Denon

Denon AVR-S760H Black

Sesle Kontrol ve HEOS Built-in® özellikli 7.2 kanal 8K AV Alıcı

(KDV Dahil)

Teslimat süresi: 1-3 iş günü

PAYLAŞ

Kanal başına 140W gücü ile Denon AVR-S760H 7.2 kanal 8K AV alıcı; Dolby Atmos®, Dolby Atmos Yükseklik Sanallaştırma Teknolojisi, DTS:X® ve DTS Virtual:X™ gibi en yeni 3D ses formatlarını destekler. 8K/60Hz, seçmeli 4K/120Hz geçiş VRR, ALLM, HDR10+ ve eARC desteği gibi en yeni HDMI özelliklerine sahiptir.

Genel Bakış
Kanal başına 140W güç veren Denon AVR-S760H 7.2 kanal 8K AV alıcı; Yükseklik Sanallaştırma Teknolojisi, DTS:X® ve DTS Virtual:X™ gibi en yeni 3D ses formatlarını destekler. 8K/60Hz, seçmeli 4K/120Hz geçiş VRR, ALLM, HDR10+ ve eARC desteği gibi en yeni HDMI özelliklerine sahiptir. HEOS® Built-in ile Spotify®, Amazon Music HD, TIDAL, Deezer, TuneIn, Soundcloud gibi birçok popüler müzik servisi akışına erişin. Çabasız sesle kontrol için Amazon Alexa ve Apple Siri ile uyumludur. *

YÜKSEK PERFORMANSLI AYRIK 7 KANAL AMPLİFİKATÖR
Tüm kanallar için ayrı ayrı yüksek akımlı güç amplifikatörlerine sahip olan AVR-S760H, kanal başına 140W (6 ohm, 1kHz, THD %1, 1 kanal sürülürken) güç sunar. Düşük empedanslı sürücü özelliği ile çok çeşitli hoparlörlerle bile dengeli ve kaliteli ses iletir. Üstelik, otomatik Eco Modu ses seviyesi ve ekrandaki Eco ölçere dayanarak hoparlörlere çıkan gücü ayarlar ve güç tüketimini gerçek zamanlı olarak azaltır.

MUHTEŞEM 3D SES
Dolby Atmos, DTS:X, Dolby Atmos Yükseklik Sanallaştırma ve DTS Virtual:X ile kendinizi çok boyutlu sesin büyüsüne kaptırın.

TÜM SESLER YERLİ YERİNDE
Dolby Atmos ile kendinizi çok boyutlu sesin büyüsüne kaptırın. Ev sinema deneyiminde zirveye ulaşmak için Dolby Atmos yükseklik hoparlörleri veya özel tavan hoparlörleri kullanarak 5.1.2 çevresel ses hoparlör sistemi ile Dolby Atmos kurulumu yapın. Dolby Atmos Yükseklik Sanallaştırma Teknolojisi; 5.2, 7.2 veya 2.2 hoparlör kurulumlarında, yükseklik kanalları olmadan sanal yükseklik efektleri oluşturarak etkileyici ses deneyimi yaşatır.

AKSİYONUN ORTASINDA YERİNİZİ ALIN
DTS:X™ etkileyici ses özelliği ile sesi tam da doğal olarak çıktığı alanda ileterek evinizde gerçekçi, çok boyutlu ses deneyimi yaşamanızı sağlar. Gelişmiş kapsam ve yüksek gerçekçilik sizi favori filmlerinizdeki dünyaların içine çeker. DTS:X film, oyun ve müziklere geleneksel çevresel ses ile kıyaslanamayacak kadar gerçekçilik katar. DTS Virtual:X 5.2, 7.2 veya 2.2 hoparlör kurulumlarında, yükseklik kanalları olmadan sanal yükseklik efektleri oluşturarak çevresel ses eğlencenizi üst seviyeye çıkarır.

8K ULTRA HD İÇİN HAZIR
Favori film, dizi ve oyunlarınızın keyfini mevcut en iyi görüntü kalitesiyle yaşayın.

EARC İLE EN YENİ HDMI ÖZELLİKLERİ
Tüm HDMI portları HDCP 2.3 işleme sahiptir ve tek HDMI çıkışıyla TV ve projektörün paralel olarak bağlanması mümkündür. Gelişmiş Ses Dönüş Kanalı (eARC) desteği, 3D sesin bağlı HDMI kablosuyla doğrudan TV'den AV alıcıya iletilmesini sağlar.

