YENİ ÜRÜN

Denon

Denon AVR-S970H Black

7.2 kanal alıcı ile 8K video ve 3D ses deneyimi

(KDV Dahil)

Havale/EFT ile %4 İndirimli
Teslimat süresi: 1-3 iş günü

-
+

PAYLAŞ

AVR-S970H ile inanılmaz 8K videonun ve sürükleyici 3D sesin keyfini çıkarın. Dolby Atmos ve DTS:X ile orta büyüklükteki odaları 7.2 veya 5.2.2 kurulumlardan daha rafine sesle doldurun. HEOS Built-in ile, kablosuz çevrimiçi müzik akışı yapın ve başka odalardaki HEOS® hoparlörlerle paylaşın.

YÜKSEK PERFORMANSLI AYRI 7 KANALLI AMPLİFİKATÖR
Kanal başına 145W'a kadar (8 ohm, 20-20kHz, THD %0,08'de) güç sağlamak için tüm kanallardaki birbirinden ayrı yüksek akımlı amplifikatörler - istediğiniz hoparlörü sürmeniz için yeterli güç

SÜRÜKLEYİCİ SES DENEYİMİ
Eski içerikleri optimize etmek için Dolby Atmos® ve DTS:X'in yanı sıra Dolby Surround ve DTS Neural:X® Upmixer ile kendinizi müziğe ve filmlere kaptırın.

GELİŞMİŞ 8K EV SİNEMA
Altı HDMI girişinden üçünde ve iki çıkıştan birinde 8K görüntü desteklenir. HLG, HDR, Dolby Vision, HDR10+ ve Dinamik HDR geçişi ile kolay video uyumluluğunun ve mükemmel görüntü kalitesinin keyfini çıkarın.

HEOS® BUİLT-İN TEKNOLOJİSİ
Çeşitli akış hizmetlerinden uyumlu HEOS özellikli bileşenlere kablosuz olarak müzik akışı yapın. Denon Home hoparlörlerini daha fazla odaya ekleyin ve HEOS uygulamasıyla hepsini kontrol edin.

Dolby Atmos
Dolby Atmos içeriklerle tamamen sürükleyici bir 3D ses deneyimi yaşamak için ev sinema sisteminizi 5.1.2 hoparlör kurulumuyla yükseltin. Dolby Surround Upmixer, eski içeriklerle 3D ses duygusu oluşturmak için tüm hoparlörleri devreye sokar. Dolby Atmos Yükseklik Sanallaştırma Teknolojisi, 5.1.2 sistemi olmadan bile yukarıdan gelen ses hissi verir. Ayrıca Apple Music, Amazon HD, TIDAL veya uyumlu bir akış cihazından edinilebilen Dolby Atmos müzik parçalarının keyfini çıkarabilirsiniz.

DTS:X
DTS:X sürükleyici ses içeriği, sesi odada doğal olarak oluşacağı yere yerleştirerek gerçeğe benzer, çok boyutlu ses oluşturur. DTS Neural:X Upmixer, eski içeriklerin kapsamını geliştirir ve gerçekliklerini artırır. DTS Virtual:X, yükseklik kanalları olmadan sürükleyici ses sağlar ve 7.1, 5.1 veya 2.1 hoparlör kurulumunda sanal yükseklik efektleri oluşturur.

ARC/eARC ile HDMI Bağlantısı
Tüm HDMI girişlerinde ve çıkışlarında en son teknolojiyi destekler. ARC (Ses Dönüş Kanalı) veya eARC (Gelişmiş Ses Dönüş Kanalı), tek bir HDMI bağlantısıyla TV sesini AV alıcınız üzerinden aktarmanızı kolaylaştırır. eARC; Dolby TrueHD, DTS HD Master Audio ve Dolby Atmos gibi HD ve 3D ses iletimi sağlarken, ARC geleneksel 5.1 kanal ses formatları veya PCM ile sınırlıdır.

8K / HDCP 2.3
8K TV'nizde veya projektörünüzde pırıl pırıl 8K görüntü kalitesinin keyfini çıkarın. 4K içeriğin hem 8K doğrudan geçişini hem de 8K'ya yükseltmeyi destekler. Kopya korumalı içerik akışı sırasında içinizin rahat olması için en yeni kopya koruma standardı olan HDCP 2.3'ü destekler.

HDR 10+ ile canlı renkler
HDR (Yüksek Dinamik Aralık), HLG (Hibrit Log Gama) ve Dinamik HDR ve HDR10+ geçişini destekler. HLG, yayın içeriği üzerinden HDR teknolojisi sunar. Hem Dinamik HDR hem de HDR10+, sahne değişimlerinde gölgeleri ve vurguları optimize etmek için dinamik meta verileri kullanır.

