YENİ ÜRÜN

Audio Music

Audio Music AM-805M Silver

(KDV Dahil)

PAYLAŞ

Audio Music performans söz konusu olduğunda müziğin karakterinin yeniden üretimin en önemli parçası olduğuna inanmaktadır.

Orijinal performanstaki hakiki müzikal atmosferin peşinden koşmak ne demektir? Biz müziğin karakterini korumanın en önemli şey olduğuna inanıyoruz. Yıllarca süren araştırmalardan sonra, yeni dijital teknolojilerin talepleri karşılamadığını gördük ve böylece yalnızca daha iyi bir frekans cevabına ulaşmak için değil, aynı zamanda distorsiyonu en minimuma indirgemek için de en temel analog devrelere geri döndük. Modern test verileri kendimize referans alabileceğimiz tek şeyin bu temel modeller olduğunu göstermektedir. Her bir sesin konumlandırılması daha önemlidir. Biz ses sahnesinin derinliğini, yüksekliğini ve genişliğini korumak istemiştik, ayrıca müziğin verdiği hissi ve ifade şeklini de muhafaza etmek istiyorduk. Bunlar testlerden elde edilmesi zor verilerdir. Üreticilerin birçoğu eğer ölçümler iyiyse, sesin de iyi olacağına inanır. Bu genellikle doğru değildir. Müziğin hakiki atmosferini bulup muhafaza etmek uzun saatler boyunca denemeyi gerektirir.

Düzgün bir şekilde tasarlanmış bir devre elde etmek de yine çok büyük miktarda araştırma gerektirmektedir. Güç kaynağının tasarımı tıpkı bir tek uçlu, doğrudan ısınan triyotun basitliği gibi, oldukça gelenekseldir; itme-çekme devresi geçiş distorsiyonu hiç yoktur, sadece yumuşak ve saydam tınılar gelir kulağınıza.

Transformatörün boyutları yeterli güç sağlayabilecek kadar büyük olmalıdır. Bizim kullandığımız transformatör bir HIB Double C Core’dur ve yıllarca süren araştırma geliştirme çalışmalarından sonra mükemmelleştirilmiş bir üründür.

Tüm yarı iletken bileşenleri bir kenara bırakıp tamamen analog bir tasarımla işle başladık. Amplinin güç kaynağıyla herhangi bir kuplaj kapasitörü kullanılmaksızın doğrudan bağlanması gerektiğine de inanıyoruz.

En basit devre ile maksimum müzikal dinamik menzile ulaşmak için güç kaynağında geleneksel p tipi filtreler ve filtre bobinleri kullanılmıştır. Güç transformatörü, çıkış transformatörü ve sürücü transformatöründe HIB Double C Core kullanılmış, yalnızca filtre bobinlerinden EI kullanılmıştır.

Audio Music ürünlerinden alabildiğiniz ses titiz bir ar&ge ve mümkün olabilecek en iyi devreyi ve bileşenleri seçebilmek için günlerce, saatlerce süren dinleme testlerinin sonucudur.

- Bu, verimliliği yüksek 808 A Sınıfı tek uçlu bir amplidir. 
- Güç transformatörü, çıkış transformatörü ve sürücü transformatörü çift C Hib Core tasarımı üzerine kurulmuştur. 
- Maksimum düzeyde bir dinamik menzil ve müzikalite için direkt bağlaşımlı tasarımlar kullanılmıştır. 
- Uğultuyu azaltmak üzere B güç devresi için özel özel çift bobinli transformatör kullanılmıştır.  
- Ses/Gürültü oranı doğrudan bağlaşımla iyileştirilmiş ve sinyal devresinden kapasitörler kaldırılmıştır. Hakiki bir ses direkt ve bağlaşımlı transformatörlerin bileşimiyle elde edilmektedir. 
- Şasinin özelliği hem estetik hem de kalın olma özelliği taşıyan 12 mm'lik alüminyumdan bir üst plakaya sahip olmasıdır, bu da yeniden ses üretimini optimize edebilmek için çeşitli bileşenler eklemeyi mümkün kılan bir temel oluşturmaktadır. 


  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

Tüp tamamlayıcı Sürücüler  6V6, ampliler ECC88. PSVANE 805 Power
Frekans cevabı 20Hz-55KHz
Giriş duyarlılığı 1V S / N > 90Db
Giriş seçenekleri RCA tek uçlu ; dengelenmiş / XLR
Güç çıkışı 50w/Ch
Yük empedansı 4 & 8 ohms
Güç tüketimi 180 W(her biri)
Güç beslemesi 100,110,120,220,230,240 VAC 50-60Hz
Boyutlar (GxDxY) 260 X 460 X 220 (mm)
Ağırlık 31 kg (her biri)