Tam sekiz (!) Electrocompaniet ürünü Roon Ready Sertifikası aldı

18 Mart 2021, Perşembe. Electrocompaniet, ECM 1, ECI 6DX (MKII, TANA SL2/SL1 de dahildir), Rena S1 ve SA1’in, Roon Laboratuvarları'ndan Roon Ready sertifikası aldığını bildirmekten guru duyar.

Roon, müziklerinize göz atmanın, düzenlemenin ve dinlemenin en rahat ve ilginç yollarından biri. Sanatçı fotoğrafları, övgü yazıları, biyografiler, eleştiriler, şarkı sözleri, turne tarihleri ve besteciler otomatik olarak izlenerek, sörf edilebilir bir dijital dergi oluşturacak linkler vasıtasıyla birbirlerine bağlanıyor. Roon, çok odalı, çok kullanıcılı, ağ tabanlı bir ses platformudur ve bit perfect geriçalım, DSD ve PCM üst örnekleme, çok kanallı destek ve Signal Path ekranı gibi özellikler sunmaktadır.

Roon Ready sertifikalı olmak ne demektir?

Roon Ready sertifikalı olmak demek, EC Yazılım Motoru bulunan tüm Electrocompaniet ürünlerinin Roon’un saydam bir şekilde keşfedebilmesi ve herhangi bir konfigürasyon gerekmeden bağlanabilmesi demektir. Böylece, Roon’dan ağ çalarınıza bit-perfect ses iletilmektedir.

Electrocompaniet Roon ile el ele vererek, ağ tabanlı sesin gücünü, esnekliğini ve performansını kolay kurulum ve yüksek güvenilirlikle sunuyor.

Electrocompaniet hakkında

Norveçli 45 yıllık efsanevi ürünlerimizle serüvenimiz bize eşsiz bir bakış açısı kazandırdı. Electrocompaniet 1973 yılında kurulmuştur ve o zamandan beri bizler kaliteli Hi-Fi ürünler üreten firmalar arasında Norveç’in önde gelen üreticilerinden biriyiz. Ürünlerimiz hem profesyoneller, hem ofyofiller, hem basın hem de müzisyenler tarafından çok beğeniliyor, ne de olsa bir kez onları denediğinizde Electrocompaniet anlatılması gereken her şeyi anlatıyor. Ürünlerimiz CD çalarlar, DAC’lar, ampliler ve gerek High-End Classic Line gerekse Lifestyle EC Living Line’da mevcut olan hoparlörlerden oluşuyor. Electrocompaniet ürünleri Norveç’te üretilmekte ve 50’den fazla ülkede yer alan yetkili distribütörlerimiz tarafından satılmaktadır.

Roon hakkında

Roon müzik tarama deneyimini dönüştürüyor. Sanatçı fotoğrafları, övgü yazıları, biyografiler, eleştiriler, şarkı sözleri, turne tarihleri ve besteciler otomatik olarak izlenerek, tüm müzik koleksiyonunuz hakkında sörf edilebilir bir dijital dergi oluşturacak linkler vasıtasıyla birbirlerine bağlanıyor.

Roon 1.8, tanıdığınız ve sevdiğiniz Roon özelliklerinin daha da fazlasını güçlü ve güzel
bir şekilde, üstelik yepyeni bir deneyim olarak sunuyor.

Roon ayrıca tüm kişisel dosyalarınızı TIDAL VE Qobuz’da mevcut olan milyonlarca parça ile bir araya topluyor, böylelikle öncelikle bildiğimiz müziklerden başlayarak, daha sonra koleksiyonunuzun dışındaki dünyadan gelen yeni müzikleri keşfe çıkabilirsiniz. Roon, çoğu Mac, Windows ve Linux PC’de sunucu olarak kullanılır, ayrıca Android veya iOS tabanlı akıllı telefon ve tabletlerde kontrol noktası olarak işlev gösterir.
Daha fazla bilgi almak ve Roon’u denemek için ücretsiz ziyaret edin: ROON LABS

DİĞER HABERLER

Daha fazlasını gör