YENİ ÜRÜN

Denon

Denon AVC-X4800H Black

9.4 kanal Amplifikatörden 8K video ve 3D ses deneyimi

(KDV Dahil)

Havale/EFT ile %4 İndirimli
Teslimat süresi: 1-3 iş günü

-
+

PAYLAŞ

Japonya'da tasarlanan ve üretilen güçlü AVC-X4800H, 9.4 kanal ses yükseltme sağlar. Dolby Atmos ve DTS:X'in yanı sıra IMAX Enhanced ve Auro-3D ile AVC-X4800H, nefes kesen 3D sesle daha geniş alanları kapsar. HEOS® Built-In ile, en sevdiğiniz müzikleri kablosuz olarak aktarın.

  Ana Özellikler
  • Çevrenizi Saran 3D Ses: Çevrenizi saran 3D ses ile aksiyonun ortasındaymış gibi hissedin.
  • Arşivinizi Yeniden Keşfedin: Mühendislikteki uzmanlığımız, müzik ve film arşivlerinizden daha önce hiç olmadığı kadar keyif almanızı sağlar.
  • 32 Kilogramı Aşkın Güç: 32 kilogramdan daha ağır olan A1H, kanal başına 210W güç sağlar.
  • Denon Geleneği: Üst sınıf amplifikatörümüz, Denon'un imzası haline gelen ses tasarımını bir üst seviyeye taşımaktadır ve ayarları bir Denon Ses Üstadı tarafından yapılmıştır.
YÜKSEK PERFORMANSLI 9 KANAL AMPLİFİKATÖR

Ayrı yüksek akımlı amplifikatörler kanal başına 180W'a kadar güç sağlar - istediğiniz hoparlörü sürmeniz için yeterli güç.

3D SES DENEYİMİ

Eski içeriği optimize etmek için Dolby Surround, DTS Neural:X ve Auro-Matic Upmixer'ın yanı sıra Dolby Atmos®, DTS:X®, IMAX Enhanced ve Auro-3D ile ses etrafınızı sarsın.


 
  KONFİGÜRASYON ESNEKLİĞİ

AVC-X4800H, ev sinema sisteminizi ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde ayarlamanız için birçok kurulum seçeneği ve esneklik sunar. 11.4 kanal işleme özelliğini, Pre-Amplifikatör modunu ve isteğe bağlı Dirac Live yükseltmesini destekler.

GELİŞMİŞ 8K EV SİNEMASI

Altı HDMI girişindin tamamında ve üç çıkıştan ikisinde 8K görüntü desteklenir. HLG, HDR, Dolby Vision, HDR10+ ve Dinamik HDR geçişi ile kolay video uyumluluğunun ve mükemmel görüntü kalitesinin keyfini çıkarın. 

  Dolby Atmos

Dolby Atmos içeriklerle tamamen sürükleyici bir 3D ses deneyimi yaşamak için ev sinema sisteminizi 5.1.2 hoparlör kurulumuyla yükseltin. Dolby Surround Upmixer, eski içeriklerle 3D ses duygusu oluşturmak için tüm hoparlörleri devreye sokar.Dolby Atmos Yükseklik Sanallaştırma Teknolojisi, 5.1.2 sistemi olmadan bile yukarıdan gelen ses hissi verir. Ayrıca Apple Music, Amazon HD, TIDAL veya uyumlu bir akış cihazından edinilebilen Dolby Atmos müzik parçalarının keyfini çıkarabilirsiniz. 
DTS:X

DTS:X sürükleyici ses içeriği, sesi odada doğal olarak oluşacağı yere yerleştirerek gerçeğe benzer, çok boyutlu ses oluşturur. DTS Neural:X Upmixer, eski içeriklerin kapsamını geliştirir ve gerçekliklerini artırır. DTS Virtual:X, yükseklik kanalları olmadan sürükleyici ses sağlar ve 7.1, 5.1 veya 2.1 hoparlör kurulumunda sanal yükseklik efektleri oluşturur. 
 
  IMAX Enhanced

DTS'nin ev sinema görüntüleme, ses, ölçek ve netlik için yeni bir standart belirleyen en son teknolojisi olan IMAX Enhanced ile en üst düzey ev eğlencesi deneyimini yaşayın. Daha net resimler ve daha parlak görüntülere tanık olun. Sürükleyici, nabız yükselten sesi hissedin ve IMAX tarafından dijital olarak yeniden düzenlenen birinci sınıf içeriği deneyimleyin. 5.1.4 hoparlör kurulumundan başlayarak IMAX Enhanced deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz. IMAX Enhanced uyumlu TV veya projektör gereklidir. 

