• Astell&Kern Üst Düzey Hi-Fi Ses Sistemleri Sunar
  Astell&Kern size Mastering Kalitesinde Ses (MQS) sunan üstün dijital müzik kaynakları üretir. Astell Latince’de “Yıldızlar” ve Kern Almanca’da “Merkez” demektir. Bizler Astell&Kern’in müziğin merkezi olduğuna inanıyoruz.

  Müzik performanslarının orijinal sesleri, şu an kullanılan yeni ve gelişmiş kayıt teknolojileri sayesinde neredeyse performanstaki sesler kadar iyi kaydediliyor. Bu çok iyi ses kalitesine sahip kayıtlar MP3 ya da yayın akışı yapan servislerin sağladığı kalitelerde, yani düşük kaliteli formatlardan dinleniyor. MP3 formatının popülerlik kazanmasıyla, müzik severler, müzik koleksiyonlarının taşınabilirliği için kaliteyi feda etmeye başladılar. MP3 formatı kolay depolama için kaynak dosyayı yüksek yoğunlukla sıkıştırmaya maruz bıraktığından dolayı, sadece kalitesiz vokaller ve enstrüman sesleri duyulurken, orijinal kayıttaki sahne ve ambiyans kayboluyor. Orijinal performansın dinamizmi, sıkıştırılmış MP3 formatında dinlenirken genelde kayboluyor. Bu problemlerin verdiği acılardan sonra, Astell&Kern taşınabilirlik sebebiyle oluşan kötü kaliteli sese çözümümüz ve orijinal ses kalitesine dönüşte yolumuz oldu. MQS: ses sanatçılarına, kayıt mühendislerine ve profesyonellere dönüş…

  Astell&Kern doğal ve orijinal sesi bozulmalardan uzak olarak sağlamanın peşinden gitmektedir. Astell&Kern diğer müzik sistemlerinde farkına varamayacağınız detayları, bitten bite yüksek çözünürlüklü oynatma ile sağlar. Astell&Kern canlı kayıtlardaki sesi hiçbir kayıp sağlamadan oynatması ile tanınır.

  Astell&Kern’in sağladığı gerçek sesin gücü Dünya’nın dört bir köşesindeki ünlü ses fuarlarında tecrübe edilmiştir. Astell&Kern ABD, Çin, Japonya, İngiltere, Fransa ve daha bir çok ülkedeki müzik severler tarafından kucaklanmıştır.

  Mastering Kalitesinde Ses (MQS)
  Astell&Kern müzik mastering stüdyolarında üretilen Mastering Kalitesinde Sesi (MQS) oynatma becerisine sahip üstün Hi-Fi oynatıcılar sunar. MQS 24-bit/44 – 192kHz çözünürlüğüne kadar dijital müzik stüdyo formatlarını kapsar. MQS çok daha iyi bir dinleme tecrübesi sunar çünkü MQS diğer kayıpsız formatlara göre bile 6,5 kata kadar detay sunar..