CHORD ELECTRONICS

CHORD ELECTRONICS ÉTUDE Silver

150w stereo güç amplisi

(KDV Dahil)

PAYLAŞ

Hava-uzay endüstrisinden aldığımız bir teknolojiye sahip olan Étude, şaşırtıcı gücü, hızı ve berraklığıyla ön plana çıkan, inanılmaz derecede kompakt bir stereo ampli.

Chord Electronics’in bol ödüllü Choral ürün serisi hiç bu kadar iyi olmamıştı. 150 watt AB Sınıfı stereo ampli Chord Electronics’in 1989 yılında başlayan serüveni boyunca yaptıklarıyla kökten farklı bir topolojiye sahip. Hava-uzay endüstrisinde görülen çok ileri teknoloijlerden faydalanan Étude’ü masanıza buyur edin.  

Choral Étude, pre-ampli işlevi de gören bol ödüllü DAVE DAC’ı tamamlamak ve onun potansiyelinden bütünüyle yararlanmanızı sağlamak üzere tasarlandı. Étude sahip olduğu yepyeni topoloji sayesinde mevcut tasarımlara kıyasla çok daha çabuk hız iletimi yapabilirken, benzersiz dinamikler, geçişken bilgilerinin çok gerçekçi sunumu ve hoparlör sürücü üniteler üzerinde büyük bir kontrol sağlıyor.

Étude’ün tasarımı, firmamıza tescilli, 250 watt yanal (lateral) yapıda, gücü yüksek MOSFET’lerin münferit doğrusallıklarına zekice uyum sağlayan ve telafi eden bir çoklu-geri bildirimli ve dual ileri beslemeli hata düzeltmesi imkanına sahip bir ampli teknolojisi üzerine kuruludur. İçinde üç adet münferit, yüksek frekans anahtar modlu güç kaynağı ünitesi bulunmaktadır. Her bir aktif güç yolu için bir ünite bulunmaktadır ve bir tane de tali yollar için ayrılmıştır. İleri düzey dahili ekranlama, aktif soğutmalı basınçlı oda tasarımı ve özel yapım Chord Electronics MOSFET’lerinin birleşimi, Étude’ü birinci sınıf, son derece hızlı ve kristal berraklığında bir ampli haline getiren özelliklerdir.  

4 Ohm’a 150 watt gibi mütevazı bir güç ölçümüne sahip olsa da, Étude’ü köprülü mono modda kullandığınız takdirde bunu 4 Ohm’a 300 Watt’a kadar çıkartabilirsiniz. 

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

Output Power: 150w RMS per channel @ 0.05% distortion into 4Ω
Frequency Range: 5Hz – 100kHz +/- 0.5dB
Signal to Noise Ratio: Better than -83dB
Channel Separation: Better than 95dB
Input Impedance: 100kΩ Unbalanced/Balanced
Input Capacitance: <30pf
Output Impedance 0.02Ω
Output Inductance: 2.6μH
Slew Rate: 70v per μS 1kHz, 20v Square Wave
Gain: 30dB
Stability: Unconditional
Dimensions: 6.7cm (H) 33.5cm (W) 17.5 (D)
Weight: 3.75kG