Denon

Denon AVC-S660H

Sesle Kontrol ve HEOS Built-in® özellikli 5.2 kanal 8K AV Amplifikatör

(KDV Dahil)

Havale/EFT ile %4 İndirimli
Teslimat süresi: 1-3 iş günü

-
+

PAYLAŞ

Genel Bakış
Kanal başına 135W güç veren Denon AVR-S660H 5.2 kanal 8K AV amplifikatör; Dolby TrueHD, Dolby Surround, DTS-HD Master Audio ve DTS Neo:6 desteği sunar. 8K/60Hz, seçmeli 4K/120Hz geçiş VRR, ALLM, HDR10+ ve eARC desteği gibi en yeni HDMI özelliklerine sahiptir. HEOS® Built-in ile Spotify®, Amazon Music HD, TIDAL, Deezer, TuneIn, Soundcloud gibi birçok popüler müzik servisi akışına erişin. Çabasız sesle kontrol için Amazon Alexa ve Apple Siri ile uyumludur.

* * = tüm bölgelerde kullanılamayabilir

 • Yüksek performanslı amplifikatör: Kanal başına 135W ile 5.2 kanal 8K AV amplifkatör (6 ohm, 1 kHz, 1% 1 kanal sürülürken)
 • Sesle kontrol: Müziğinizi cihaza elinizi sürmeden kontrol etmeniz için Amazon Alexa ve Apple Siri ile uyumludur.
 • Tam 8K/60Hz ve seçmeli 4K/120Hz desteği: En yeni HDMI desteğiyle 8K kaynak cihazlarınızdan gelen 8K kalitesinde görüntülerin keyfini çıkarın. Üç 8K giriş ve bir çıkış 8K/60Hz ve seçmeli 4K/120Hz geçiş bağlantıya izin verir. 8K yükseltme 6 HDMI girişinin tamamında kullanılabilir.
 • Dünyanın en yeni resim / görüntü teknolojisi: HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision ve Dinamik HDR gibi gelişmiş HDR format desteği sayesinde çok daha fazla parlaklık, netlik ve kontrast ile en yüksek görüntü kalitesini sunar.
 • Oyun deneyiminde en yeni teknolojiler: 4K/120Hz geçiş, Değişken Yenileme Hızı (VRR), Otomatik Düşük Gecikme Modu (ALLM) ve Hızlı Kare Taşıma (QFT) ile sayesinde oyun deneyiminizi muhteşem ve akıcı görüntüler ile zenginleştirin.
 • Ödüllü Denon Kurulum Asistanı: Kurulumu ilk seferinde doğru yapabilmeniz için kurulum süreci boyunca her adımda size yardımcı olur.
 • HEOS Built-in: Birden fazla odaya kablosuz müzik aktarım teknolojisi.
 • eARC (Gelişmiş Ses Dönüş Kanalı) desteği: Dolby True HD ve DTS HA Master Audio sinyallerinin bağlı HDMI kablosu üzerinden doğrudan TV’den AV alıcınıza aktarılmasını sağlar.
 • En popüler müzik servislerinden kablosuz akış: Bluetooth, AirPlay 2 veya HEOS uygulaması üzerinden Spotify, Amazon Music HD, Tidal, TuneIn, Deezer gibi tüm favori müzik hizmetlerinizin keyfini çıkarın.
 • Ön panelde USB girişi: MP3, WAV, FLAC, ALAC ve DSD (2.8/5.6MHz) dosyalarındaki müzikleri kolaylıkla çalın.
 • Dört Hızlı Seçim butonu: Ön panelde yer alan butonlarla, her kaynak için tercih ettiğiniz ses ayarlarını saklayın.
 • Audyssey MultEQ ve Dynamic EQ/Volume: Audyssey yazılımı ve birlikte verilen mikrofon ve stand ile oda akustiğinizi optimize edin.
YÜKSEK PERFORMANSLI AYRIK 5 KANAL AMPLİFİKATÖR
Tüm kanallar için ayrı ayrı yüksek akımlı güç amplifikatörlerine sahip olan AVR-S660H, maksimum performans ve kanal başına 135W (6 ohm, 1 kHz, 1% 1 kanal sürülürken) sunar. Düşük empedanslı sürücü özelliği ile çok çeşitli hoparlörlerle bile dengeli ve kaliteli ses iletir.

8K ULTRA HD İÇİN HAZIR
Favori film, dizi ve oyunlarınızın keyfini mevcut en iyi görüntü kalitesiyle yaşayın.

