• Vizyonumuz

  Tutku, sanat, teknoloji

  Denon için audio-video üretimi sadece bir iş değildir. Diğerlerine toplam kalite sunan ürünler oluşturmak bizim varolma sebebimiz. Dahası, mükemmel eğlenve bileşenleri oluşturma arayışımız yaratıcı fikirleri öncü yeniliklere dönüştürmek ve tüketici ihtiyaçlarını öngörmek için anahtardır. Mobil teknolojiler gelişimini de içeren son evrim müşterilerin en iyi kalitede üretimin her formatta tadını çıkarmasını sağlar. Denon'un tüm yaptığı katıksız sound ve eğlenceyi müşterilerinin hayatına taşımak.

  Kelimelerden fazlası

  Tutku, sanat ve teknoloji Denon'daki herkes için kelimeden daha fazlasıdır- onlar yaptığımız her şeyin arkasındaki felsefenin birer parçasıdır. Bu üç unsur ve yenilikçilik ve kusursuz mühendislik kültürümüzü şekillendirmiştir. Denon ürünlerinin tüm detayları "eğlence deneyimini en üst noktaya yükseltme" hedefimizi gerçekleştirmek için bu unsurlar etrafında şekillenmiştir.

  Gelecek

  Denon'un ilkler Mirası ve 100 yıllık güçlü audio-video üretme tarihi şirketimizin geleceğe doğru yürüyeceği yolu belirliyor. Mirasımızın değerini bileceğiz ve sürekli arayışımız olan "mükemmelliğe ulaşma" için ilham kaynağı olarak kullanacağız. Denon fikirleri lider yeniliklere dönüştürmek için sürekli ileriye bakmaktadır. Gelişim ne olursa olsun Denon prestijli İlkler Mirasını eklemek üzere orada olacaktır.

  .