YENİ ÜRÜN

YOLDA

CHORD ELECTRONICS

CHORD ELECTRONICS Poly Black

(KDV Dahil)

Havale/EFT ile %4 İndirimli
Teslimat süresi: 1-3 iş günü

-
+

PAYLAŞ

Taşınabilir bir müzik streamer/çalar olan Poly, bağlı olan cihazlardan kablosuz olarak yayın akışı alabilmek ve Micro SD’sinden müzik çalabilmek için Mojo ile işbirliği yapıyor ve tüm bu işlemler akıllı telefonla kumanda edilebiliyor. Evde veya hareket halindeyken hi-fi ses kalitesini Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay ve ağa bağlanabilirlik özellikleriyle sağlayan Poly, kulaklıklık, araba ve ev ses performansını doruğa çıkartıyor.    

Devrimsel bir müzik streamer cihazı olan Poly dünyada eşi benzeri olmayan bir ürün. Mojo ile birleştirildiğinde, kablosuz olarak bağlanılan çok çeşitli cihazlardan, ister evde, ister sokakta mümkün olabilen en yüksek ses kalitesiyle müzik yayın akışı alınmasını sağlıyor. Poly aynı zamanda bir müzik çalardır: Sınırsız kapasiteli Micro SD kart yuvası devasa boyutta müzik kütüphanelerini içine alabildiğinden, müziğini akıllı cihazınıza depolamanıza gerek kalmaz. Hem streaming hem de müzik çalar işlevleri, güncel uygulamalarla akıllı telefonunuz üzerinden kontrol edilebilir.   

Ödüllü bir ses işlemcisi teknolojisine sahip Mojo DAC’a bağlandığında ise streaming vasıtasıyla alınan yayın akışının ses kalitesinde çarpıcı bir fark yaratır. İleri düzey tasarımı, Android, Apple akıllı telefon/tabletler de dahil olmak üzere hepimizin kullandığı cihazlarla bağlantıyı mümkün kıldığından, hi-fi kalitesinde, taşınabilir bir dijital cihaz olarak size hizmet verir. Akıllı telefonunuz kumanda işlevi görürken, Poly ve Mojo üst düzey ses işleme görevini üstlenir. Poly ayrıca masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarla da kullanılabilir, NAS sürücülerde depolanmış müziklere, gayet popüler olan DLNA uygulamalarından faydalanarak erişebilir. Geriçalım, yardımcı girişler vasıtasıyla, Mojo’nun ikiz kulaklık girişinden, ev ve araba ses sistemlerinden yapılabilir.   

Poly, yolda olduğunuz sırada mobil kablosuz bağlantı noktaları da dahil olmak üzere, tüm Wi-Fi ağlara bağlanabilir ve çok sayıda ağı hafızasına kaydederek otomatik bağlanabilir. Bluetooth 4.1, AirPlay ve DLNA bağlanabilirliği özelliklerinden de faydalanarak iç mekandan dış mekana geçişte kesintisiz streaming işlevi gösterir.   

Poly’nin ayrıca kendi kablosuz erişim modu bulunduğundan, cihazın, ağın ya da ülkenin, başka cihaz üzerinden internete bağlanmaya izin vermediği durumlarda bağlanmanızı sağlar. Lityum polimer pilleri tekrar şarj edilebilir pillerdir; cihazın çabuk şarj USB devresi kullanılarak 4 saat şarj edildikten sonra 9 saat geriçalım yapabilir. Poly ve Mojo’yu aynı anda şarj etmek mümkündür.

Poly yüksek çözünürlüklü ses dosyalarını da çalabilir: 768kHz çözünürlüğe kadar PCM verileri, DSD64 ila DS256 (Quad-DSD). ACC, WAV, FLAC, AIFF, OGG VORBIS, ALAC, WMA ve MP3 dosyalarını destekler. 

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.