EARC İLE EN YENİ HDMI ÖZELLİKLERİ
Tüm HDMI portları HDCP 2.3 işleme sahiptir ve tek HDMI çıkışıyla TV ve projektörün paralel olarak bağlanması mümkündür. Gelişmiş Ses Dönüş Kanalı (eARC) desteği, 3D sesin bağlı HDMI kablosuyla doğrudan TV'den AV amplifikatöre iletilmesini sağlar.

EV SİNEMASI DENEYİMİNDE SON NOKTA – 8K’YA HAZIR
AVR-S660H; 8K/60Hz geçiş, 4K/120Hz geçiş ve en yeni HDMI özellikleri desteği ile en üst düzey ev sineması deneyimi sunar. Yeni AVR-S760H, günümüzün en iyi 4K ev sinemasını oluşturmanızı sağlar ve siz hazır olduğunuzda AV alıcınızın da 8K’ya hazır olduğunu bilmenin rahatlığını yaşarsınız. En talepkar eğlence ihtiyaçları için bile en yüksek kalitede 3D ses ve görüntünün keyfini çıkarın.

YENİ NESİL GÖRÜNTÜ FORMATLARI
Görüntü uyumluluğunda en yeni teknolojiler: HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision ve Dinamik HDR gibi gelişmiş HDR format desteği sayesinde çok daha fazla parlaklık, netlik ve kontrast ile en yüksek görüntü kalitesini sunar.

KOLAY KURULUM DENEYİMİ
Birlikte verilen AVR-S660H Hızlı Başlangıç Kılavuzu; basit, net talimatlarla size kurulumda yardımcı olur. TV’nizi AVR-S660H alıcınıza HDMI ile bağladıktan sonra, TV ekranınızda özel Denon Kurulum Asistanı belirir ve kurulum boyunca sizi adım adım yönlendirir. AVR-S660H, her HDMI bilgisi için giriş kaynağını otomatik olarak yeniden adlandırır ve hızlı seçim tüm bölgeler için tek butona basmanız yeterli olur. Hoparlör kablolarını organize etmenizi ve bağlamanızı kolaylaştırmak için renk kodlu hoparlör bağlantısı dizisi yatay olarak konumlandırılmıştır.

AUDYSSEY SES OPTİMİZASYONU
Profesyonel ev sinema ses ayarları parmaklarınızın ucunda. En yeni Denon ses/görüntü ürünleri; basit, doğru kurulum ve kalibrasyon için Audyssey EQ yazılım paketini kullanır. Audyssey, birlikte verilen ölçüm mikrofonu ile ev sinemanızdaki tüm hoparlörlerin ölçümünü yaparken AV alıcınızı da ayarlayarak odanız için en akıcı, en uygun genel dinleme deneyimini sunar. Audyssey Dynamic Volume ve Audyssey Dynamic EQ özellikleri; ses seviyesindeki rahatsız edici ani yükselmeleri (TV reklamlarındaki gibi) yumuşatmalarının yanı sıra düşük ses seviyelerinde de diyalog, müzik ve sesi anlaşılır kılar ve hassas ton değişikliklerinin keyfini çıkarmanızı sağlar.

DAHİLİ BLUETOOTH VE WI-FI BAĞLANTI
Bluetooth ve Wi-Fi kablosuz akış bağlantısı ile Denon AVR-S660H, yoğun kent ortamında bile güçlü akış için gelişmiş bir çift anten alıcı-verici sistemi ile donatılmıştır. En sevdiğiniz ses içeriğini akıllı cihazlarınızdan kablosuz olarak dinlemenin keyfini çıkarın.

HEOS Built-in teknolojisi ile aynı şarkıyı her odada çalabilir veya her bağlı oda için farklı bir şarkı seçebilirsiniz – tercih sizin. HEOS; Amazon Alexa ile uyumlu olduğundan çabasız sesle kontrol sağlar.

HEOS; ücretsiz ve ücretli Spotify, Amazon Music HD, TuneIn, iHeart Radio, Sound Cloud, Tidal ve benzeri servisleri destekler.

KONTROL SİZDE
Ayrıntılı kontrol cebinizde. iOS ve Android için ücretsiz Denon AVR Remote uygulaması AVCS660H alıcıyı kullanmayı daha da kolaylaştırır – ses seviyesini ayarlayın, cihazı açıp kapayın, müziği susturun, bir kaynak seçin ya da kablosuz müzik akışı için HEOS uygulamasına geçiş yapın. Denon AVR Remote uygulamasını ve HEOS uygulamasını akıllı telefonunuza hemen indirin. iOS ve Android uyumludur.