Auro 3D

Auro-3D; müzik, oyunlar, TV yayınları ve filmlere üç boyutlu sesin heyecanını getirerek ev sinema deneyimini inanılmaz seviyelere yükseltir ve etrafınızı gerçekçi seslerle sarar. Auro-Matic Upmixing motoru sayesinde mevcut görsel-işitsel koleksiyonunuzu bir Auro-3D deneyimine dönüştürün. Harici 2 kanallı amplifikatör ile 7.1.4'e kadar Auro-3D hoparlör konfigürasyonunu destekler. 
 

  360 Reality Audio

Kendinizi canlı bir konserdeymişsiniz veya sanatçı ile stüdyoda kayıt yapıyormuş gibi hissedin. 360 Reality Audio'dan önce müzik hiç bu kadar gerçekçi olmamıştı. Belirli Denon AV alıcıları, HDMI üzerinden AV alıcısına bir Google Chromecast cihazı bağlandığında 360 Reality Audio çalabilir. Şu anda, müzik akışı hizmetlerinden 360 Reality Audio içeriği yayınlalama özelliği kullanılamamaktadır. Bu konuda güncel bilgiler için bizi izlemeye devam edin!

ARC/eARC ile HDMI Bağlantısı

Tüm HDMI girişlerinde ve çıkışlarında en son teknolojiyi destekler. ARC (Ses Dönüş Kanalı) veya eARC (Gelişmiş Ses Dönüş Kanalı), tek bir HDMI bağlantısıyla TV sesini AV alıcınız üzerinden aktarmanızı kolaylaştırır. eARC; Dolby TrueHD, DTS HD Master Audio ve Dolby Atmos gibi HD ve 3D ses iletimi sağlarken, ARC geleneksel 5.1 kanal ses formatları veya PCM ile sınırlıdır.
 

  HDR 10+ ile canlı renkler

HDR (Yüksek Dinamik Aralık), HLG (Hibrit Log Gama) ve Dinamik HDR ve HDR10+ geçişini destekler. HLG, yayın içeriği üzerinden HDR teknolojisi sunar. Hem Dinamik HDR hem de HDR10+, sahne değişimlerinde gölgeleri ve vurguları optimize etmek için dinamik meta verileri kullanır. 


8K / HDCP 2.3

8K TV'nizde veya projektörünüzde pırıl pırıl 8K görüntü kalitesinin keyfini çıkarın. 4K içeriğin hem 8K doğrudan geçişini hem de 8K'ya yükseltmeyi destekler. Kopya korumalı içerik akışı sırasında içinizin rahat olması için en yeni kopya koruma standardı olan HDCP 2.3'ü destekler.
 

  Yeni nesil oyun deneyimi

Uyumlu oyun cihazlarına bağlandığında sorunsuz, gecikmesiz bir oyun deneyimi için Değişken Yenileme Hızı (VRR), Hızlı Kare Aktarımı (QFT) ve Otomatik Düşük Gecikme Modu'nu (ALLM) destekler.

Dolby Vision

Dolby Vision ile uyumludur, böylece uyumlu bir kaynak cihazdan ve TV'den Dolby Vision içeriğinin keyfini çıkarabilirsiniz. Dolby Vision, ekrana olağanüstü renk, kontrast ve parlaklık getiren çarpıcı bir HDR görüntüleme teknolojisidir.
 

  USB girişi üzerinden yüksek çözünürlüklü ses

Yüksek çözünürlüklü ses parçalarının inanılmaz aslına uygun ses kalitelerini keşfedin ve sanatçının dinlemenizi amaçladığı müziğin keyfini çıkarın. Ön USB bağlantı noktası, bir USB sürücüsünden 24 bit/192 kHz'e kadar ses çalmayı destekler. Desteklenen ses formatları MP3, WMA, WAV, MPEG 4/AAC, FLAC ve ALAC'tır. 

HEOS Built-in

HEOS® Built-in ile AV alıcınız, çeşitli ücretsiz ve ücretli akış hizmetlerinden uyumlu HEOS bileşenleri arasında kablosuz olarak müzik akışı yapabilir. Ayrıca en sevdiğiniz müziğin keyfini evinizin herhangi bir odasında kablosuz olarak çıkarabilirsiniz. Her odada aynı şarkıyı çalın veya çeşitli akış kaynakları aracılığıyla bağlı her oda için farklı bir şarkı seçin. Denon Home hoparlörlerini daha fazla odaya ekleyin ve HEOS uygulamasıyla hepsini kontrol edin. 
 