EV SİNEMASI DENEYİMİNDE SON NOKTA – 8K’YA HAZIR
AVR-S760H; 8K/60Hz geçiş, 4K/120Hz geçiş ve en yeni HDMI özellikleri desteği ile en üst düzey ev sineması deneyimi sunar. Yeni AVR-S760H, günümüzün en iyi 4K ev sinemasını oluşturmanızı sağlar ve siz hazır olduğunuzda AV alıcınızın da 8K’ya hazır olduğunu bilmenin rahatlığını yaşarsınız. En talepkar eğlence ihtiyaçları için bile en yüksek kalitede 3D ses ve görüntünün keyfini çıkarın.

YENİ NESİL GÖRÜNTÜ FORMATLARI
Görüntü uyumluluğunda en yeni teknolojiler: HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision ve Dinamik HDR gibi gelişmiş HDR format desteği sayesinde çok daha fazla parlaklık, netlik ve kontrast ile en yüksek görüntü kalitesini sunar.

KOLAY KURULUM DENEYİMİ
Birlikte verilen AVR-S760H Hızlı Başlangıç Kılavuzu; basit, net talimatlarla size kurulumda yardımcı olur. TV’nizi AVR-S760H alıcınıza HDMI ile bağladıktan sonra, TV ekranınızda özel Denon Kurulum Asistanı belirir ve kurulum boyunca sizi adım adım yönlendirir. AVR-S760H, her HDMI bilgisi için giriş kaynağını otomatik olarak yeniden adlandırır ve hızlı seçim tüm bölgeler için tek butona basmanız yeterli olur. Hoparlör kablolarını organize etmenizi ve bağlamanızı kolaylaştırmak için renk kodlu hoparlör bağlantısı dizisi yatay olarak konumlandırılmıştır.

AUDYSSEY SES OPTİMİZASYONU
Profesyonel ev sinema ses ayarları parmaklarınızın ucunda. En yeni Denon ses/görüntü ürünleri; basit, doğru kurulum ve kalibrasyon için Audyssey EQ yazılım paketini kullanır. Audyssey, birlikte verilen ölçüm mikrofonu ile ev sinemanızdaki tüm hoparlörlerin ölçümünü yaparken AV alıcınızı da ayarlayarak odanız için en akıcı, en uygun genel dinleme deneyimini sunar. Audyssey Dynamic Volume ve Audyssey Dynamic EQ özellikleri; ses seviyesindeki rahatsız edici ani yükselmeleri (TV reklamlarındaki gibi) yumuşatmalarının yanı sıra düşük ses seviyelerinde de diyalog, müzik ve sesi anlaşılır kılar ve hassas ton değişikliklerinin keyfini çıkarmanızı sağlar. Ses tutkunları için Audyssey MultEQ Editor uygulaması, Audyssey kalibrasyonundan önceki ve sonraki sonuçları kontrol etmeniz için hoparlör algılama verisini görüntülemenizi ve odanızın akustiğini zevkinize göre daha da kişiselleştirmenizi sağlar.

DAHİLİ BLUETOOTH VE WI-FI BAĞLANTI
Bluetooth ve Wi-Fi kablosuz akış bağlantısı ile Denon AVR-S760H, yoğun kent ortamında bile güçlü akış için gelişmiş bir çift anten alıcı-verici sistemi ile donatılmıştır. En sevdiğiniz ses içeriğini akıllı cihazlarınızdan kablosuz olarak dinlemenin keyfini çıkarın.

HEOS Built-in teknolojisi ile aynı şarkıyı her odada çalabilir veya her bağlı oda için farklı bir şarkı seçebilirsiniz – tercih sizin. HEOS; Amazon Alexa ile uyumlu olduğundan çabasız sesle kontrol sağlar.

HEOS; ücretsiz ve ücretli Spotify, Amazon Music HD, TuneIn, iHeart Radio, Sound Cloud, Tidal ve benzeri servisleri destekler.

KONTROL SİZDE
Ayrıntılı kontrol cebinizde. iOS ve Android için ücretsiz Denon AVR Remote uygulaması AVR-S760H alıcıyı kullanmayı daha da kolaylaştırır – ses seviyesini ayarlayın, cihazı açıp kapayın, müziği susturun, bir kaynak seçin ya da kablosuz müzik akışı için HEOS uygulamasına geçiş yapın. Denon AVR Remote uygulamasını ve HEOS uygulamasını akıllı telefonunuza hemen indirin. iOS ve Android uyumludur.

Müziğinizi kontrol etmek için Amazon Alexa veya Siri’yi kullanın.

