CHORD ELECTRONICS

CHORD ELECTRONICS TTOBY Silver

100w Stereo Güç Amplisi

(KDV Dahil)

Teslimat süresi: 1-3 iş günü

PAYLAŞ

TToby ürün serisi, komapkt yaşam alanları için ideal olsa da, görüntüsünün sizi aldatmasına sakın izin vermeyin. SPM serisinde bulunan benzer bir amplifikasyon teknolojisine sahip olan TToby güçten asla ödün vermeyen ve size mümkün olabilecek en saf ses deneyimini sunabilen bir ampli.

TToby masaüstü DAC/kulaklık amplimiz Hugo TT’ye tamamlamak üzere tasarlanmıştır ve ekürisiyle aynı kompakt forma sahiptir. Hugo TT ve TToby birleştiğinde masaüstü boyutlarında ve çok az alan kaplayan kaliteli bir hi-fi sistemi oluşturuyor. Boyutlarına rağmen küçük amplilere yeni bir standart getiren TToby, Chord Electronics’in adına tescilli amplifikasyon teknolojisinin ve tasarımsal bilgi birikiminin tüm avantajlarından faydalanan bir cihaz.   

Hugo TT’ye sahip olanlar kurulumlarına TToby’i de ekleyerek, büyük ya da küçük her tür hoparlörü zahmetsizce sürebilen bir “dijital pre-ampli”nin tüm olanaklarından faydalanmış olacaklardır. Buna bir de Hugo TT’nin kulaklıkla dinleme esnekliğinin getirdiği avantajlar da eklenmektedir. TToby 100 watt’lık bir amplidir ve Hugo TT’nin XLR çıkışından faydalanılmasını sağlayan gerek dengelenmiş gerekse dengelenmemiş girişleri bulunmaktadır.

TToby’de ayrıca firmamızın ünlü yüksek frekanslı güç kaynaklarından iki adet bulunuyor. Soğutma, sonik olarak dışarıdan soyutlanmış sessiz bir odacık içine yerleştirilmiş dört hız kademeli bir fan vasıtasıyla sağlanıyor. Bu düzenek sayesinde cihazın dışında çok keskin hatlı soğutucular kullanılmamış olduğundan estetik bakımdan ortaya mükemmel bir sonuç çıkıyor. Hugo TT/TToby bileşimi hem birinci sınıf bir DAC’a sahip olmanızı hem de ampli teknolojisini kulaklıklar ve hoparlör vasıtasıyla deneyimlemenizi sağlaması sebebiyle kalabalık evlerin gerekliliklerini esneklikle karşılıyor. 

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

Output Power: 100w RMS per channel @ 0.016% distortion into 4Ω
Frequency Range: 5Hz – 100kHz +/- 0.5dB
Signal to Noise Ratio: Better than -83dB
Channel Separation: Better than 95dB
Input Impedance: 100kΩ Unbalanced/Balanced
Input Capacitance: <32pf
Output Inductance: 2.6μH
Slew Rate: 70v per μS 1kHz, 20v Square Wave
Gain: 30dB
Stability: Unconditional
Dimensions: 5.9cm (H) 23.5cm (W) 25.6cm (D)
Weight: 3.75kG

Inputs:
1x Stereo Pair of Gold Plated Balanced XLR Inputs
1x Stereo Pair of Gold Plated Unbalanced RCA Inputs

Output:
1x Pair of High Quality, High Current, Gold Plated Type Speaker Terminals