  Audyssey MultEQ Editor Uygulaması

Audyssey MultEQ Editor uygulamasıyla ayarların ayrıntılarını görüntüleyebilir ve ince ayar yapabilirsiniz. Uygulama, sesi odanızdaki belirli sorunlara göre daha hassas bir şekilde özelleştirmenize ve sesi kişisel tercihlerinize göre uyarlamanıza olanak tanır. Bu kapsamlı uygulama ile, ev sinemanızın ses tarzını tamamen kontrol altına almak için Audyssey MultEQ'nun gücünden yararlanabilirsiniz. Uygulama, iOS ve Google Play mağazalarından satın alınabilir.

Denon Kurulum Asistanı

Ödüllü Denon Kurulum Asistanı, sistem kurulumu için basit ve net talimatlar sağlar. AV alıcınızı TV'nize bağlamanız ve hoparlörlerinizi bağlamak, hoparlör ölçümleri yapmak ve kaynak cihazları bağlamak için TV ekranındaki yönergeleri izlemeniz yeterlidir. Daha pratik kullanım için, AV alıcısı bağlandığında HDMI girişlerini otomatik olarak yeniden adlandırabilir veya istediğiniz zaman adlarını değiştirebilirsiniz. 
 

  11 Kanal Ses İşlemi, 9 Kanal Amplifikasyon

9 kanallı amplifikasyon ile yetinmeyin. Ön, Sol ve Sağ veya bir çift yükseklik kanalına atanabilen harici 2 kanallı amplifikasyonla, 7.1.4 gibi 11 kanallı bir hoparlör konfigürasyonu ayarlayarak daha da fazla esneklik ve sürükleyici bir ses deneyimi sağlayabilirsiniz.

Subwoofer Çıkışları ve Ayarları

Odanızı eşit dağılmış, doğru baslarla doldurun. Alt frekansları yumuşatmak ve daha iyi dağılım sağlamak için dört adede kadar subwoofer çıkışı bulunur. Pikleri ve dipleri değil sadece güçlü, odayı dolduran bası hissedersiniz. İkiden fazla subwoofer bağlıyken subwoofer ayarlarınızı tercihinize göre değiştirin. Eşit olarak dağıtılmış bas performansı istiyorsanız "Standart" ı seçin. Odadaki her subwoofer'a en yakın hoparlör kanalına sorunsuz bir şekilde entegre edilmiş daha fazla yönlü bas performansı istiyorsanız "Directional" seçeneğini belirleyin. 
 

  Pre-Amplifikatör Modu

Denon AV amplifikatörünüz en yeni HDMI bağlantısıyla mükemmel bir AV pre-amplifikatörü olarak görev yapabilir. Pre-Amplifikatör Modu, dahili amplifikatörlerin bağlantısını keserek daha temiz bir sinyal yolu ve kırpma seviyesinde daha fazla tolerans sağlar. Kritik olmayan kanalları sürmek üzere AV alıcının dahili amplifikasyonunu kullanabilmek için belirli hoparlör kanallarının bağlantısını kesme esnekliği ile harici amplifikasyon tarafından sürülen kanallarda daha net bir sinyal yolu elde edin. 

Dirac Live Yükseltmesine Hazır

Ses sisteminiz ve odanızın fiziksel düzeni arasındaki etkileşimin ses kalitesi üzerinde büyük bir etkisi vardır. Dirac Live® Room Correction (2023'te kullanıma sunulması hedefleniyor), oda etkisini analiz etmek ve dijital olarak azaltmak ve hoparlör performansını artırmak için son teknoloji, patentli algoritmalar uygular. Belirli Denon AV alıcılar Dirac Live yükseltmesini destekler. Bu işlevin kilidini açmak için bir Dirac Live lisans anahtarı satın alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için dirac.com/denon/ adresini ziyaret edin. Yükseltme, gelecekteki bir ürün yazılımı güncellemesiyle desteklenecektir. Bu konuda güncel bilgiler için bizi izlemeye devam edin! 
 

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

Multichannel Surround
DTS HD Master, DTS:X, DTS:X Pro Yes, Yes, No
DTS Neo:X, DTS Neural:X
No, Yes
DTS Virtual:X
Yes
IMAX Enhanced Yes
Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization, Dolby Atmos Music Yes, Yes, Yes, Yes
Dolby ProLogic Ilz, Dolby Surround No, Yes
Auro 3D Yes
360 Reality Audio / MPEG H
Yes, Yes
Multichannel Stereo Yes
Max. Number of Processing (Pre-Amp) Channels 11.4
   
Sound Enhancements
Mono Block Power Amp Construction Yes
Discrete Power Amplifier Yes
D.D.S.C. HD Digital Yes (32 bit)
Pure Direct Yes
Clock Jitter Reducer Yes
Alpha Processing AL32 Processing Multichannel
Audyssey MultEQ XT32
Audyssey Dynamic EQ, Dynamic Volume
Yes, Yes
Audyssey LFC Yes
Dirac Live Upgradability Yes
Compressed Audio Restorer
Yes
   