ALL ZONE TV SESİ
TV’nizin sesinin tüm bölgelere paylaşın. Hem analog hem de dijital bağlantıları destekler.

KULLANICI DOSTU SES AYARI İÇİN HIZLI SEÇİMLER
Denon AVR-S760H’nin ön panelinde bulunan dört Hızlı Seçim butonu her kaynak için tercih ettiğiniz ses ayarlarını saklar. TV sesi, Blu-ray, medya çalarlar ve daha birçok cihaz arasında geçiş yapın ve AVR-S760H bu medya kaynağı için tercihlerinize göre EQ ayarlarını yapar. Daha hızlı kontrol için ön paneldeki butonları veya AV alıcını kumandasındaki aynı Hızlı Seçimleri kullanın. Artık Hızlı Seçimde tek dokunuşla tüm alanlarda stereo moduna da erişilebiliyor.

HI-RES SES İÇİN ÖN PANELDE USB PORTU
Ön paneldeki USB portu ve ağ kaynakları üzerinden 24 bit/192 kHz ALAC, FLAC ve WAV kayıpsız dosyaların yanı sıra DSD (SACD'nin odyofil formatı) 2.8MHz ve 5.6MHz parçaların kodlarını çözme özelliği sayesinde yüksek çözünürlüklü ses parçalarının inanılmaz gerçekliğini keşfedin. Veya MP3 ve MPEG-H gibi diğer popüler dosya türlerini dinleyin. İster en son indirdiğiniz parçayı dinleyin ister odyofil kalitesinde FLAC kayıtların gerçekliğinde kaybolun en sevdiğiniz şarkılara hızlı bir şekilde erişeceğinizden emin olun.

PİKAP İÇİN PHONO GİRİŞİ
Denon neredeyse 50 yıldır pikap ve Phono ön pre-amplifikatörler tasarlayıp üretiyor. Birlikte verilen Phono (MM) girişiyle AVR-S660H, pikaplarınızı AV alıcınıza bağlamanızı sağlar. Olağanüstü kalite ve ses ile plak koleksiyonunuzun keyfini çıkarın.

AĞ YETENEKLERİ
AVR-S760H'yi Ethernet veya Wi-Fi üzerinden ağınıza bağlayın. Ağa bağlandıktan sonra kablosuz olarak müzik akışı yapabilir, özellikleri güncelleyebilir ve Denon AV alıcı veya HEOS uygulamasıyla AV alıcısını uzaktan kontrol edebilirsiniz.

EN YENİ SESLİ ASİSTANLARLA UYUMLU
Önde gelen sesli asistan servisleriyle çabasız sesle kontolün ve tam esnekliğin keyfini sürün. Akıllı hoparlör ve telefonunuz ile Amazon Alexa ve Apple Siri’ye sesli komutlar verin. Favori müziğinizi çalmalarını, sesi yükseltmelerini, bir sonraki parçaya geçmelerini, girişleri değiştirmelerini isteyin. Farklı sesli asistan servisleri arasında geçiş yapın veya favorinizi seçip onu kullanın – tercih sizin. İşlevler sesli asistana göre farklılık gösterebilir.

AMAZON ALEXA İLE UYUMLU
AVR-S760H alıcınızı dokunmadan Amazon Alexa ve sesinizle kontrol edin. Ses seviyesini ayarlayın, sonraki parçaya geçin, farklı medya çalarlar için girişleri değiştirin - “İstemeniz Yeterli”. Amazon Alexa sesli komutların AVR-S660H, HEOS cihazları ve diğer seçkin Denon ürünlerinde etkinleşmesi için ücretsiz HEOS Home Entertainment Skill’i indirin. Alexa uygulaması ve Amazon Echo, Dot veya muadilini gerektirir.

AIRPLAY 2 + APPLE SIRI SESLE KONTROL
AV alıcınızdan kablosuz müzik akışı gerçekleştirmek ya da evinizi müzik ile doldurmak için başka AirPlay uyumlu hoparlörleri gruplandırma amacıyla AirPlay 2’yi kullanın.

iPhone, iPad, Mac veya Apple TV üzerinden Apple Music ve Spotify gibi favori müzik servislerinden ses akışı gerçekleştirin ya da YouTube ve Netflix gibi servislerden video izleyin ve sesin AirPlay 2 kaynaklarınızdan hoparlörlerinize kusursuz uyumla aktarılmasını dinleyin.

