SUPRA CABLES

SUPRA CABLES Trico 1BNC-1BNC SDI

(KDV Dahil)

Havale/EFT ile %4 İndirimli
Teslimat süresi: 1-3 iş günü

-
+

PAYLAŞ

CD transport ile dijital-analog dönüştürücü arasında BNC ara yüzlü iletim için tasarlanmış 75 Ohm’luk dijital ara bağlantı kabloları, dijital spektrumu eksiksiz olarak iletme kapasitesine sahiptir ve 75 Ohm’luk uygulamaların pek çoğunda kullanılabilirler.

Trico, dijital/video sinyallerine yönelik, kapasitansı çok düşük, 75 Ohm’luk, çift blendajlı, koaksiyel bir ara bağlantı kablosudur. Supra Trico, polietilen köpükle yalıtılmıştır ve bu da yayılma hızını ışık hızının %78’ine çıkartmaktadır. Çift ekranlanmış olan Trico’nun gümüş kaplama oksijensiz bakırdan örgülü iç koruması ve sadece oksijensiz bakırdan oluşan bir dış koruması bulunuyor. Ekranlar elektromanyetik alanların sebep olduğu gürültülere karşı etkili bir koruma sağlıyor. Orta damarları da gümüş kaplama oksijensiz bakırdan yapılmıştır. İletkenin/ekranın gümüş kaplaması kablonun tiz frekans niteliklerini de arttırmaktadır. Yarı dengelenmiş bağlantı konfigürasyonu Trico’yu elektromanyetik parazitlerden tamamen özgür kılmaktadır. Bu da dış ekranının, kablonun sadece tek bir ucundan toprağa bağlı olduğu anlamına gelmektedir, böylece markaj metninin başladığı uçtaki toprak bağlantısından hiçbir sinyal geçmemektedir.

Trico-BNC
Koaksiyel Dijital 75 Ohm

Pek çok zorlayıcı testi başarıyla geçmiş, en çok satılan dijital ara bağlantı kablomuz. Trico-BNC, Neutrick BNC fişleri bulunan, yarı dengelenmiş bir ara bağlantı kablosudur.

S-PDIF – en yaygın kullanılan tüketici elektroniği formatı 75 Ohm S/PDIF BNC ya da RCA konnektörlere yönelik bir ara yüzdür. Hi-Fi uygulamalarında çok sık kullanılır.

- Uygulama örneği: CD transport - DAC.


  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

Mechanical Specifications
Cross. Area: 0.71 / 19 (mm2/AWG)
No. Wires: 7
Wire Diameter: 0.36 (mm)
Wire Material: Silver Plated OFC
Insulation PE Foam
Inner Screen Coverage Braid Ag OFC,>95%
Inner Screen Insulation PE
Outer Screen Coverage Braid OFC,>90%
Jacket: Heat & ageing resitant PVC
Ext. Diameter: 8.2 (mm)
Weight: 105 (g/m)
Electrical performance
Resistance: 8.1 (Ohm/km)
Inductance: 0.28 (uH/m)
C   58 pF/m
Imp. Z 75
Velo Factor 0.78c