CYRUS

CYRUS STREAM X SIGNATURE

(KDV Dahil)

Teslimat süresi: 1-3 iş günü

PAYLAŞ

“Dijital” kusursuzluğa odaklı, amiral gemisi modelimiz Stream X Signature, Qobuz, Tidal, internet radyo veya yerel ses dosyalarından çalınan müziğe eşsiz bir ses kalitesi sağlıyor. “Cadence” uygulamasıyla kumanda edilen bu cihazla, tüm kütüphanenizi tarayabilir ve bir dokunuşla istediğiniz parçayı çalabilirsiniz. Özel atanmış düzlemsel güç kaynağı, saf müzik aşkınızı yeniden keşfetmenize yardımcı olacak zengin ve rafine bir deneyimin yolunu açıyor.  

TASARIM

Tidal ve Qobuz gibi streaming servisleri, üstün kalitede kayıtlara ve engin bir müzik kataloğuna erişmenin elverişli bir yolunu sunmaktadır. Cep telefonundan bir şeyler dinlemenin çok ötesinde olan bu streaming servisleri, odyofil düzeyi kaynaklar olarak görülebilecek niteliktedir. Bu servisler şu anda, yeni nesil dinleme deneyiminin yolunu açmaktadır.

Stream X Signature’ın tasarımına, çevrimiçi streaming servislerinin, internet radyo kanallarının, USB sürücülerin veya kişisel kütüphanenizin sunduğu ses verilerini alma işine özel olarak atanmış bir ürün yaratma amacıyla yaklaştık. Stream X Signature, verileri kusursuz bir şekilde “temizler” ve sonra saat ayarı yeniden yapılmış bir dijital sinyal üreterek bunu dijital ampli ürünlerimizden birine (veya benzer bir markanınkine) iletir.  

Stream X Signature gibi high-end dijital ses ürünleri, teknik özelliklerle veya istatistiklerle tarif edilemez. Bunların mutlaka “tecrübe edilmesi” gerekir. Dinleyici bileşenlerin, yazılımın, yeniden saat ayarının ve yeniden örneklemenin çıkış sinyaline katkılarını ancak bundan sonra fark edebilir.  

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

OUTPUTS SPDIF coaxial – 1
MC-BUS – Yes
INPUTS
Optical SPDIF – 2
Coaxial SPDIF – 3
USB A – 1
Ethernet – 1
FILE/SIGNAL COMPATIBILITY  WAV – Yes
FLAC – Yes
ALAC – Yes
AAC – Yes
MP3 – Yes
WMA – Yes
AIFF – Yes
DIMENSIONS (MM)
Height 73
Width 215
Depth 360
Weight (kg) 4.7
Maximum signal resolution 24-bit/192kHz
*MQA decoding is not supported for TIDAL. 
 Use Qobuz to stream in ultra high-resolution PCM