AirPlay 2 çoklu oda ses dağıtımını da destekler – kesintisiz ses çalma için gelişmiş ses ön belleği ile içerikleri birden fazla AirPlay 2 uyumlu cihaza kablosuz olarak aktarın. AirPlay 2, Apple Music veya Home uygulamasında uyumlu ses cihazlarını control etmenizi ve gruplandırmanızı sağlar. AirPlay 2’yi uygulama içinden veya Siri üzerinden sesinizle kullanın.

KABLOSUZ MÜZİK AKIŞI İÇİN HEOS BUILT-IN
HEOS Built-in teknolojisi sayesinde favori müziğinizi istediğiniz yerden evde istediğiniz yere aktarın. Spotify®, TuneIn, Deezer, Amazon Music HD, iHeartRadio, Soundcloud®, Tidal, Napster, Deezer gibi geniş yelpazede akış servislerinden birini seçin veya yerel müzik kaynaklarınızdan yüksek kalitede müziğin keyfini çıkarın. Hepsini ücretsiz HEOS uygulamasıyla kesintisiz kontrol edin.

Ses Teknolojisinde 100 Yılı Aşkın Bir Süredir İlkleri Yaşatıyoruz
1910’da kurulan Denon ses teknolojisinde “ilkler” ile dolu bir geçmişe sahip – Japonya’nın ilk ses elektroniği üreticisi olmaktan dünyanın ilk ticari CD çalarını ve Dolby Atmos özellikli AV alıcısını geliştirmeye kadar uzanan bir tarih. Denon’un seste Ar-Ge’ye odaklanmış yatırımları sayesinde her dinleme deneyiminizde en yeni teknolojiye ve en yüksek kaliteye ulaşırsınız.

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

Automatic calibration with measurement microphone Yes
Built-in D/A converter D/A audio Yes
Connectors
Analogue 3.5mm input (Aux)
Analogue RCA stereo inputs 2 pair
Analogue RCA stereo outputs 0 pair
Balanced input (analogue) XLR 0 pair
Balanced output (analogue) XLR 0 pair
Balanced output digital XLR (AES / EBU) 0 ​
Component input (YPbPr/YCbCr) 0 ​
Component output (YPbPr/YCbCr) 0 ​
Composite input 2 ​
Composite output 1 ​
Digital coaxial input (S/PDIF) 0 ​
Digital coaxial output (S/PDIF) 0 ​
Digital optical input (S/PDIF) 2 ​
Digital optical output (S/PDIF) 0 ​
HDMI Yes
HDCP-version 2.3
HDMI version 2.3
Number of HDMI inputs 6 ​
Number of HDMI outputs 1 ​
Supported standards eARC
Multi zone (audio/video multiple rooms) Yes
Number of zones 2 zones
Other connectors Headphone output, USB, Pre out (subwoofer)
Phono input Yes
Pre output (full range) No
Speaker connectors 7 pair
Speaker connectors (type) Screw / banana
Image properties
Image frequency 24p, 60p, 50p
Supported incoming video formats 2160p (4K Ultra HD), 480p, 576p, 720p, 1080p (Full HD), 1080i, 576i, 480i, 4320p (8K Ultra HD)
Supports upscaling
Decoders
Audio format Dolby Digital 5.1, DTS 5.1, Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, DTS-HD High Resolution Audio, Dolby Digital Plus, Dolby Atmos, DTS:X
Supported audio files MP3, WMA, FLAC, WAV (PCM), AAC, DSD, Apple Lossless (ALAC)
Communication
Ethernet connection Yes
Compatibility
3D support (3D-Ready) Yes
HDR Yes
Type of HDR Dolby Vision, HDR10, HLG, HDR10+
Radio receiver Yes
Type (radio) FM, AM
Streaming standards Spotify Connect, Tidal, Deezer, TuneIn, AirPlay 2, Amazon Music
Audio features
Addressable amplifiers (bi-amp)
Bi-amping
Ceiling surround support(DTS-X/D.Atmos)
Number of amplifiers 7 ​
RMS power, 6ohm, 1kHz (1ch) 165 W
RMS power, 8ohm, 20Hz-20kHz (stereo) 75 W
Type of surround 7.2
Power supply
Operational Power Consumption (min-max) 29 - 400 W
Power consumption (standby) 0.1 W
Separate power connector (mains) Large power inlet connector (e.g. IEC C13/C17)
Miscellaneous
Release year
Remote control Yes
Programmable No
Dimensions (WxHxD)
Depth 339 mm
Height 151 mm
Width 434 mm
Product weight 8.6 kg