• CasaTunes’da bizler tamamen çok odalı müzik sunucuları tasarımına odaklandık. Ne de olsa müşterilerin müzik dinlemek istedikleri zaman tipik olarak etkileşime girdikleri şey budur. Bir müzik sunucusu basit, güvenilir ve elbette eğlenceli olmalıdır.

    CasaTunes sistemleri vasıtasıyla evdeki her odaya müzik yayını akışı alınabilmektedir. Bütün anahtarlamalar, volüm kontrolü ve balans ayarları dijital olarak müzik sunucusu içinde gerçekleştirilmektedir. Temel düzeyde bir sistemi tam olarak kurabilmek için yalnızca müzik sunucusunun ön kuvvetlendirilmiş (pre-amplified) çıkışlarını çok kanallı bir ampliye bağlamanız ve sonra da kuvvetlendirilmiş (amplified) çıkışları hoparlörlerinize bağlamanız yeterli olacaktır. Bizim güçlü ama aynı zamanda enerji verimliliği yüksek olan çok kanallı amplilerimizden birini tercih edebilir ya da başka bir ampli kullanabilirsiniz.   

    Müşterilerimizin çoğu çok odalı müzik sistemlerini kumanda etmek için Apple ve Android® akıllı telefon ve tabletler için hazırlanmış uygulamalarımızı ya da tarayıcı uygulamamızı tercih etmektedir, ancak CasaTunes bunların yanında bir de müziğinize çabucak ve kolayca erişebilmenizi sağlayan mini klavye seçeneğini de sunmaktadır. >

    .