YENİ ÜRÜN

Denon

Denon AVC-A1H Black

Dünyanın İlk 15 Kanallı AV Alıcı

(KDV Dahil)

Teslimat süresi: 1-3 iş günü

PAYLAŞ

15 kanal ses yükseltme, en güçlü trafomuz, özenle seçilmiş parçalarımız ve ağır, son derece sağlam yapısıyla AVC-A1H, 9.4.6'ya kadar konfigürasyonu destekler ve ev sinemanızda profesyonel bir sinema deneyimi sunar. Japonya'daki Denon tesislerinde tasarlanmış ve üretilmiştir. 

  Ana Özellikler
  • Üstün 3D Ses Deneyimi: 9.4.6 hoparlör konfigürasyonuna kadar kapasiteyle yeni 3D ses eğlencesi deneyiminde seviye atlayın.
  • Arşivinizi Yeniden Keşfedin: Mühendislikteki uzmanlığımız, müzik ve film arşivlerinizden daha önce hiç olmadığı kadar keyif almanızı sağlar.
  • 32 Kilogramı Aşkın Güç: 32 kilogramdan daha ağır olan A1H, kanal başına 210W güç sağlar.
  • Denon Geleneği: Üst sınıf amplifikatörümüz, Denon'un imzası haline gelen ses tasarımını bir üst seviyeye taşımaktadır ve ayarları bir Denon Ses Üstadı tarafından yapılmıştır.
5 KANAL GÜCÜ SERBEST BIRAKIN

Kanal başına 210W'a kadar güç sağlayan dünyanın ilk 15 kanallı AV alıcısı.

BENZERSİZ KALİTE VE PERFORMANS

Şimdiye kadar kullandığımız en büyük güç trafosu ve yeni, daha büyük kapasitörler, AVC-A1H'nin müziğinize sanatçının amaçladığı gibi ses üretmek için hızlı ve dinamik bir şekilde yanıt vermesini sağlar.


 
  Hİ-Fİ SINIFI BİLEŞENLER

19 kanalın tümü için odyofil kalitesinde iki kanallı DAC, görkemli altın kaplama hoparlör terminalleri, dökme demir ayaklar ve sert yapı, titreşime ve parazite karşı koruma sağlayarak gürültü etkilerini büyük ölçüde azaltır.

HEOS® BUİLT-İN TEKNOLOJİSİ

Çeşitli akış hizmetlerinden uyumlu HEOS özellikli bileşenlere kablosuz olarak müzik akışı yapın. Denon Home hoparlörlerini daha fazla odaya ekleyin ve HEOS uygulamasıyla hepsini kontrol edin.

  Dolby Atmos

Dolby Atmos içeriklerle tamamen sürükleyici bir 3D ses deneyimi yaşamak için ev sinema sisteminizi 5.1.2 hoparlör kurulumuyla yükseltin. Dolby Surround Upmixer, eski içeriklerle 3D ses duygusu oluşturmak için tüm hoparlörleri devreye sokar.Dolby Atmos Yükseklik Sanallaştırma Teknolojisi, 5.1.2 sistemi olmadan bile yukarıdan gelen ses hissi verir. Ayrıca Apple Music, Amazon HD, TIDAL veya uyumlu bir akış cihazından edinilebilen Dolby Atmos müzik parçalarının keyfini çıkarabilirsiniz. 
DTS:X

DTS:X sürükleyici ses içeriği, sesi odada doğal olarak oluşacağı yere yerleştirerek gerçeğe benzer, çok boyutlu ses oluşturur. DTS Neural:X Upmixer, eski içeriklerin kapsamını geliştirir ve gerçekliklerini artırır. DTS Virtual:X, yükseklik kanalları olmadan sürükleyici ses sağlar ve 7.1, 5.1 veya 2.1 hoparlör kurulumunda sanal yükseklik efektleri oluşturur. 
 
