• Ben Claudio Trevisanello

    Çocukluğumdan beri canlı müzik ve Hi-FI hayranıyım ve şu anda 60 yaşındayım. Her müzik türünde konserlere gitmeyi seviyorum ve canlı etkinliği evde doğru bir şekilde yeniden üretmek için en önemli dinleme parametrelerinin ne olduğu konusunda ciddi bir fikir edinmenin tek yolunun bu olduğunu düşünüyorum. Venedik'te yaşadığım için kulaklarımı Teatro la Fenice'ye ya da San Marco Meydanı'nda Zucchero'yu dinlemeye sokabilecek kadar şanslıyım, ancak Ben Harper'ı, Pearl Jam'i dinlemek için İtalya'yı dolaşmayı da ihmal etmiyorum, bölgemde çalmaya gelen caz dünyasının prestijli isimlerinden bahsetmiyorum bile.

    Venedik Havaalanı'nda 12 yıl boyunca radar ve uçak iniş sistemi teknolojileri üzerinde çalışmış bir elektronik teknisyeniyim ve bu teknolojilerin bazılarını kablo ve şebeke uyum filtrelerinin tasarımında Hi-Fi dünyasına taşıdım.

    Venedik'te 2001 yılına kadar 7 yıl boyunca bir Hi-Fi mağazasının sahibiydim, bu da Hi-Fi meraklılarının gerçekte ne istediğini anlamamı sağladı. Bu deneyimlere dayanarak, sevdikleri Hi-Fi sistemlerini dinlemekten maksimum memnuniyet ve duygusal katılım isteyen insanların istek ve önerilerini dikkate alan CAMMINO ürünleri doğdu.

    Herkese bol müzikli günler....