YENİ ÜRÜN

Denon

Denon AVR-X1800H Black

(KDV Dahil)

Havale/EFT ile %4 İndirimli
Teslimat süresi: 1-3 iş günü

-
+

PAYLAŞ

 

AVR-X1800H'nin inanılmaz 8K görüntü ve 3D seslerinin keyfini çıkarın. Küçük ve orta büyüklükteki odaları, 7.2 veya 5.2.2 çevresel ses sisteminden gelen Dolby Atmos ve DTS:X seslerle doldurun. Ve HEOS® Built-in ile kablosuz müzik akışı yapabilir ve evinizdeki her HEOS özellikli hoparlörle paylaşabilirsiniz.
  • Denon® kalitesinde ses: Küçük ve orta büyüklükteki bir odayı dinamik Denon sesiyle doldurun.
  • Sürükleyici 3D ses: Kendinizi müziğe veya film efektlerine kaptırın.
  • Odanızdaki dinleme: deneyimini optimize etmek için Audyssey oda kalibrasyonu.
  • 8K için tasarlandı: En yeni 8K teknolojisiyle inanılmaz video kalitesinin keyfini çıkarın.
  • Evinizin her köşesine müzik akışı yapın: HEOS Built-in ile, müzik akışına kolayca erişin ve diğer odalardaki HEOS özellikli hoparlörlerle paylaşın. 
 


  Dolby Atmos

Dolby Atmos içeriklerle tamamen sürükleyici bir 3D ses deneyimi yaşamak için ev sinema sisteminizi 5.1.2 hoparlör kurulumuyla yükseltin. Dolby Surround Upmixer, eski içeriklerle 3D ses duygusu oluşturmak için tüm hoparlörleri devreye sokar.Dolby Atmos Yükseklik Sanallaştırma Teknolojisi, 5.1.2 sistemi olmadan bile yukarıdan gelen ses hissi verir. Ayrıca Apple Music, Amazon HD, TIDAL veya uyumlu bir akış cihazından edinilebilen Dolby Atmos müzik parçalarının keyfini çıkarabilirsiniz. 
DTS:X

DTS:X sürükleyici ses içeriği, sesi odada doğal olarak oluşacağı yere yerleştirerek gerçeğe benzer, çok boyutlu ses oluşturur. DTS Neural:X Upmixer, eski içeriklerin kapsamını geliştirir ve gerçekliklerini artırır. DTS Virtual:X, yükseklik kanalları olmadan sürükleyici ses sağlar ve 7.1, 5.1 veya 2.1 hoparlör kurulumunda sanal yükseklik efektleri oluşturur. 
 
  ARC/eARC ile HDMI Bağlantısı

Tüm HDMI girişlerinde ve çıkışlarında en son teknolojiyi destekler. ARC (Ses Dönüş Kanalı) veya eARC (Gelişmiş Ses Dönüş Kanalı), tek bir HDMI bağlantısıyla TV sesini AV alıcınız üzerinden aktarmanızı kolaylaştırır. eARC; Dolby TrueHD, DTS HD Master Audio ve Dolby Atmos gibi HD ve 3D ses iletimi sağlarken, ARC geleneksel 5.1 kanal ses formatları veya PCM ile sınırlıdır. 
8K / HDCP 2.3

8K TV'nizde veya projektörünüzde pırıl pırıl 8K görüntü kalitesinin keyfini çıkarın. 4K içeriğin hem 8K doğrudan geçişini hem de 8K'ya yükseltmeyi destekler. Kopya korumalı içerik akışı sırasında içinizin rahat olması için en yeni kopya koruma standardı olan HDCP 2.3'ü destekler.
 
  HDR 10+ ile canlı renkler

HDR (Yüksek Dinamik Aralık), HLG (Hibrit Log Gama) ve Dinamik HDR ve HDR10+ geçişini destekler. HLG, yayın içeriği üzerinden HDR teknolojisi sunar. Hem Dinamik HDR hem de HDR10+, sahne değişimlerinde gölgeleri ve vurguları optimize etmek için dinamik meta verileri kullanır. 
Dolby Vision

Dolby Vision ile uyumludur, böylece uyumlu bir kaynak cihazdan ve TV'den Dolby Vision içeriğinin keyfini çıkarabilirsiniz. Dolby Vision, ekrana olağanüstü renk, kontrast ve parlaklık getiren çarpıcı bir HDR görüntüleme teknolojisidir.
 