  IMAX Enhanced

DTS'nin ev sinema görüntüleme, ses, ölçek ve netlik için yeni bir standart belirleyen en son teknolojisi olan IMAX Enhanced ile en üst düzey ev eğlencesi deneyimini yaşayın. Daha net resimler ve daha parlak görüntülere tanık olun. Sürükleyici, nabız yükselten sesi hissedin ve IMAX tarafından dijital olarak yeniden düzenlenen birinci sınıf içeriği deneyimleyin. 5.1.4 hoparlör kurulumundan başlayarak IMAX Enhanced deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz. IMAX Enhanced uyumlu TV veya projektör gereklidir. 

Auro 3D

Auro-3D; müzik, oyunlar, TV yayınları ve filmlere üç boyutlu sesin heyecanını getirerek ev sinema deneyimini inanılmaz seviyelere yükseltir ve etrafınızı gerçekçi seslerle sarar. Auro-Matic Upmixing motoru sayesinde mevcut görsel-işitsel koleksiyonunuzu bir Auro-3D deneyimine dönüştürün. Harici 2 kanallı amplifikatör ile 7.1.4'e kadar Auro-3D hoparlör konfigürasyonunu destekler. 
 

  360 Reality Audio

Kendinizi canlı bir konserdeymişsiniz veya sanatçı ile stüdyoda kayıt yapıyormuş gibi hissedin. 360 Reality Audio'dan önce müzik hiç bu kadar gerçekçi olmamıştı. Belirli Denon AV alıcıları, HDMI üzerinden AV alıcısına bir Google Chromecast cihazı bağlandığında 360 Reality Audio çalabilir. Şu anda, müzik akışı hizmetlerinden 360 Reality Audio içeriği yayınlalama özelliği kullanılamamaktadır. Bu konuda güncel bilgiler için bizi izlemeye devam edin!

ARC/eARC ile HDMI Bağlantısı

Tüm HDMI girişlerinde ve çıkışlarında en son teknolojiyi destekler. ARC (Ses Dönüş Kanalı) veya eARC (Gelişmiş Ses Dönüş Kanalı), tek bir HDMI bağlantısıyla TV sesini AV alıcınız üzerinden aktarmanızı kolaylaştırır. eARC; Dolby TrueHD, DTS HD Master Audio ve Dolby Atmos gibi HD ve 3D ses iletimi sağlarken, ARC geleneksel 5.1 kanal ses formatları veya PCM ile sınırlıdır.
 

  HDR 10+ ile canlı renkler

HDR (Yüksek Dinamik Aralık), HLG (Hibrit Log Gama) ve Dinamik HDR ve HDR10+ geçişini destekler. HLG, yayın içeriği üzerinden HDR teknolojisi sunar. Hem Dinamik HDR hem de HDR10+, sahne değişimlerinde gölgeleri ve vurguları optimize etmek için dinamik meta verileri kullanır. 


8K / HDCP 2.3

8K TV'nizde veya projektörünüzde pırıl pırıl 8K görüntü kalitesinin keyfini çıkarın. 4K içeriğin hem 8K doğrudan geçişini hem de 8K'ya yükseltmeyi destekler. Kopya korumalı içerik akışı sırasında içinizin rahat olması için en yeni kopya koruma standardı olan HDCP 2.3'ü destekler.
 

  Yeni nesil oyun deneyimi

Uyumlu oyun cihazlarına bağlandığında sorunsuz, gecikmesiz bir oyun deneyimi için Değişken Yenileme Hızı (VRR), Hızlı Kare Aktarımı (QFT) ve Otomatik Düşük Gecikme Modu'nu (ALLM) destekler.

Dolby Vision

Dolby Vision ile uyumludur, böylece uyumlu bir kaynak cihazdan ve TV'den Dolby Vision içeriğinin keyfini çıkarabilirsiniz. Dolby Vision, ekrana olağanüstü renk, kontrast ve parlaklık getiren çarpıcı bir HDR görüntüleme teknolojisidir.
 

