Cabasse

Cabasse The Pearl Pelegrina High Gloss Black

Gerçek Bir Başyapıt

(KDV Dahil)

Havale/EFT ile %4 İndirimli
Teslimat süresi: 1-3 iş günü

-
+

PAYLAŞ 

Cabasse, 70. yıldönümünü kutlamak üzere, aktif hoparlör serisinin amiral gemisi PEARL PELEGRINA'yı gururla sunar. Bu yeni Hi-Fi sistemi, Cabasse'nin benzersiz akustik bilgi birikiminin ve en son teknolojilerin özünü oluşturmaktadır.

 'EŞSİZ'

THE PEARL PELEGRINA, THE PEARL COLLECTION ürün yelpazesi içindeki Başyapıttır. PEARL PELEGRINA, adını ilk olarak 1913 yılında keşfedilen ve "eşsiz" olarak adlandırılan 55 karatlık nadir bir inciden almıştır. The Pearl Pelegrina'nın 70 çiftinin her biri bu özel seride sınırlı sayıda numaralandırılmış bir plaket taşımaktadır.
 
  EN TUTKULU ODYOFİLLER İÇİN

THE PEARL PELEGRINA, en seçici müzikseverleri en saf ses geri kazanımı ile tatmin eder. Kusursuz bir kullanıcı deneyiminden dijital müziğin kaydileştirilmesine ve en son teknolojik yeniliklere kadar The PEARL PELEGRINA, evlerinizde sesin gerçekçiliğini ve keyfini yaşamanızı sağlar.
EN İYİ CABASSE TEKNOLOJİLERİ 

THE PEARL PELEGRINA, Cabasse'ın 70 yıllık uzmanlığının en iyilerini bir araya getiriyor:
  • THE SPHERE ve Baltic V sistemlerinde kullanılan ünlü üç koaksiyel sürücü teknolojisi "TCA".
  • En yüksek performans seviyelerini sunabilen 42 cm çapında bir küre ile kompakt yapı.
  • Cabasse'nin 20 yılı aşkın en iyi sinyal işleme Ar-Ge ve teknolojisi.
  • Şirket içi tescilli gömülü yazılımımız ile en son yayın teknolojileri.
  • Dinleme odanıza göre ses kalitesini optimize eden, hoparlör içinde yerleşik entegre bir mikrofona sahip CRCS kalibrasyonu (Otomatik Oda Düzeltme Sistemi). 
 

  SINIFININ EN IYISI YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ SES
  • 1850 Watt RMS ile güçlendirilmiş yeni 30 cm patentli HELD sürücü ile olağanüstü dinamik kapasite. Hoparlör başına toplam 3700 Watt RMS güç sağlayan 4 ayrı amplifikatör, ilk quadri-coaxial bağlantılı hoparlör The Sphere
  • The Sphere'de kullanılan TCA (tri koaksiyel aramid sürücü) ile nihai hassasiyet/tını doğruluğu. Cabasse TCA, yıllık DSP yükseltmeleri (Dijital Sinyal İşleme) ile yıllar içinde büyük iyileştirmeler almıştır.
  • Olağanüstü ses üretimi, etkileyici bir dinamik kapasite (134 dB: kalkış sırasında bir uçağın eşdeğer gürültü seviyesi) ile birlikte son derece doğru ses hassasiyeti ve saflığı ile sesin kalbine tam dalma deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır. Bu sistem canlı bir müzik performansının gücünü ve gerçekçiliğini oturma odanıza taşıyacak.
SINIRLI SAYIDA ÜRETILEN BIR SERI IÇIN SIRA DIŞI BIR TASARIM

THE PEARL PELEGRINA, en üst düzeyde sürükleyici akustik deneyimi sağlamak için özel malzemeler ve lüks bir yüzeye sahiptir. Bu yeni Başyapıt, Cabasse ekibi tarafından Fransa, Brittany'de bulunan son teknoloji fabrikamızda tasarlanan olağanüstü bir tasarıma sahiptir.

PEARL PELEGRINA, 48 cm çapındaki küresi ve tabanı ile neredeyse 130 cm uzunluğundadır. Marka uzmanları, kuruluşundan bu yana Cabasse'a eşlik eden sembol olan Lissajous eğrisi standını tanıyacaklardır.

THE PEARL PELEGRINA, birçok ince detayı ve parlak yüzeyi daha da geliştirmek için küresini çevreleyen özel kesim cilalı ayna metal bir banda sahiptir ve bu sistemi gerçekten özel bir parça haline getirir.
 
  GİZLENMİŞ ELEKTRONİKLER

Elektronik bileşenler ultra minyatür hale getirilmiş ve tabana gizlenmiştir.
FRANSA'DA TASARLANDI, GELİŞTİRİLDİ VE ÜRETİLDİ


PEARL PELEGRINA Fransa'nın Brest kentindeki atölyelerimizde üretilmektedir. Her bir ünite tescilli yankısız odamızda kapsamlı bir şekilde test edilmiştir.
  SINIRLI SAYIDA

Tabandaki numaralandırılmış plakalar sınırlı sayıdaki özel üretimi tanımlayacaktır. Cabasse'nin 70. yıldönümünü kutlamak için 70 çift üretilmiştir.

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.