Denon

Denon PMA-1600NE Black

SES KEYFİNDE YENİ BİR DÖNEMİ TEMSİL EDEN YÜKSEK KALİTELİ ENTEGRE AMPLİFİKATÖR

(KDV Dahil)

Havale/EFT ile %4 İndirimli
Teslimat süresi: 1-3 iş günü

-
+

PAYLAŞ

En yeni Denon Çözümleri

 • 2 x 140 W (4 ohm) çıkış - Büyük odalar için bile yeterli güç
 • Advanced Ultra High Current (UHC)-MOS TEK Push-Pull Devreli güç - Derin bastan ayrıntılı yükseklere kadar geniş bant genişlikli ses
 • DAC Master Saat Tasarımı- Titreşimsiz ses üretimi
 • Arka USB-B girişi - 384 kHz / 32 bit ve 11.2 MHz DSD'ye kadar Yüksek Çözünürlük Ses çalma
 • USB-B veya dijital girişlerdeki yüksek frekanslı gürültüyü gidermek için dijital osilatör - İstenmeyen elektrik parazati olmadan tüm kaynakların keyfini çıkarın
 • Kaynak ve örnekleme oranı göstergesi için FL ekran - En önemli bilgileri kolayca yakalayın
 • Analog AMP Mode, dijital ses devresini ve ekranı kapatır - Saf analog ses üretimi
 • Advanced AL32 Processing Plus - Orijinal sese sadık güzel dijital kayıtlar
 • Direct Mechanical Ground Construction (Doğrudan Mekanik Zemin Yapısı) - İstenmeyen titreşimi en aza indirir
 • 6 bağımsız blok ile şasi yapısı - Devreler arasındaki gürültüleri ortadan kaldırır
 • Analog ve dijital devreler için ayrı güç kaynaklı ana transformatör -

Ses sinyali saflığını korur

 • 2 Dijital Optik ve 1 Dijital Koaksiyel giriş; MM & MC Phono Equalizer Amp - Tüm kaynaklardan müzik için hazır
 • Premium Gümüş ve Siyah renk mevcut - DCD-1600NE Super Audio CD Çalar ile mükemmel uyum

Advanced Ultra High Current MOS
Tek Push-Pull Devreli Amplifikatör
Gelişmiş hoparlör sürücü özelliklerini ve geliştirilmiş ses kalitesini dengelemek için minimum sayıda yüksek akım amp- lifikatör elemanı kullanan Advanced UHC (Ultra High Current / Ultra Yüksek Akım) - MOS teknolojisi içerir. Advanced UHC-MOS, bipolar transistörlerden üstün ve MOSFET'lerin ses kalitesi avantajlarını da içereren, güç kaynağı performansı ideal olan bir amplifikatördür. Advanced UHC-MOS, amplifikasyon aşamasındaki sapmaları ortadan kaldırır ve yüksek gücü hassas müzikal ayrıntılarla dengeleyen tek bir Pull-Push yapılandırmasında sağlamaktadır. Bu devre zarif mü- zikal nüanslardan zengin müzik gösterisinin güçlü doruk noktalarına kadar tam ses aralığını ustaca üretir.

6 bloklu şasi konfigürasyonu& direct Mechanical Ground Construction
PMA-1600NE'nin şasisi phono ekolayzır ve giriş devresi, ses kontrol devresi, USB-DAC devresi, amplifikasyon devresi, güç bölümü ve kontrol bölümünü barındıran altı bağımsız blok ile yapılandırılmıştır. Şasi sinyal devrelerini harici titreşimlerden koruyan ve devreler arasındaki karşılıklı karışmanın olumsuz etkilerini elimine eden 1.0mm kalın çelik plakalardan oluşturulmuştur. Güç bölümü PMA- 1600NE'nin ortasına yerleştirilmiştir. Her iki yandaki ısı emiciler ile iyi dengelenmiş bu hacimli yapı, ses kalitesini etkileyen istenmeyen tit- reşimi engellemek için ideal yerdir. Ek olarak güç transformatörünün büyük ağırlığını, ısı emiciler ve şasiyi destekleyen ayaklar, sert kiriş yapılı ABS reçineden yapılmıştır.