Dolby Vision
Dolby Vision ile uyumludur, böylece uyumlu bir kaynak cihazdan ve TV'den Dolby Vision içeriğinin keyfini çıkarabilirsiniz. Dolby Vision, ekrana olağanüstü renk, kontrast ve parlaklık getiren çarpıcı bir HDR görüntüleme teknolojisidir.

Yeni nesil oyun deneyimi
Uyumlu oyun cihazlarına bağlandığında sorunsuz, gecikmesiz bir oyun deneyimi için Değişken Yenileme Hızı (VRR), Hızlı Kare Aktarımı (QFT) ve Otomatik Düşük Gecikme Modu'nu (ALLM) destekler.

HEOS Built-in
HEOS® Built-in ile AV alıcınız, çeşitli ücretsiz ve ücretli akış hizmetlerinden uyumlu HEOS® bileşenleri arasında kablosuz olarak müzik akışı yapabilir. Ayrıca en sevdiğiniz müziğin keyfini evinizin herhangi bir odasında kablosuz olarak çıkarabilirsiniz. Her odada aynı şarkıyı çalın veya çeşitli akış kaynakları aracılığıyla bağlı her oda için farklı bir şarkı seçin. Denon Home hoparlörlerini daha fazla odaya ekleyin ve HEOS uygulamasıyla hepsini kontrol edin.

Airplay 2 ve Apple Siri Sesle Kontrol
Apple Music'i AV alıcısına kablosuz yayınlamak için AirPlay 2'yi kullanın veya evinizi müzikle doldurmak için AirPlay uyumlu diğer hoparlörlerle gruplandırın.

Amazon Alexa ile uyumlu
AV alıcınızı uzaktan Amazon Alexa ve sesinizle kontrol edin. Ses seviyesini ayarlayın, bir sonraki parçaya geçin, farklı medya oynatıcılarınız için girişleri değiştirin ve daha fazlasını yapın - "İsteyin yeter." Amazon Alexa sesli komutlarını etkinleştirmek için ücretsiz HEOS Home Entertainment Skill uygulamasını indirin. Alexa uygulaması ve Amazon Echo, Dot veya eşdeğeri gerektirir. Özelliklerin kullanılabilirliği bölgeye göre değişir.

USB girişi üzerinden yüksek çözünürlüklü ses
Yüksek çözünürlüklü ses parçalarının inanılmaz aslında uygun ses kalitelerini keşfedin ve sanatçının dinlemenizi amaçladığı müziğin keyfini çıkarın. Ön USB bağlantı noktası, bir USB sürücüsünden 24 bit/192 kHz'e kadar ses çalmayı destekler. Desteklenen ses formatları MP3, WMA, WAV, MPEG 4/AAC, FLAC ve ALAC'tır.

Bluetooth ses vericisi
Geceleri en sevdiğiniz müzikleri, filmleri veya TV programlarını dinlemeye devam etmek için en sevdiğiniz Bluetooth kulaklıklarınızı AV alıcınızla eşleştirin. Aynı anda hem hoparlörlerden hem de Bluetooth kulaklıklardan ses çalabilirsiniz. İşitme engelli bir aile üyeniz veya arkadaşınız varsa bu kurulumu yapmanızı öneririz. Aynı anda bir çift kulaklık bağlayabilirsiniz.

Birden fazla oda, birden fazla kaynak
Bu AV alıcısı iki kaynaklı, iki bölgeli sesi destekler. İkinci bir odadaki bir çift hoparlörü AV alıcısına bağlayarak, ana odada 5.1 kanal çevresel sesin ve bir oda veya veranda gibi bir mekanda ayrı bir kaynağın veya müzik akışının keyfini çıkarmak mümkündür. Aynı sesi her iki odada da çalabilirsiniz, böylece evinizdeki herkes Pazar akşamı taraftarı olduğunuz takımın maçını takip edebilir veya her iki odada da aynı şarkıyı dinleyebilir.

Denon Kurulum Asistanı
Ödüllü Denon Kurulum Asistanı, sistem kurulumu için basit ve net talimatlar sağlar. AV alıcınızı TV'nize bağlamanız ve hoparlörlerinizi bağlamak, hoparlör ölçümleri yapmak ve kaynak cihazları bağlamak için TV ekranındaki yönergeleri izlemeniz yeterlidir. Daha pratik kullanım için, AV alıcısı bağlandığında HDMI girişlerini otomatik olarak yeniden adlandırabilir veya istediğiniz zaman adlarını değiştirebilirsiniz.