Network
Media Server Yes
HEOS Wireless Multi-Room Technology Yes
Alexa / Google Voice Assistant / Apple HomePod
Yes, Yes, Yes
Lossy Formats: MP3, WMA, AAC Yes, Yes, Yes
Lossless Formats: FLAC, ALAC, WAV
Yes, Yes, Yes
Lossless Formats: FLAC HD, WAV, ALAC (all 192kHz/24 bit)
Yes, Yes, Yes
DSD Audio Streaming Yes (2.8/5.6MHz)
AirPlay 2 Yes
TuneIn Yes
Spotify Connect Yes
Roon Tested Yes
HEOS App Control Yes
Compatible with Remote APP for Smart Phones
Denon 2016 AVR Remote
Ethernet Ports
Yes
Wi-Fi Yes
Bluetooth Yes
   
HDMI
HDMI Inputs: Back, Front 7, No
HDCP 2.3 support Yes
HDMI Outputs: Main, Zone 2, 1
HDMI 2.1: 8K/60Hz AB, 4K/120Hz AB Yes, Yes
HDR, HLG, Dolby Vision, HDR10+, Dynamic HDR Yes , Yes, Yes, Yes, Yes
ALLM (Auto Low Latency Mode) Pass-through for gaming Yes
Variable Refresh Rate, Quick Frame Transport, Quick Media Switching
Yes, Yes, No
3D Signal Pass-through Yes
8K Signal Pass-Through, Scaling, GUI Overlay Yes, Yes, Yes
DSD Audio Capability Yes
Audio Return Channel (ARC), Enhanced ARC Yes, Yes
Auto LipSync Yes
   
Multi-room CI
Multi-Room Zones 3
Zone Audio Source: HDMI; Optical, Coax, Network, USB; Analog Yes (2ch), Yes (2ch), Yes, Yes
Zone Audio Output: Speaker, Pre-Out Yes, Yes
Zone HDMI Output from HDMI Source Yes
IP Control, RS232 Control, Web Control, App Control
Yes, Yes /Yes, Yes
Remote In / Out Yes, Yes
DC Trigger Output 3
HDMI Diagnostics Yes


Others  
Auto Speaker Setup by Microphone Audyssey MultEQ XT32 Dirac Live (upgrade)
Front Display 2-Line FLD
GUI Languages
9
Setup Assistent Yes
Quick Select Plus, Quick Select Yes, No
Variable Crossover Yes
Optimized Bass Redirection Yes
Bass Sync
Yes
ECO Mode Yes
Auto Power Off Yes
Sleep Timer Yes
   
Inputs/Outputs  
HDMI In, Out 7, 3
Multi-Room Video Out: Video, HDMI No, Yes
Analog In, Out 5 / No
Phono (MM) In Yes
Digital In: Optical, Coaxial 2 / 2
Multi-Room Out: Analog, Digital
2 / No
Multichannel Preout Yes (11.4)
Subwoofer Out 4 (independent)
Speaker Terminal: Gold-Plated Screw, Regular Screw No, Yes
Number of Speaker Terminals 11
Speaker A / B Assignable
Bi-amp Drive Assignable
Multi-Room Speaker Terminal Assignable
Front Inputs: Audio, Composite, Digital (Opt), HDMI, USB No, No, No, No, Yes
USB Audio, Made for iPod, Made for iPhone Yes, No, No
AM/FM Tuner No
   
Specifications  
Number of Power Amps 9
Power Output (8 ohm, 20 Hz - 20 kHz, 0.08% 2ch Drive) 125W
Power Output (6 ohm, 1 kHz, 0.7% 2ch Drive) 135W 165W
Power Output (6 ohm, 1 kHz, 10% 1ch Drive) 200W
   
General  
Metal Front Panel Yes
System Remote Control RC-1252
Pre-Programmed, Learnable, LCD Display  No, No, No
Power Consumption in W 710W
Power Consumption No-Sound (ECO On / Off) in W 65W/110W
Standby Consumption in W 0.1
CEC Standby Consumption in W 0.5
Network Standby Consumption in W Less than 2.0
Max Dimensions Antenna:Horizontal:(W x D x H) in mm
( Antenna:Vertical :(W x D x H) in mm)
【 w/o Antenna :(W x D x H) in mm】
 434 x 389 x 167
( 434 x 389 x 236 )
 434 x 379x 167 】
Weight in kg  13.4
 Carton Weight (inc. product) in kg  16