Müziğinizi kontrol etmek için Amazon Alexa veya Siri’yi kullanın.

KULLANICI DOSTU SES AYARI İÇİN HIZLI SEÇİMLER
Denon AVR-C660H’nin ön panelinde bulunan dört Hızlı Seçim butonu her kaynak için tercih ettiğiniz ses ayarlarını saklar. TV sesi, Blu-ray, medya çalarlar ve daha birçok cihaz arasında geçiş yapın ve AVCS660H bu medya kaynağı için tercihlerinize göre EQ ayarlarını yapar. Daha hızlı kontrol için ön paneldeki butonları veya AV alıcını kumandasındaki aynı Hızlı Seçimleri kullanın. Artık Hızlı Seçimde tek dokunuşla tüm alanlarda stereo moduna da erişilebiliyor.

HI-RES SES İÇİN ÖN PANELDE USB PORTU
Ön paneldeki USB portu ve ağ kaynakları üzerinden 24 bit/192 kHz ALAC, FLAC ve WAV kayıpsız dosyaların yanı sıra DSD (SACD'nin odyofil formatı) 2.8MHz ve 5.6MHz parçaların kodlarını çözme özelliği sayesinde yüksek çözünürlüklü ses parçalarının inanılmaz gerçekliğini keşfedin. Veya MP3 ve MPEG-H gibi diğer popüler dosya türlerini dinleyin. İster en son indirdiğiniz parçayı dinleyin ister odyofil kalitesinde FLAC kayıtların gerçekliğinde kaybolun en sevdiğiniz şarkılara hızlı bir şekilde erişeceğinizden emin olun.

PİKAP İÇİN PHONO GİRİŞİ
Denon neredeyse 50 yıldır pikap ve Phono ön pre-amplifikatörler tasarlayıp üretiyor. Birlikte verilen Phono (MM) girişiyle AVR-S660H, pikaplarınızı AV alıcınıza bağlamanızı sağlar. Olağanüstü kalite ve ses ile plak koleksiyonunuzun keyfini çıkarın.

AĞ YETENEKLERİ
AVR-S660H'yi Ethernet veya Wi-Fi üzerinden ağınıza bağlayın. Ağa bağlandıktan sonra kablosuz olarak müzik akışı yapabilir, özellikleri güncelleyebilir ve Denon AV alıcı veya HEOS uygulamasıyla AV alıcısını uzaktan kontrol edebilirsiniz.

EN YENİ SESLİ ASİSTANLARLA UYUMLU
Önde gelen sesli asistan servisleriyle çabasız sesle kontolün ve tam esnekliğin keyfini sürün. Akıllı hoparlör ve telefonunuz ile Amazon Alexa ve Apple Siri’ye sesli komutlar verin. Favori müziğinizi çalmalarını, sesi yükseltmelerini, bir sonraki parçaya geçmelerini, girişleri değiştirmelerini isteyin. Farklı sesli asistan servisleri arasında geçiş yapın veya favorinizi seçip onu kullanın – tercih sizin. İşlevler sesli asistana göre farklılık gösterebilir.

AMAZON ALEXA İLE UYUMLU
AVR-S660H amplifikatörünüzü dokunmadan Amazon Alexa ve sesinizle kontrol edin. Ses seviyesini ayarlayın, sonraki parçaya geçin, farklı medya çalarlar için girişleri değiştirin - “İstemeniz Yeterli”. Amazon Alexa sesli komutların AVR-S660H, HEOS cihazları ve diğer seçkin Denon ürünlerinde etkinleşmesi için ücretsiz HEOS Home Entertainment Skill’i indirin. Alexa uygulaması ve Amazon Echo, Dot veya muadilini gerektirir.

JOSH.AI AKILLI EV SES OTOMASYONU
Üst seviye akıllı ev için üst seviye bir sesli asistan olan Josh.ai günlük yaşamınız ve eğlence ortamınızın neredeyse her alanında esnek sesle kontrol sağlar. Termostatı, ışıkları, beyaz eşyanızı, hoparlörleri, AV alıcınızı ve daha birçok cihazı sesli komutlar ile kontrol edin. Josh.ai özel kurulumcular tarafından kurulur ve telefon veya tabletinizdeki bir uygulama ile yönetilir. iOS ve Android cihazlarla uyumludur.

