

(KDV Dahil)

PAYLAŞ

100 yılı aşkın kusursuz ses reprodüksiyonundan gelen
Yüzyılı aşkın bir süredir, mükemmel ses mühendisliği konusunda çok ciddiyiz. İlk yıllarda Hi-Fi ürünlerimizi hassas ses bileşenleri olarak adlandırmamızın sebebi de buydu. Ve yaklaşımımız hala değişmedi: her şey performansla ilgili. Bunu aklımızda tutarak, en yeni ürünlerimiz kompakt olmalı ve inanılmaz derecede şık bir tasarıma sahip olmakla birlikte, gerçek yüksek doğruluklu olmalı diye karar verdik. Başka bir deyişle, onlar tamamen Denon olmalıdır. Denon Design Series'i Tanıyalım: Bugünün Yaşam Tarzıları İçin Gerçek Hi-Fi.

  • Powerful BTL configuration Class D amplifier
  • Fully digital processing
  • Advanced master clock design
  • High quality headphone amplifier
  • Bluetooth compatible (aptX Low Latency / AAC / SBC compatible)
  • Superbly finished aluminium panels
  • Landscape or portrait orientation

Dijital Entegre Stereo Amplifikatör
Kompakt, şık bir tasarımdan üstün ses kalitesinin keyfini çıkarın. Denon PMA-30, standart bileşen amplifikatörünüzü değiştirir ve modern bağlantı sunar. Kablosuz Bluetooth bağlantısıyla taşınabilir aygıtınızdan en sevdiğiniz müziğin keyfini çıkarın. Optimum kablosuz ses kalitesi için PMA-30, CD kalitesinde ses sağlayan Qualcomm apt-X Düşük Gecikme çözümü özelliğine sahiptir. Bir set üstü kutu ya da TV gibi dijital ses kaynakları ile uyumlu olmak için birçok dijital giriş, eski analog kaynaklar için analog bir stereo girişi bulunmaktadır. PMA-30, en geniş aralıktaki hoparlör türleri ile uyumluluk için kanal başına 40 watt olarak 4 ohm derecelendirilmiştir. Lüks tasarım, her yere uyacak şekilde boyutlandırılmıştır ve yatay veya dikey olarak konumlandırılabilir. DCD-50 eşleşen CD Çalar'ı ekleyin ve modern oturma odanız için mükemmel bir stereo sisteme sahip olacaksınız.

Güçlü ve ayrıntılı ses
Gelişmiş amplifikatör bölümü, Denon'un benzersiz HiFi mühendislik teknolojileri sayesinde kompakt bir form faktöründen şaşırtıcı bir ses sunar. Tam dijital amplifikatör sistemi, 40W'da 4 ohm'a kadar yüksek amplifikatör verimliliği ile üstün ses duyarlılığı sunar. Üstün kaliteli çok yönlü hoparlör konnektörleri, hoparlör kablolarını çıplak tel, pin bağlantıları ve tekli fiş konnektörleri vasıtasıyla bağlamanıza izin verir.

Yüksek Çözünürlüklü Ses desteği
PMA-30'un 24 bit / 192 kHz'e kadar ALAC, FLAC ve WAV kayıpsız dosyaları dijital girişler vasıtasıyla çözebilme özelliği sayesinde yüksek çözünürlüklü sesi inanılmaz derecede gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Müziğiniz daha önce böyle ses vermedi.

NFC ve aptX Düşük Gecikmeli Bluetooth
Ön paneldeki Bluetooth butonu aracılığıyla hızlı ve kolay eşleştirme özelliğine sahip PMA-30'un Bluetooth bağlantısı yoluyla taşınabilir aygıtlarınızdan en sevdiğiniz ses parçalarını aktarın. CD kalitesinde ses çalma için PMA-30, dudak senkronizasyon sorunları olmaksızın video kaynaklarından ses çalınırken optimum zaman senkronizasyonu sağlayan en son nesil Qualcomm aptX Düşük Gecikmeli kod çözücüye sahiptir.

Yüksek kaliteli kulaklık çıkışı
En iyi ses kalitesi için PMA-30, tamamen ayrı bir final çıkış bölümü ile eşleştirilmiş bir yüksek hızlı ultra düşük bozulma geniş bant op amplifikatör özelliğine sahip olan özel bir kulaklık amplifikatör devresi ile donatılmıştır. PMA-30, en geniş kulaklık çeşitlerini içerecek şekilde, kulaklık empedansının ve amplifikatör kazancının uygun şekilde eşleştirilmesini sağlayan, düşük, orta ve yüksek empedanslı kulaklıklar için 3 ayarla ayarlanabilen bir kulaklık empedansı kontrolüne sahiptir. Kulaklık girişi, birinci sınıf ev ve profesyonel stüdyo kulaklık modelleriyle uyumlu bir 6.3mm konektör içerir.

Zarif bir şekilde tasarlanmış saf sınıf
Denon Design Series, yumuşak görünümlü alüminyum, parlak gümüş ton vurguları ve parlak ve mat siyah yüzey karışımıyla ön plana çıkmaktadır. Canlı OLED ekranlar, ikonları ve metni kullanarak bir bakışta bilmeniz gereken her şeyi anlatır. Ve PMA-30 ve DCD-50, yatay veya dikey olarak kullanıldığında da doğru durumda bulunur.

Temel tarzda gerçek bir Hi-Fi
Design Series, tamamen mükemmel ses ve maksimum stille ilgilidir. Sadece Denon'un sofistike dijital teknolojisi ve bir asırlık ses mühendisliği uzmanlığını tüm bu performansı kompakt ve eşsiz bir tasarımla birleştirmek mümkün olmuştur. Design Series'e bakın; bunun hiçbir şeyden yoksun olmadığını, güzellik ile performansı birleştireceğini kabul edersiniz. Design Series’i dinleyin ve şaşırmaya hazırlanın.

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

Power Output - Watts per CH  25 x 2
Phono Input 
No
Optical Digital Inputs 
2
Sub Output 
Yes
Headphone Output 
Yes
Speaker Sets 
1
Weight (KG) 
2.7
Bluetooth Yes
Yes
Dimensions WxDxH (mm) 
200 x 240 x 86
Remote Control 
Yes
Coaxial Inputs 
1
Analogue RCA Inputs 
1
Audio Outputs 
No
Pre Output 
No