SUPRA CABLES

SUPRA CABLES HDMI-HDMI HD A/V Blue

High Speed HDMI with Ethernet Cable (v2.0)

(KDV Dahil)

Teslimat süresi: 1-3 iş günü

PAYLAŞ

Supra HF100 yüksek kaliteli kablo ve elde monte edilmiş enjeksiyonlu HDMI konektör kullanılarak üretilmiş HDMI (v2.0) standardında 0,5 metre uzunluğunda dijital ses/görüntü kablosudur.

Günümüz dijital video bağlantı standardı olan HDMI formatı teknik kapasitesini tam sergileyebilmek için saniyede ortalama en az 10-11 megabit veri aktarmak zorundandır. Veri bant genişliği ileride 25 megabite kadar yükselecektir. Bu verinin içinde; HD videoyu oluşturan her bit pikselin milyarlarca renginin değerleri, her bir ses kanalında 24Bit 192kHz çözünürlüğünde dijital sinyal ve bağlantılı cihazların kumanda sinyalleri iletilir. Bu çok hassas ve zor bir iştir.

Supra tüm dünyada HDMI kablo ürünleri uluslararası standartlar uyarınca ATC kurumu tarafından sertifika almaya hak kazanmış birkaç üreticiden biridir. Hatta en yüksek güncel standart olan HDMI (v2.0) formatında sertifikalı tek üretici konumundadır.

Tüm Supra HMDI ürünlerinde kullanılan HF100 modeli kablo resmi test merkezleri tarafından 600mHz bant genişliği için uluslararası onay almıştır. HDMI (v2.0) standardı için gerekli olan bant genişliğinin en fazla 340mHz olduğunu düşünürsek Supra'nın kalite düzeyi ortaya çıkacaktır.

Her ne kadar birçok firma HDMI kablo ürünlerinin en son standartlar ile uyumluluğunu iddia etseler de gerçek böyle değildir. Aradaki farkı anlamak için hem mühendisler hem de tüketiciler için oldukça kolaydır. Görünen resim kalitesi ve teknik ölçümler bu durumu rahatlıkla teyid etmektedir.

Düşük kaliteli ve standart dışı HDMI kablolar farklı renklerdeki komşu piksellerin kırpışmasını, genel renk tonunda dalgalanma ve kaymalar olmasına ve resimde kumlanmaya neden olurlar. Bunların hiçbirini Supra HDMI kablolarında göremezsiniz.

Yalnızca Supra HDMI kabloları 15 metreye kadar gerçek 1080P HD görüntüyü mükemmel iletmeyi garanti edebilmektedir. Şu anda dünya üzerinde 15 metre uzunluğunda mükemmel HDMI sinyal iletimi için ATC tarafından sertifikalandırılmış tek üretici Supra(Jenving SA)'dır.

Jenving SA HDMI, Display Port ve USB 3 standartlarında kablo ürünleri geliştirmek ve üretmek amacıyla dünya çapındaki en gelişmiş ve pahalı ar-ge tesisini 2009 yılında kurarak liderliğini bir kez daha kanıtladı.

Supra HDMI kablolarından birine sahip olduğunuzda ses ve görüntü sisteminin geleceğine sağlam bir yatırım yapmış olursunuz.

Bu kadar makul bir fiyata bu kadar yüksek bir performansının sırrını merak mı ediyorsunuz? Çok basit; kendi mühendislik yaklaşımınızı kendiniz geliştirin, ölçülebilir bilimsel verileri esas alın, her zaman mümkün olan en kaliteli malzemeleri kullanın ve kendi kablonuzu hammaddeden ambalaja dek kendiniz üretin.

Tommy Jenving ve onun çocuğu Supra markası, özelleşmiş hi-fi kablosu kavramını müzik dünyasına kazandıranın ta kendisidir.

SUPRA. No nonsense!!!

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

YAPISAL ÖZELLİKLER
Özel Teknolojiler 600mHz HF 100 kablo, 18 mikron altın kaplama soketler
İletken Metalurjisi Özel düşük sızıntılı alaşım
Dielektrik Yapısı  Gaz Dolgulu Yapısal PVC Köpük
Kablo Geometrisi HDMI (v2.0)
Konektör Seçenekleri Enjeksiyonlu Supra HDMI
Minimum/Önerilen Yanma Süresi 20/40 Saat 
Minimum Bükülme Yarıçapı  Kablo Çapı x 5
Konektör Yapısı 18 Mikron Altın Kaplama HDMI
KULLANIM ALANLARI
İdeal Kullanım Yeri Her türlü müzik ve ev sineması sistemleri
İdeal Sistem Seviyesi Giriş ve orta seviye stereo ve surround sistemleri
Öne Çıkan Performans Özelliği Uzun mesafelerde gerçek ful HD (v2.0) HDMI sinyal iletimi
3D over HDMI Desteği Evet
TEKNİK ÖZELLİKLER  
Sinyal Bant Genişliği (mHz) 600
Data Bant Genişliği (MBit/Saniye) 25
Renk Derinliği (Bit/pixel) 48
Çözünürlük Garantisi 4096 x 2160 @ 60 fps; 1-10 meter, 4096 x 2160 @ 24/30 fps; <10-20m and 1080p @ 24/30 fps up to 30 meter passively!
Desteklediği Audio Standartları Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio 11.2
OPSİYONLAR  
Active Shielding -
Bi-wire -
Özel Uzunlukta Üretim -
RENK VE GÖRÜNÜM
Renk Seçenekleri Gök Mavi
Özel Renkte Üretim Seçeneği -