AIRPLAY 2 + APPLE SIRI SESLE KONTROL
AV alıcınızdan kablosuz müzik akışı gerçekleştirmek ya da evinizi müzik ile doldurmak için başka AirPlay uyumlu hoparlörleri gruplandırma amacıyla AirPlay 2’yi kullanın.

iPhone, iPad, Mac veya Apple TV üzerinden Apple Music ve Spotify gibi favori müzik servislerinden ses akışı gerçekleştirin ya da YouTube ve Netflix gibi servislerden video izleyin ve sesin AirPlay 2 kaynaklarınızdan hoparlörlerinize kusursuz uyumla aktarılmasını dinleyin.

AirPlay 2 çoklu oda ses dağıtımını da destekler – kesintisiz ses çalma için gelişmiş ses ön belleği ile içerikleri birden fazla AirPlay 2 uyumlu cihaza kablosuz olarak aktarın. AirPlay 2, Apple Music veya Home uygulamasında uyumlu ses cihazlarını control etmenizi ve gruplandırmanızı sağlar. AirPlay 2’yi uygulama içinden veya Siri üzerinden sesinizle kullanın.

KABLOSUZ MÜZİK AKIŞI İÇİN HEOS BUILT-IN
HEOS Built-in teknolojisi sayesinde favori müziğinizi istediğiniz yerden evde istediğiniz yere aktarın. Spotify®, TuneIn, Deezer, Amazon Music HD, iHeartRadio, Soundcloud®, Tidal, Napster, Deezer gibi geniş yelpazede akış servislerinden birini seçin veya yerel müzik kaynaklarınızdan yüksek kalitede müziğin keyfini çıkarın. Hepsini ücretsiz HEOS uygulamasıyla kesintisiz kontrol edin.

Ses Teknolojisinde 100 Yılı Aşkın Bir Süredir İlkleri Yaşatıyoruz
1910’da kurulan Denon ses teknolojisinde “ilkler” ile dolu bir geçmişe sahip – Japonya’nın ilk ses elektroniği üreticisi olmaktan dünyanın ilk ticari CD çalarını ve Dolby Atmos özellikli AV alıcısını geliştirmeye kadar uzanan bir tarih. Denon’un seste Ar-Ge’ye odaklanmış yatırımları sayesinde her dinleme deneyiminizde en yeni teknolojiye ve en yüksek kaliteye ulaşırsınız.

 • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
 • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

Amplification
Number Of Channels 5
Stereo RMS Power (watts) 75
THD in Stereo 0.08 %
Frequency Bandwidth (stereo) 20-20k Hz
Minimum Impedance L/R 4 ohms
Minimum Impedance Center 4 ohms
Minimum Impedance Surround 4 ohms
General Features
Bluetooth Built-in
Apple AirPlay AirPlay 2
Alexa-compatible Yes
Google Assistant-compatible Yes
Chromecast built-in No
DTS Play-Fi No
App Remote Control Yes
On-Screen Display Thru HDMI
Auto Speaker Calibration Audyssey MultEQ
Multi-room Audio/Video
Powered Multi-room Audio Output No
Preamp Multi-room Audio Output No
Multi-room HDMI Output No
Total Number of Zones 1
Playback from Digital Audio Inputs No
Playback from Streaming Sources No
Surround Processing
Dolby Digital DD, TrueD, DD+, EX
Dolby Atmos No
Dolby Atmos Height Virtualization No
DTS DTS, HD, HDMA, ES, 96/24
DTS:X No
DTS Virtual:X No
Inputs & Outputs
Phono Input 1
Audio-Video Inputs 6
Audio-only Inputs 2
Component Video Inputs None
Component Video Monitor Outputs None
Optical Digital Inputs 2
Coaxial Digital Inputs 1
Optical Digital Outputs None
Coaxial Digital Outputs None
Number of HDMI Inputs 6
HDMI Monitor Outputs 1
Subwoofer Outputs 2
Discrete Subwoofer Outputs No
Multi-Channel Analog Input No
Multi-channel Preamp Output No
Main Speaker Output Pairs Posts
Main Speaker Terminals Posts
Ethernet Port Yes
USB Connections Y
Removable Power Cord No
Supports Wireless Rear Speakers No
HDMI Features
HDMI Version 2.1
VRR (Variable Refresh Rate) Yes
ALLM (Auto Low Latency Mode) Yes
4K/120Hz-Capable Inputs 3
Audio Return Channel eARC supported
Video Upscaling To 4K and 8K
HDR (High Dynamic Range) Support
HDR10 Yes
HDR10+ Yes
HLG Yes
Dolby Vision Yes
Other Specs
FM Sensitivity 12.8 dBf
Multibrand Remote Control No
Learning Remote No
Width (inches) 171.875
Height (inches) 6
Depth (inches) 134.375
Weight (pounds) 17.2