YENİ ÜRÜN

YOLDA

CHORD ELECTRONICS

CHORD ELECTRONICS HUEI Black

30 yıllık amplifikatör geliştirme uzmanlığına dayanan Huei, MM / MC uyumluluğu sunar...

(KDV Dahil)

PAYLAŞ

Baştan sona Britanya’da tasarlanmış ve üretilmiş olan Huei, Chord Electronics’in son 30 yıldır damgası haline gelmiş olan aynı yüksek amplifikasyon standartlarının pikaplara da sağlanabilmesi için özenle tasarlandı.
Hem Devingen Mıknatıs (MM) hem de Döner Bobin (MC) işlevinden yararlanan Huei, çok kapsamlı kazanç ve empedans ayar seçenekleri sayesinde her türlü kartuşa hitap edebilir. Huei’nin yüksek ve alçak kazanç ayarlarına ön panelde yer alan düğmelerden kolayca erişilebilmesi de büyük bir esneklik sağlamaktadır.
Huei’nin ileri düzey tasarımı (Chord Electronics fono preamplilerinde bu bir ilktir), ultra düşük gürültü mikro işlemci kontrolü ve çok elverişli bir bellek işlevi sunmaktadır. Empedans eşleştirmeye yönelik çoklu seçenekler, yedi kademeli kazanç ayarı ve anahtarlı gürültü filtresiyle, Huei’nin tasarımı çok kapsamlı bir uyumluluk ve elverişlilik sunuyor.

Hassas mekanik işlemeden geçirilmiş, masif, hava aracı düzeyi, alüminyum levhadan yapılmış olan Huei, Qutest DAC ile aynı biçime sahiptir ve bunun yanında, üstünde, içindeki ışıklandırılmış elektroniklerin görülebildiği bir penceresi bulunmaktadır. Bu tasarım aynı zamanda firmamızın damgası niteliğindeki çok renkli kontrol düğmelerinin aynılarını içermektedir. Aydınlatılmış ön panel düğmeleri Huei’nin kazanç ve empedans ayarlarına, MM/MC kartuş seçimine doğrudan erişim sağlamaktadır ve cihazın içindeki gürültü filtresine de buradan ulaşılmaktadır.
Şık, pratik ve yüksek performanslı bir çözüm olan Huei’yi, pikabınızı, Chord Electronics’in (ve diğer markaların) sistemlerine entegre etmek için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Huei’nin hem dengelenmiş (RCA) hem de dengelenmemiş (XLR) çıkışları bulunuyor ve ayrıca RCA girişleri de mevcut. Cihazla birlikte çok kaliteli bir 12V dâhili güç kaynağı da sunulmaktadır.

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

Supported cartridges: Moving magnet and moving coil
Selectable impedance: 30Ω, 100Ω, 5kΩ, and 4.7pf
Selectable gain: 60dB, 65dB, and 70dB
Inputs: 1x Stereo unbalanced RCA input
Outputs: 1x Stereo unbalanced RCA output, 1x Stereo balanced output
Input Impedance: 30Ω – 47kΩ, 50pF – 150pF
Input Noise: 1.1nV/Hz
Max Output Voltage RMS: 10v RMS
Equalisation Gain Range: 0dBV – 75dBV
Equalisation Response: RIAA Curve
Equalisation Accuracy: +/- 0.1dB
Frequency Response: RIAA Curve = 12Hz to 25kHz
Rumble Filter: Rausch Slope -24dB per octave below 50Hz
Output Impedance: 520Ω (resistive)
Input Power Supply: 12v – 100v to 240v 50/60Hz PSU
Dimensions: 160mm (w) x 43mm (d), 72 (h)
Weight: 770g