• 1986'dan beri Almanya'da el işi

  Dinlemenin saf keyfi! 30 yılı aşkın bir süredir AVM çalışanları, en yüksek kalitede müzik reprodüksiyonu sağlamak için elektronik ekipman geliştirmekte ve üretmektedir. İster klasik, ister caz, ister pop müzik olsun, her türlü müziğin dinleyiciye neşe ve duygu katmak için bestelendiğine inanıyoruz. Amplifikatör ve hoparlör gibi teknik donanımlar, bu neşe ve duyguyu oturma odasına taşımaya çalışmalıdır. Basitçe bu, bir CD'de, sabit diskte depolanan veya radyo istasyonları ve TIDAL veya QOBUZ gibi HiFi akış servisleri tarafından yayınlanan bilgileri çoğaltmak anlamına gelir.

  Bu aslında göründüğü kadar basit değil

  Her elektronik ve mekanik bileşenin, yeniden üretilen müzik sinyalinde bireysel 'parmak izini' bıraktığının farkındayız. HiFi bileşenlerini tasarlarken, diğer her şeyi mümkün olduğu kadar müzikal tutarken, bu 'parmak izlerini' elimizden geldiğince duyulmayacak şekilde tutmaya çalışıyoruz. Elektronik devrelerin tasarımına veya mekanik parçaların yapımına başlamadan önce her zaman şu soruyu sorarız: 'Bu bileşen tarafından ne iş yapılacak ve bunu optimum seviyeye nasıl getirebiliriz?' Deneme yanılma yönteminin nadiren iyi ses veren HiFi ekipmanı sağladığına kesinlikle inanıyoruz. Bu nedenle, doğru çalışması için her zaman çok sayıda dengeleyici bileşene ihtiyaç duyan gereksiz yere karmaşık devreler geliştirmiyoruz.

  Düz devre tasarımını tercih ediyoruz

  Her bileşenin kendini açıkça tanımlanmış görevi olduğu ve genellikle en basit devre konseptinin en iyi sonucu verdiğini bulduğu yer. Orada olmayan bir parça müziği etkileyemez, gereksiz maliyetler üretmez ve asla arızalı olamaz. HiFi bileşenleri yalnızca teknik şeyler değil, öncelikle müşterilerimizin evinin bir parçasıdır, bu nedenle harika görünen ürünler yaratmaya büyük önem veriyoruz. Ayrıca tüm bileşenlerimizi kullanımı kolay hale getirmeye çalışıyoruz ve müşterilerimize paranın karşılığını en iyi şekilde sunmak için çok çalışıyoruz.

  Bu felsefeyi gerçekleştirmek için tüm AVM bileşenlerini Güney Almanya'daki kendi fabrikamızda üretiyoruz.

  .