  USB girişi üzerinden yüksek çözünürlüklü ses

Yüksek çözünürlüklü ses parçalarının inanılmaz aslına uygun ses kalitelerini keşfedin ve sanatçının dinlemenizi amaçladığı müziğin keyfini çıkarın. Ön USB bağlantı noktası, bir USB sürücüsünden 24 bit/192 kHz'e kadar ses çalmayı destekler. Desteklenen ses formatları MP3, WMA, WAV, MPEG 4/AAC, FLAC ve ALAC'tır. 

HEOS Built-in

HEOS® Built-in ile AV alıcınız, çeşitli ücretsiz ve ücretli akış hizmetlerinden uyumlu HEOS bileşenleri arasında kablosuz olarak müzik akışı yapabilir. Ayrıca en sevdiğiniz müziğin keyfini evinizin herhangi bir odasında kablosuz olarak çıkarabilirsiniz. Her odada aynı şarkıyı çalın veya çeşitli akış kaynakları aracılığıyla bağlı her oda için farklı bir şarkı seçin. Denon Home hoparlörlerini daha fazla odaya ekleyin ve HEOS uygulamasıyla hepsini kontrol edin. 
 

  Audyssey MultEQ Editor Uygulaması

Audyssey MultEQ Editor uygulamasıyla ayarların ayrıntılarını görüntüleyebilir ve ince ayar yapabilirsiniz. Uygulama, sesi odanızdaki belirli sorunlara göre daha hassas bir şekilde özelleştirmenize ve sesi kişisel tercihlerinize göre uyarlamanıza olanak tanır. Bu kapsamlı uygulama ile, ev sinemanızın ses tarzını tamamen kontrol altına almak için Audyssey MultEQ'nun gücünden yararlanabilirsiniz. Uygulama, iOS ve Google Play mağazalarından satın alınabilir.

Denon Kurulum Asistanı

Ödüllü Denon Kurulum Asistanı, sistem kurulumu için basit ve net talimatlar sağlar. AV alıcınızı TV'nize bağlamanız ve hoparlörlerinizi bağlamak, hoparlör ölçümleri yapmak ve kaynak cihazları bağlamak için TV ekranındaki yönergeleri izlemeniz yeterlidir. Daha pratik kullanım için, AV alıcısı bağlandığında HDMI girişlerini otomatik olarak yeniden adlandırabilir veya istediğiniz zaman adlarını değiştirebilirsiniz. 
 

  11 Kanal Ses İşlemi, 9 Kanal Amplifikasyon

9 kanallı amplifikasyon ile yetinmeyin. Ön, Sol ve Sağ veya bir çift yükseklik kanalına atanabilen harici 2 kanallı amplifikasyonla, 7.1.4 gibi 11 kanallı bir hoparlör konfigürasyonu ayarlayarak daha da fazla esneklik ve sürükleyici bir ses deneyimi sağlayabilirsiniz.

Subwoofer Çıkışları ve Ayarları

Odanızı eşit dağılmış, doğru baslarla doldurun. Alt frekansları yumuşatmak ve daha iyi dağılım sağlamak için dört adede kadar subwoofer çıkışı bulunur. Pikleri ve dipleri değil sadece güçlü, odayı dolduran bası hissedersiniz. İkiden fazla subwoofer bağlıyken subwoofer ayarlarınızı tercihinize göre değiştirin. Eşit olarak dağıtılmış bas performansı istiyorsanız "Standart" ı seçin. Odadaki her subwoofer'a en yakın hoparlör kanalına sorunsuz bir şekilde entegre edilmiş daha fazla yönlü bas performansı istiyorsanız "Directional" seçeneğini belirleyin. 
 

  Pre-Amplifikatör Modu

Denon AV amplifikatörünüz en yeni HDMI bağlantısıyla mükemmel bir AV pre-amplifikatörü olarak görev yapabilir. Pre-Amplifikatör Modu, dahili amplifikatörlerin bağlantısını keserek daha temiz bir sinyal yolu ve kırpma seviyesinde daha fazla tolerans sağlar. Kritik olmayan kanalları sürmek üzere AV alıcının dahili amplifikasyonunu kullanabilmek için belirli hoparlör kanallarının bağlantısını kesme esnekliği ile harici amplifikasyon tarafından sürülen kanallarda daha net bir sinyal yolu elde edin. 

