YENİ ÜRÜN

CHORD ELECTRONICS

CHORD ELECTRONICS ULTIMA 3 Silver

480W Mono Güç Amplisi

(KDV Dahil)

PAYLAŞ

Yeni devre topolojimize sahip olan ULTIMA 3 yüksek çözünürlük çağına hazırlıklı, tepeden tırnağa modern bir ampli.

Amiral gemimiz ULTIMA’nın ampli topolojisi, sürmekte olan 30’uncu yıl kutlamalarımız kapsamında yeni bir mono güç amplisine entegre edildi ve ortaya ULTIMA 3 çıktı.

Bugüne dek en üst sınıf amplimiz olan ULTIMA’ya has bir topolojinin yeni ULTIMA 3 mono güç amplisine entegre edilmesi ortaya çok daha bütçeye uygun ve aynı zamanda Chord Electronics’in genlerini taşıyan bir ürün çıkmasını sağladı.

Yeni 480 watt ULTIMA 3, SPM 1400 MKII’nin yerine alan ve tam ölçekli ürün çeşitlerimizin arasına giren cihaz. Ampliye, John Franks’in en son tasarımını yansıtan yeniden modellenmiş bir şasi kazandırıldı. CNC’de hassas işlemeye tabi tutulmuş bu şasi hava araçlarında kullanılan türde alüminyumdan yapılmıştır ve 28 mm’lik masif ve kalın bir ön panel oluşturmaktadır. Bu ön paneli standby ve işletim modlarını ışıkla belirten gömme, yuvarlak, polikarbon bir güç düğmesi süslüyor. Dikey ayrım çizgisine yerleştirilmiş olan gömme ve gizli bir ön panel anahtarı ışıklandırmanın arzuya göre kısılabilmesini sağlıyor.

Tam ölçekli ve referans tipi tüm Chord Electronics ürünleri gibi, yeni ULTIMA 3 de Jett Black veya Argent Silver cila seçenekleriyle sunulmaktadır. Yine Jett Black, Argent Silver ya da Nikel cila seçenekleriyle sunulan ünlü Integra Ayak sistemimiz de bu ürünle birlikte kullanılabiliyor. Aynı zamanda defalarca cilalanmış, siyah akrilik yan blok seçeneği de mevcut. Amplinin arka panelinde dengelenmiş ve dengelenmemiş girişler, kaliteli hoparlör terminalleri, 12 voltluk bir tetikleme düzeneği ve C-19 tipi bir IEC bulunmaktadır.   

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.