Audyssey Oda Kalibrasyon Yazılım Paketleri
Denon AV alıcıları, basit, doğru kurulum ve kalibrasyon için Audyssey EQ yazılımı paketini kullanır. Birlikte verilen Audyssey ölçüm mikrofonu ile Audyssey, ev sinema sisteminizdeki tüm hoparlörleri ölçer ve AV alıcısını odanız için en akıcı, en optimum genel dinleme deneyimini sağlayacak şekilde ayarlar. Bu AV alıcısı Audyssey MultEQ oda kalibrasyon teknolojisini destekler. Audyssey'in Dyanmic EQ ve Dynamic Volume özellikleri de desteklenir.

Audyssey MultEQ Editor uygulaması
Audyssey MultEQ Editor uygulamasıyla ayarların ayrıntılarını görüntüleyebilir ve ince ayar yapabilirsiniz. Uygulama, sesi odanızdaki belirli sorunlara göre daha hassas bir şekilde özelleştirmenize ve sesi kişisel tercihlerinize göre uyarlamanıza olanak tanır. Bu kapsamlı uygulama ile, ev sinemanızın ses tarzını tamamen kontrol altına almak için Audyssey MultEQ'nun gücünden yararlanabilirsiniz. Uygulama, iOS ve Google Play mağazalarından satın alınabilir.

Denon AVR Remote uygulaması
Bu iOS ve Android uyumlu uzaktan kumanda uygulaması, alıcıyı açıp kapatmanıza, bir giriş kaynağı seçmenize, ses seviyesini ayarlamanıza ve alıcıya bağlandığında telefonunuzdan veya bir USB sürücüsündeki müziğe göz atmanıza olanak tanır.

Google Assistant ile uyumlu
HEOS uygulamasında müzik çalma işlemini başlatın, ardından Google Assistant'dan ses seviyesini kontrol etmesini, şarkı çalmasını, müziği duraklatmasını, parçaları atlamasını, müziği sessize almasını ve müziğin sesini açmasını isteyin.

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

Amplification
Number Of Channels 7
Stereo RMS Power (watts) 90
THD in Stereo 0.08 %
Frequency Bandwidth (stereo) 20-20k Hz
Minimum Impedance L/R 4 ohms
Minimum Impedance Center 4 ohms
Minimum Impedance Surround 4 ohms
General Features
Bluetooth Built-in
Apple AirPlay AirPlay 2
Alexa-compatible Yes
Google Assistant-compatible Yes
Chromecast built-in No
DTS Play-Fi No
App Remote Control Yes
On-Screen Display Thru HDMI
Auto Speaker Calibration Audyssey MultEQ
Multi-room Audio/Video
Powered Multi-room Audio Output Yes
Preamp Multi-room Audio Output No
Multi-room HDMI Output No
Total Number of Zones 2
Playback from Digital Audio Inputs Yes
Playback from Streaming Sources Yes
Surround Processing
Dolby Digital DD, TrueD, DD+
Dolby Atmos Yes
Dolby Atmos Height Virtualization Yes
DTS DTS, HD, HDMA, 96/24
DTS:X Yes
DTS Virtual:X Yes
Inputs
Audio-Video Inputs 6
Number of HDMI Inputs 6
Component Video Inputs None
Audio-only Inputs 3
Phono Input 1
Optical Digital Inputs 2
Coaxial Digital Inputs 1
Multi-Channel Analog Input No
Ethernet Port Yes
USB Connections Y
Outputs
HDMI Monitor Outputs 2
Component Video Monitor Outputs None
Optical Digital Outputs None
Coaxial Digital Outputs None
Subwoofer Outputs 2
Discrete Subwoofer Outputs No
Multi-channel Preamp Output No
Main Speaker Output Pairs 1
Speaker Terminals Binding Posts
HDMI Features
HDMI Version 2.1
VRR (Variable Refresh Rate) Yes
ALLM (Auto Low Latency Mode) Yes
4K/120Hz-Capable Inputs 3
Audio Return Channel eARC supported
Video Upscaling To 4K and 8K
HDR (High Dynamic Range) Support
HDR10 Yes
HDR10+ Yes
HLG Yes
Dolby Vision Yes
Other Info
DAC Bit Depth 32-bit
DAC Sample Rate 192 kHz
FM Sensitivity 12.8 dBf
Multibrand Remote Control No
Learning Remote No
Removable Power Cord No
Supports Wireless Rear Speakers No
Width (inches) 171.875
Height (inches) 65.625
Depth (inches) 13.625
Weight (pounds) 21