Dirac Live Yükseltmesine Hazır

Ses sisteminiz ve odanızın fiziksel düzeni arasındaki etkileşimin ses kalitesi üzerinde büyük bir etkisi vardır. Dirac Live® Room Correction (2023'te kullanıma sunulması hedefleniyor), oda etkisini analiz etmek ve dijital olarak azaltmak ve hoparlör performansını artırmak için son teknoloji, patentli algoritmalar uygular. Belirli Denon AV alıcılar Dirac Live yükseltmesini destekler. Bu işlevin kilidini açmak için bir Dirac Live lisans anahtarı satın alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için dirac.com/denon/ adresini ziyaret edin. Yükseltme, gelecekteki bir ürün yazılımı güncellemesiyle desteklenecektir. Bu konuda güncel bilgiler için bizi izlemeye devam edin! 
 

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

Amplification
Number Of Channels 15
Stereo RMS Power (watts) 150
THD in Stereo 0.05 %
Frequency Bandwidth (stereo) 20-20k Hz
Minimum Impedance L/R 4 ohms
Minimum Impedance Center 4 ohms
Minimum Impedance Surround 4 ohms
General Features
Bluetooth Built-in
Apple AirPlay AirPlay 2
Alexa-compatible Yes
Google Assistant-compatible Yes
Chromecast built-in No
DTS Play-Fi No
App Remote Control Yes
On-Screen Display Thru HDMI
Auto Speaker Calibration Audyssey MultEQ XT32
Multi-room Audio/Video
Powered Multi-room Audio Output Yes
Preamp Multi-room Audio Output Yes
Multi-room HDMI Output Yes
Total Number of Zones 3
Playback from Digital Audio Inputs Yes
Playback from Streaming Sources Yes
Surround Processing
Dolby Digital DD, TrueHD, DD+, EX
Dolby Atmos 5.4.2 - 5.4.4 - 5.4.6 - 5.4.8 - 7.4.2 - 7.4.4 - 7.4.6 - 7.4.8 - 9.4.2 - 9.4.4 - 9.4.6
Dolby Atmos Height Virtualization Yes
DTS DTS, HD, HDMA, ES, 96/24
DTS:X Pro
DTS Virtual:X Yes
Inputs
Audio-Video Inputs 7
Number of HDMI Inputs 7
Component Video Inputs None
Audio-only Inputs 3
Phono Input 1
Optical Digital Inputs 2
Coaxial Digital Inputs 2
Multi-Channel Analog Input No
Ethernet Port Yes
USB Connections Y
Outputs
HDMI Monitor Outputs 3
Component Video Monitor Outputs None
Optical Digital Outputs None
Coaxial Digital Outputs None
Subwoofer Outputs 4
Discrete Subwoofer Outputs Yes
Multi-channel Preamp Output Yes
Main Speaker Output Pairs 1
Speaker Terminals Binding Posts
HDMI Features
HDMI Version 2.1
VRR (Variable Refresh Rate) Yes
ALLM (Auto Low Latency Mode) Yes
4K/120Hz-Capable Inputs 7
Audio Return Channel eARC supported
Video Upscaling To 4K and 8K
HDR (High Dynamic Range) Support
HDR10 Yes
HDR10+ Yes
HLG Yes
Dolby Vision Yes
Other Info
DAC Bit Depth 32-bit
DAC Sample Rate 192 kHz
FM Sensitivity 12.8 dBf
Multibrand Remote Control Yes
Learning Remote No
Removable Power Cord IEC 2-prong
Supports Wireless Rear Speakers No
Width (cm) 44
Height (cm) 20
Depth (cm) 51
Weight (kgs) 32