• Dünya üzerinde yaşayan pek çok insan için; ‘müzik‘ yaşam için sunulan çok değerli bir armağan…

  İşte Avusturyalı Ayon firması bu felsefede düşünen müzikseverler için uzun yıllardır üstün kaliteli cihazlar üretiyor. Müzikseverlerin olabilecek en doğal sese ulaşmaları için uğraş veriyor!

  Ayon, 20 yılı aşkın bir süredir, yüksek performanslı ses bileşenleri ile Hi-Fi dünyasında oluşturduğu ispatlanmış markasını, ileri teknoloji ve derin bir müzikalitede birleştiriyor.

  Ayon bileşenlerini, muhteşem dinamikler, saflık, tarafsızlık, incelik, duygusal gerçekçilik ve kararlı bir ses performası çatısı altında toplayabiliriz. Ayon mühendislerinin; yüksek performanslı vakum triyot güç tüpleri, sonik manada olağanüstü tüp pre-amplifikatör tasarımları, triyot tüp güç yükselteçleri, vakum tüplü çıkış katları konusunda olan uzmanlıklarına şahit olmak isterseniz, Ayon cihazlarını en kısa sürede tecrübe etmenizi tavsiye ederiz.

  Ayon ürettiği her cihazı, yatırım performansını ve korunmasını, ortaya çıkan ya da çıkabilecek olan yeni teknolojileri sağlayarak ve gelecek güncellemeleri de göz önünde bulundurarak tasarlamaktadır. Doğal akıcı eğriler çerçevesinde, sofistike renk düzenleri ile sade ve zamansız cihazlar sunan Ayon, şahsına münhasır estetiği ile Hi-Fi dünyasına adını altın harflerle kazıyan markalardan biridir.

  Ayon‘un özünde sunmaya çalıştığı tek şey; kaydedilen müziğin gerçek halidir.
  .