Denon

Denon DRA-100

Çekici tasarımı ve sınırsız müzik akış seçenekleriyle full dijital ağ stereo alıcısı

(KDV Dahil)

Teslimat süresi: 1-3 iş günü

PAYLAŞ

 • Kanal başına 70 watt (4 ohm) Full Dijital İşlemcili Amplifikatör
 • Gelişmiş AL32 İşleme ve Master Clock Design
 • Dahili Wi-Fi ve çift antenli Bluetooth
 • DLNA 1.5 ve Ön USB aracılığıyla yüksek çözünürlüklü ses akışı
 • Dahili AirPlay, Internet Radio ve Spotify bağlantısı (mevcut olan yerlerde)
 • NFC eşleşmesiyle Bluetooth® kablosu akışı
 • Dijital optik/koaksiyel ve analog girişler
 • Kulaklık için özel amplifikatör devresi
 • Sistem genişletmesi için Subwoofer ön çıkışı
 • Net görünümlü OLED
 • Kullanımı kolay uzaktan kumanda
 • Otomatik Standby ve düşük güç tüketimi

Günümüz yaşam tarzları için gerçek Hi-Fi. Denon Design Series’e en son giriş yapan ürüne merhaba deyin: Şık DRA-100 Ağ Yapılı Amplifikatör. Spor parlak alüminyum gövdesi ve iki ton tasarımlı DRA-100 Advanced AL32 Processing, ağ aktarım özelliği, aralıksız oynatma ve elbette yüksek çözünürlüklü ses özellikli 2 x 70W dijital amplifikatöre sahip olmakla övünmektedir. Apple iDevis’lardan en pratik müzik aktarımı için DRA-100 dahili AirPlay teknolojisiyle birlikte gelmektedir. Ayrıca bir OLED, bir USB-A bağlantı, iki optik ve bir koaksiyel giriş ile Spotify Connect özellikleri de vardır.

Advanced AL32 Dijital Ses İşleme
16-bit, 20-bit ve 24-bit dijital ses dosyalarında kesin doğruluk için DRA-100, Denon’un Advanced AL32 dijital ses işleme sistemine sahiptir. Denon’un ayrıcalıklı disk çalarları ve dijital ses bileşenleriyle Advanced AL32 işleme, düşük bit özellikli verileri dijital filtreden geçirip, gürültüden arındırırarak 32-bit’e yükseltir. Böylece belirgin bir dinamik alan ve fark edilecek derecede daha iyi düşük seviyeli çözünürlük sunar. Sevdiğiniz dijital ses dosyaları daha önce hiç bu kadar güzel ses vermemişti.

Ağ veya USB aracılığıyla DSD’yi de içeren yüksek çözünürlük
DLNA 1.5 uyumluluğu sayesinde bilgisayarınızdan veya NAS sürücüden müzik dosyası aktarımını en pratik şekilde gerçekleştirebilirsiniz. DRA-100, DSD 2.8 MHz ve 5.6 MHz (DSD SACD’nin gelişmiş dijital ses kodlama sistemidir) dosyaların yanında MP3, AAC, WMA ve hatta 192-kHz/24 bit’e kadar (WAV, FLAC, AIFF) yüksek çözünürlüklü dosyaları desteklemektedir. Aynı dosya desteği ön USB portu ile de verilmektedir. Ek olarak bu port DRA-100’ün yüksek performanslı ses devresini kullanarak herhangi bir iDvice’tan direkt olarak en iyi kalitede müzik çalabilir.

Çoklu Dijital Ses Girişi; Analog Stereo Giriş
USB-A girişe ek olarak DRA-100, 2 optik ve 1 koaksiyel dijital ses girişine sahiptir. Ayrıca klasik analog kaynaklar için iki analog stereo giriş vardır.

NFC ile Bluetooth Kablosuz Bağlantı
DRA-100’ün kolay ve hızlı eşleme özellikli Bluetooth bağlantısı ile taşınabilir cihazlarınızdaki sevdiğiniz şarkıları aktarın. Daha da hızlı eşleme için DRA-100, NFC özelliğine sahiptir. NFC özellikli Bluetooth cihazını aktif hale getirir ve onu ürünün ön panelindeki N işaretinin yanına koyarsanız manuel şifre girişine gerek duymadan eşleşecektir.

Dahili Bluetooth ve WiFi
DRA-100 ezber bozan Bluetooth & Wi-Fi kablosuz aktarım bağlantısı özelliklerine sahiptir. Ev Wi-Fi ağınızla (veya RJ-45 Ethernet LAN port ile kablolu bağlantıyla) internete bağlandıktan sonra Spotify Connect gibi internet müzik servislerindeki sevdiğiniz şarkıların keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca dünya çapındaki binlerce Internet radyo istasyonundan birini seçerek istedikleri tarzda müziği dinleyebilirsiniz. AirPlay ile iPod touch, iPhone ve iPad gibi iOS cihazlarınızdaki şarkıları kablosuz olarak dinleme imkanına sahipsiniz. DRA-100 evdeki PC veya Mac’iniz ile uyumlu çalışmak için DLNA 1.5 onaylıdır. Denon Hi-Fi Remote uygulaması ile DRA-100’ü taşınabilir cihazınız ile yönetebilirsiniz ve bu hem Apple hem de Android cihazlar için geçerlidir.

Net OLED içeren Kompakt Kasa
Tarz ve zarif kompakt kasa parlak gümüş ton vurguları ve gösterişli mat siyah alanlarıyla lüks bir görüşüne sahiptir. OLED grafiksel öğeler ve metinler aracılığıyla seçilen kaynağı göstermesinin yanında dijital kaynakların örnekleme frekansını ve data formatını da gösterir.

Ergonomik Uzaktan Kumanda
Cihazla birlikte verilen uzaktan kumanda ergonomik tasarımlı yapısıyla imleç klavye, kaynak seçimi ve ses kontrolleri, ayar menü tuşu, Bluetooth tuşu ve ekran karartma tuşu özelliklidir.

Seçilebilir Kulaklık Empedanslı Yüksek Kaliteli Kulaklık Çıkışı
En iyi ses doğruluğu için özel kulaklık amplifikatör akımı tamamen ayrı son çıkış akımı ile eşlenmiş yüksek hızlı, ultra düşük bozulmalı geniş bant “op amp” özelliklidir. Geniş çaplı kulaklık türleriyle uyumlu çalışmak için DRA-100 ayarlanabilir kulaklık empedans kontrolüne sahiptir. Düşük, orta ve yüksek empedanslı hoparlörler için 3 farklı ayarı olan ürün, doğru kulaklık empedansı ve amplifikatör kazancı ile eşleşmeyi sağlar. 6.3mm konnektörlü kulaklık jakı, üst düzey ev ve profesyonel stüdyo kulaklık modelleriyle uyumludur.

 • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
 • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

Dimensions (HxWxD) in mm 160 x 280 x 332
Power Output 70W per channel
Inputs 2x Optical, 1x Coaxial, 1x USB
Number of Channels 2
Inputs Aux x2
Speaker Impedance 1 4 - 16 ohms
Power Consumption 60W
Weight 4.8 kg
Power supply AC 230 V, 50 Hz