• B&O PLAY nedir?
  B&O PLAY bağımsız şekilde işleyebilen, basit ve çok net işlevlere sahip ürünler sunmaktadır; bunlar taşınabilir ürünler olup günlük yaşamınıza kolayca dâhil edebileceğiniz, kullanımı kolay ve sizlere çok kaliteli deneyimler sunan cihazlardır.

  Bizim için PLAY merak, olumluluk ve enerji anlamına geliyor. Bizce PLAY gelecekte deneyimleyeceğiniz gelişmelerin öncüsüdür. Üstelik PLAY yoğun bir iş gününün ardından kendi kendinize vereceğiniz bir ödüldür.
  PLAY’in sahip olduğu değerler Bang & Olufsen’in içerik, kalite ve lüksüyle birleştiğinde sonuç bizi tarif ediyor:
  Bang & Olufsen + PLAY = B&O PLAY

  B&O PLAY
  MARKA MANİFESTOSU

  Biz yalnızca kulaklık yapmıyoruz. Biz sadece hoparlör tasarlamıyoruz. Biz yalnızca elektronik cihaz işi yapmıyoruz. Biz tüyleri diken diken etme işindeyiz.
  İşte bizim ses mühendislerimiz için en nihai test budur. Tasarım departmanımıza buna bakılarak not verilir. Ve ürünlerimizde kullanılan zanaatkârlık da böyle ölçülür.

  Bu ürün;

  • İnsanın içini kıpırdatıyor mu?
  • İnsanın yüreğine işliyor mu?
  Bir insanın dünyasını birazcık da olsa değiştirebiliyor mu?
  Bütün enstrümanlar bir arada çalıyor mu?
  Müziğe onu bir senfoniye dönüştüren bir şeyler ekleyebiliyor mu?
  Bizim ürünlerimizle insanın morali düzelmeli, dostluklar kurulmalı, yaratıcılık serbest kalmalı veya tek bir noktaya odaklanabilmeli. Biri rahatı ve huzuru bulurken, bir diğeri delicesine aşka tutulmalı. Hayat biraz daha renklenmeli. İşte müziğin sihrini doyasıya yaşamak için bizim kendimize koyduğumuz üst çıta budur.

  MİRASIMIZ
  Bang and Olufsen’in 90 yıllık tarihine sırtımızı dayayarak, onun özünde yatan değerleri çağdaş ve yeni ürünler yaratmak için kullanıyoruz.

  TASARIM
  Biz önem taşıyan tasarımlar peşindeyiz. Ürünlerimizin nasıl kullanılmaları gerektiğini açıkça ve doğallıkla ifade eden tasarımlar… Bize göre tasarım, teknolojimizi içine koyduğumuz güzel bir ambalaj değildir. Bizim tasarım anlayışımız ürün geliştirmenin her aşamasında kendini gösterir. Bu da ilk olarak düşündüğümüz ürün fikrinden asla ödün vermeyen ürünler ortaya koymamızı sağlar.

  PERFORMANS
  Ürünlerimiz ait oldukları sınıfa kıyasla en iyi ses ve akustik performansı ortaya koyabilen ürünlerdir – sanatçının aktarmak istediği hisleri en iyi şekilde yeniden üretebilen doğal ve dengeli cihazlardır.

  İNSANLAŞTIRMA
  Biz, teknolojiyi insanın ihtiyaçlarına adapte ediyoruz, yani bunun tam tersi değil.

  USTALIK
  Malzeme seçimlerimiz konusunda her zaman dürüstüz, tasarım ve montaj bakımından her tür detaya dikkat ediyoruz..