Advanced AL32 Processing Plus
384 kHz / 32 bitlik PCM girişini destekler
PMA-1600NE eşsiz veri interpolasyon algoritmalarından faydalanan ve aynı zamanda yüksek çözünürlüklü ses kaynaklarını destekleyen Denon'un analog dalga formu reprodüksiyon teknolojisinin en son versiyonu olan Advanced AL32 Processing Plus özelliğine sahiptir. Bu algoritmalar orijinal sese yakın olan pürüzsüz dalga formuna ulaşmak için büyük miktardaki verilerin öncesinde ve sonrasında olması gereken noktaları ekler. Dijital kayıt esnasında kaybolan veriyi dikkatlice yeniler, bunun sonucu olarak çalınan ses yüksek detaylı, kesintisiz, düzgün şekilde lokalize edilmiş, düşük aralıklarda zengin şekilde açıklayıcı ve orijinal sese güzel şekilde sadıktır.

Dijital İzolatör
ve Analog Mod
PMA-1600NE USB ile bağlı bilgisayardan veya dijital girişlerden yüksek frekanslı gürültüden kaynaklı ses kalitesindeki olumsuz etkileri elimine etmek için yüksek hızlı dijital izolatöre sahiptir. Veri IC çipte gömülü olan bobinler aracılığıyla manyetik olarak transfer edildiği için giriş ve çıkış tarafları elektriksel olarak yalıtılmıştır. Dijital ses devresi ve D/A dönüştürücü arasındaki sinyal hattını yalıtarak D/A dönüştürücü sonrası analog ses devresindeki yüksek frekanslı gürültünün olumsuz etkileri elimine edilir. PMA-1600NE ayrıca güç kaynağından gelen gürültüyü susturmak adına dijital devre için özel güç transformatöründe sekonder sargı kullanmıştır. Analog ses çalma sırasında, Analog Mod, özel dijital güç kaynağının gücünü kapatmak için kullanılabilir ve analog bölüme herhangi bir yüksek frekans etki- sini önlemek için dijital giriş devresinin çalışmasını tamamen durdu- rabilir. Analog Mod, fluoresan ekranını da kapatır, PMA-1600NE'nin tamamen analog amplifikatör (Analog Mod, USB-B, koaksiyel dijital ve optik dijital girişler devre dışı bırakıldığında) olarak çalışmasına izin verir.

11.2-MHz DSD ve 384-kHz / 32-bit PCM'yi destekleyen USB-DAC
PMA-1600NE yüksek çözünürlüklü 11.2-MHz DSD ve 384-kH- z/32-bit PCM giriş sinyallerini destekleyen USB-DAC fonksiyonları sağlar. DSD iletim metotları ASIO yerleşik çalmayı ve DSD Audio over PCM Frames (DoP)'yi destekler. Asenkron transfer bilgisayar yerine PMA-1600NE'nin ana saati tarafından kontrol edildiği için transfer sapmasız gerçekleşir. PMA-1600NE'de kullanılan D/A dönüştürü- cü net, üst sınıf bir ses sağlamak için DCD-1600NE'de kullanılan 384-kHz/32-bit ve DSD özellikli üst sınıf DAC ile aynıdır.

MM/MC phono ekolayzır
PMA-1600NE hem MM hem de MC kartuşlardan girişi destekleyen phono ekolayzır içerir. Phono ekolayzır yüksek kazanca sahip ve dev- re kartı patternindeki döngüler ses kalitesinde ters etkiler oluşturabi- lir, "basit&düz" tasarımı önemli bir gelişim sunar. PMA-1600NE'deki MM/MC geçiş anahtarı basmalı tip yerine döner tip olarak değiş- tirilmiştir. Böylece devre kartındaki pattern kısalır, sinyal döngüleri de daha kısa hale gelerek hassas analog sinyallerinin daha büyük saflıkla amplifike edilmesine imkan verir.

Sistem uzaktan kumandası
ve net görüntü ön ekranı
PMA-1600NE, DCD-1600NE'yi ve diğer Denon CD çalarları ve ağ müzik çalarlarını da çalıştırabilen bir sistem uzaktan kumandasıyla birlikte gelir. Ön paneldeki düşük parazitli FL ekranı, kaynak ve ör- nekleme oranı gösterimini sağlar

 • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
 • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.