• Audio Analogue hatıralarla ve Leonardo da Vinci ve Galileo gibi muhteşem, seçme dâhilere aşina yerlerle dolu olan Toskana bölgesinde doğdu.

    Biz bunun sadece güzel bir tesadüf olduğunu düşünmüştük ama bir çok müzik sever ürünlerimizin belirli bir güzelliğe ve hoş bir sese, yani hem müzikal hem de görsel bakımdan özel bir cazibeye sahip olduklarını söylediğinde bu düşüncemizde haklı olduğumuz hükmüne vardık. Bu sebeple siz bu sayfalara göz atarken, Galileo’nun sulu boyayla yapılmış aylarını ve Leonardo’nun Meleğinin o muhteşem bakışını bulacaksınız.

    Audio Analogue’un hedefi ses teknolojilerine dair derin bir bilgiye sahip olmak suretiyle kaliteli ve çok özel bir ses yaratabilmektir.Araştırmalarımızın nihai amacı da son teknolojiye sahip bir ses sisteminin verebileceği gerçek dinleme keyfini sağlayabilmektir. Ürünlerimizin her biri tüm dinleme ihtiyaçlarını karşılamak üzere ve bir bütün olarak tasarlanmıştır. Tasarım ekibimizin her üyesi, şahsen yalnızca bir kısmından sorumlu olsa bile, yeni bir ürünün tüm geliştirme evrelerini takip eder.

    Geliştirme çalışmalarının dinleme evresi boyunca, prototipler çok çeşitli ses ekipmanlarıyla birlikte çalıştırılarak gözü kapalı testler yapılır. Herkes, yani mühendislerimiz, yöneticilerimiz ve tasarımcılarımız ince ayar aşamasına dâhil olur. Bu şekilde yeni bir ürünün ses dengesinde birçok varyasyon, en sonunda ideal sese ulaşma hedefiyle eş zamanlı olarak geliştirilir.

    Audio Analogue çalışanları, zahmetli bir arayışın sonunda bulunmuş, orijinal ve uyumlu bir ekip oluşturmak üzere bir araya gelebilecek uygun nitelikte ve yetenekli kişilerdir. Bunlara odyofil işadamları, müzisyen mühendisler ve onların müziklerini seven tasarımcılar diyebiliriz. Ancak özgün bir hayali olan bir yönetim böylesi bir ekibi bir araya getirebilir! Ürünlerimizin görüntüsü gerçekten de sanatımıza karşı duyduğumuz tutkunun bir sonucudur ve tutku tüm tasarımcılarımız, mühendislerimiz ve yöneticilerimiz tarafından palaşılmaktadır. Leonardo’nun çizimlerinden başlayıp, İtalya tasarım geleneğinin çizgisinde ilerlediğinizde Audio Analogue ürünlerine hemen tanınabilirlik kazandıran muhteşem bir karakterin eşsiz izine ulaşırsınız. Audio Analogue müşterilerine ilgi gösterir ve hemen yardımcı olur. Müşterilerimiz bizimle aynı şeylerin peşinde olan birer yol arkadaşıdır bizim için. Tam teknik destek sağlamak ve özel talepler doğrultusunda ölçümlerde ve tavsiyelerde bulunmak, gerekli dokümanları sağlamak daima hedeflerimiz içinde olmuştur. Audio Analogue beceri ve tutku anlamına gelir; ürünlerinin güvenilirliğini ve performansını garantilerken, elinizdeki üründe büyülü bir dokunuş yaratan fazladan bir şeyler de sunar. Bu ancak bir projeyi var eden ve sürmesini sağlayan bir sevginin sağlayabileceği bir niteliktir.

    Audio Analogue yaratır....