Yeni AIO TWIN hoparlör

AIO TWIN, şık tasarımı, zengin ve detaylı sesiyle tüm dijital platformlara doğrudan bağlanabilen aktif bir hoparlördür.

Yüksek çözünürlüklü streaming: Sevdiğiniz müzikleri akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden yüksek çözünürlükle stream edebilirsiniz.

Plaklar: Bir fono katı atayarak pikabınızı bağlayıp 33’lük ve 45’lik plaklarınızın keyfini çıkartabilirsiniz.

Çok odalı sistem: Sevdiğiniz müzikleri evinizin her yerinde dinleyebilmek veya farklı odalarda farklı müzik yayın akışları alabilmek için bir AIO ortamı yaratın.

Ses-Görüntü: Optik/SPDIF girişi kullanarak yassı ekran televizyonunuzu AIO TWIN hoparlörlere bağlayın ve tüm ses-görüntü programlarında Hi-Fi kalitesinde stereo sesin keyfini çıkartın.

Bluetooth aptX: Son teknoloji ürünü Bluetooth 5.O aptX alıcı sayesinde artık streaming çok daha kolay. Bu teknoloji her türlü kaynakla (akıllı telefon, tablet, vs.) uyumludur.

Wi-Fi: Müziği yüksek çözünürlükle (24 bit/192 kHz) stream edebilmenizi sağlayan Wi-Fi teknolojisi sayesinde üstün ses kalitesinin keyfini çıkartın.

Tüm Müzik Listeniz Parmağınızın Ucunda !
Ücretsiz olarak sunulan “Triangle AIO” uygulamasını kullanarak akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden her türlü streaming servisine ulaşın. Uygulamamız App Store ve Google Play Store’da mevcuttur. Bu uygulama vasıtasıyla dilerseniz cihazlarınızda veya ev ağında depoladığınız kayıtlara da ulaşabilirsiniz. Linkplay teknolojisini kullanarak ağınızdaki tüm TRIANGLE AIO ürünlerini kurabilir ve tüm ses cihazlarınızı takip edebilirsiniz. Odaların hepsinde streaming işlemini kumanda edebilir, ses düzeyini ayarlayabilir, ton kontrol imkanı sayesinde sesi optimize edebilir ya da hoparlörlerinizi eşleştirebilirsiniz.

DİĞER HABERLER

Daha fazlasını gör

ÜRÜNLERİ İNCELEYİN