  Yeni nesil oyun deneyimi

Uyumlu oyun cihazlarına bağlandığında sorunsuz, gecikmesiz bir oyun deneyimi için Değişken Yenileme Hızı (VRR), Hızlı Kare Aktarımı (QFT) ve Otomatik Düşük Gecikme Modu'nu (ALLM) destekler.
HEOS Built-in

HEOS® Built-in ile AV alıcınız, çeşitli ücretsiz ve ücretli akış hizmetlerinden uyumlu HEOS bileşenleri arasında kablosuz olarak müzik akışı yapabilir. Ayrıca en sevdiğiniz müziğin keyfini evinizin herhangi bir odasında kablosuz olarak çıkarabilirsiniz. Her odada aynı şarkıyı çalın veya çeşitli akış kaynakları aracılığıyla bağlı her oda için farklı bir şarkı seçin. Denon Home hoparlörlerini daha fazla odaya ekleyin ve HEOS uygulamasıyla hepsini kontrol edin. 
 

  Airplay 2 ve Apple Siri Sesle Kontrol

Apple Music'i AV alıcısına kablosuz yayınlamak için AirPlay 2'yi kullanın veya evinizi müzikle doldurmak için AirPlay uyumlu diğer hoparlörlerle gruplandırın. 
Amazon Alexa ile uyumlu

AV alıcınızı uzaktan Amazon Alexa ve sesinizle kontrol edin. Ses seviyesini ayarlayın, bir sonraki parçaya geçin, farklı medya oynatıcılarınız için girişleri değiştirin ve daha fazlasını yapın - "İsteyin yeter." Amazon Alexa sesli komutlarını etkinleştirmek için ücretsiz HEOS Home Entertainment Skill uygulamasını indirin. Alexa uygulaması ve Amazon Echo, Dot veya eşdeğeri gerektirir. Özelliklerin kullanılabilirliği bölgeye göre değişir.
 

  USB girişi üzerinden yüksek çözünürlüklü ses

Yüksek çözünürlüklü ses parçalarının inanılmaz aslına uygun ses kalitelerini keşfedin ve sanatçının dinlemenizi amaçladığı müziğin keyfini çıkarın. Ön USB bağlantı noktası, bir USB sürücüsünden 24 bit/192 kHz'e kadar ses çalmayı destekler. Desteklenen ses formatları MP3, WMA, WAV, MPEG 4/AAC, FLAC ve ALAC'tır. 
Bluetooth ses vericisi

Geceleri en sevdiğiniz müzikleri, filmleri veya TV programlarını dinlemeye devam etmek için en sevdiğiniz Bluetooth kulaklıklarınızı AV alıcınızla eşleştirin. Aynı anda hem hoparlörlerden hem de Bluetooth kulaklıklardan ses çalabilirsiniz. İşitme engelli bir aile üyeniz veya arkadaşınız varsa bu kurulumu yapmanızı öneririz. Aynı anda bir çift kulaklık bağlayabilirsiniz. 
 

  Birden fazla oda, birden fazla kaynak

Bu AV alıcı iki kaynaklı, iki bölgeli sesi destekler. İkinci bir odadaki bir çift hoparlörü AV alıcıya bağlayarak, ana odada 5.1 kanal çevresel sesin ve bir oda veya veranda gibi bir mekanda ayrı bir kaynağın veya müzik akışının keyfini çıkarmak mümkündür. Aynı sesi her iki odada da çalabilirsiniz, böylece evinizdeki herkes Pazar akşamı taraftarı olduğunuz takımın maçını takip edebilir veya her iki odada da aynı şarkıyı dinleyebilir. 

Denon Kurulum Asistanı

Ödüllü Denon Kurulum Asistanı, sistem kurulumu için basit ve net talimatlar sağlar. AV alıcınızı TV'nize bağlamanız ve hoparlörlerinizi bağlamak, hoparlör ölçümleri yapmak ve kaynak cihazları bağlamak için TV ekranındaki yönergeleri izlemeniz yeterlidir. Daha pratik kullanım için, AV alıcısı bağlandığında HDMI girişlerini otomatik olarak yeniden adlandırabilir veya istediğiniz zaman adlarını değiştirebilirsiniz. 
 

