CHORD ELECTRONICS

CHORD ELECTRONICS SPM 650 Silver

130w Signature Güç Amplisi

(KDV Dahil)

PAYLAŞ

Chord SPM serisini kayıt stüdyolarının gerek içinde gerek dışında efsane olma statüsüne taşıyan şeyler, stereo güç amplilerimizde bulunan inovatif temiz güç teknolojileri ve özel yapım bileşenlerdir. Güç amplilerimiz, salt güce anlık tepki verme ve iletme becerilerine sahipken, saydamlığın korunması ve inanılmaz düşük distorsiyon bakımından da çok yüksek bir performans sergilemektedirler.  

SPM 650, tam genişlikte güç amplilerimiz arasında bütçeye en uygun amplimiz olmasına rağmen, tüm amplilerimizde bulunan firmamıza tescilli teknolojilere de sahip. Giriş düzeyi SPM 650 dar mekânlar için idealdir: Kompakt şasisi sayesinde onu cihaz sehpanıza rahatlıkla yerleştirebilir ve kolay kurulumlu bir Chord güç amplisi çözümüne kavuşabilirsiniz.  

Ekürileri gibi SPM 650 de firmamıza tescilli yüksek frekanslı güç kaynaklarına ve yanal yapıda dual-die MOSFET’lere sahip. SPM 650’nin görünümü çok zarif ve şık olmakla birlikte tasarımı tam ölçeklidir ve aynı zamanda düşük empedanslı modeller de dahil olmak üzere çok çeşitli hoparlörleri sürebilir.  

8 Ohm’a 130 Watt ya da 4 ohm’a kanal başına 170 watt sürebilen SPM 650 Chord cihazlarının tüm ünlü özelliklerine sahip ve yerden kazandıran bir üründür. Güç, çözünürlük ve saydamlığı bu özellikler arasında sayabiliriz. SPM 650’nin dengelenmiş ve dengelenmemiş bağlantı seçenekleri mevcuttur, ayrıca altın kaplama hoparlör bağlantı uçları, spade veya banana kablo uçlarıyla bağlantı imkânı sağlamaktadır.

Yüksek akımlı ana akım filtresi, ampliyi parazit içeren ana akımdan korurken, ampliden giden emisyonların ana güç kaynağına erişmesini de engeller.  

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

Output Power: 130w RMS per channel @ 0.05% distortion into 8Ω
Frequency Range: -1dB – 0.2Hz to 46kHz
Signal to Noise Ratio: Better than -82dB
Channel Separation: Better than 95dB
Input Impedance: 100kΩ Unbalanced/Balanced
Input Capacitance: <30pf
Output Impedance 0.02Ω
Output Inductance: 2.6μH
Slew Rate: 70v per μS 1kHz, 20v Square Wave
Gain: 30dB
Stability: Unconditional
Dimensions Without Integra Legs:
Dimensions With Included Integra Legs:
420mm (w) x 355mm (d) x 88mm (h)
480mm (w) x 355mm (d) x 128mm (h)
Weight: 10kG

Inputs:
1x Stereo Pair of Gold Plated Balanced XLR Inputs
1x Stereo Pair of Gold Plated Unbalanced RCA Inputs
1x 12v Trigger Input – Chord Electronics Auto Start

Output:
1x Pair of High Quality, High Current, Gold Plated Type Speaker Terminals