  Audyssey Oda Kalibrasyon Yazılım Paketleri

Denon AV alıcıları, basit, doğru kurulum ve kalibrasyon için Audyssey EQ yazılımı paketini kullanır. Birlikte verilen Audyssey ölçüm mikrofonu ile Audyssey, ev sinema sisteminizdeki tüm hoparlörleri ölçer ve AV alıcısını odanız için en akıcı, en optimum genel dinleme deneyimini sağlayacak şekilde ayarlar. Bu AV alıcısı Audyssey MultEQ oda kalibrasyon teknolojisini destekler. Audyssey'in Dyanmic EQ ve Dynamic Volume özellikleri de desteklenir. 

Audyssey MultEQ Editor uygulaması

Audyssey MultEQ Editor uygulamasıyla ayarların ayrıntılarını görüntüleyebilir ve ince ayar yapabilirsiniz. Uygulama, sesi odanızdaki belirli sorunlara göre daha hassas bir şekilde özelleştirmenize ve sesi kişisel tercihlerinize göre uyarlamanıza olanak tanır. Bu kapsamlı uygulama ile, ev sinemanızın ses tarzını tamamen kontrol altına almak için Audyssey MultEQ'nun gücünden yararlanabilirsiniz. Uygulama, iOS ve Google Play mağazalarından satın alınabilir. 
 

  Denon AVR Remote uygulaması

Bu iOS ve Android uyumlu uzaktan kumanda uygulaması, alıcıyı açıp kapatmanıza, bir giriş kaynağı seçmenize, ses seviyesini ayarlamanıza ve alıcıya bağlandığında telefonunuzdan veya bir USB sürücüsündeki müziğe göz atmanıza olanak tanır. 

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

Channels 7.2
5.1
Power Output per Channel
80 W at 8 Ohms
Frequency Response
20 Hz to 20 kHz
Audio Processing
DTS Compatibility
DTS Neural:X, DTS Virtual:X, DTS-HD Master Audio, DTS:X
Dolby Compatibility
Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization, Dolby Surround, Dolby TrueHD
Upmixing Technology
Dolby Surround, DTS Neural:X, DTS Virtual:X, Dolby Atmos Height Virtualization Technology
Supported File Formats
2.8 MHz DSD, 5.6 MHz DSD, ALAC, FLAC, MP3, WAV, WMA
Video
HDR Compatibility
HDR10+, Dolby Vision, Hybrid Log Gamma
Pass-Through Support
8K60p
Upscaling
8K UHD
Connectivity
Rear A/V Inputs
6 x HDMI
1 x Digital Coaxial
2 x Optical TOSLINK
2 x Stereo RCA
1 x Stereo RCA (Phono MM) with Ground Screw
Rear A/V Outputs
2 x HDMI
2 x RCA Subwoofer Pre-Out
1 x Stereo RCA Pre-Out
1 x Stereo RCA Zone 2 Pre-Out
Other Rear I/O
1 x USB-A (Power) Output
1 x 1/8" / 3.5 mm (IR) Input
1 x RJ45 (Ethernet) Input/Output
1 x AM/FM Block Input
Speaker I/O
7 x Binding Post Pairs (Front, Center, Height, Rear Surround)
HDCP Support
Yes, Version 2.3
Audio Return Channel (ARC)
ARC, eARC
Total Harmonic Distortion (THD)
0.08%
Wireless Connectivity
Wireless Audio Protocols
AirPlay 2, Chromecast built-in, HEOS
Control
External Control Support
Android/iOS Control App
Virtual Assistant
Works with Alexa, Works with Google Assistant, Josh.ai, Siri
Mobile App Compatible
Yes: Android & iOS
App Name: Denon AVR Remote
*As of August, 2023: Check with manufacturer for the most up-to-date compatibility
Packaging Info
Package Weight
10.6 kg
Box Dimensions (W x D x H)
523 x 435 x 232 mm
Maximum Dimensions 
Antenna:Horizontal: 
Antenna:Vertical:
Weight 
 
434 x 339 x 151
(434 x 339 x 215)
 8.6 kg