Kullanıcı Dostu 4K Medya Oynatıcılar Şimdi Türkiye'de!

2014 yılında kurulan Shenzhen merkezli ZIDOO Tech, 60'tan fazla mühendisten oluşan bir Ar-Ge ekibine sahiptir ve medya oynatıcılar, ağ yayıncıları ve DAC'ler konusunda uzmanlaşmıştır. Şirket kurulduğu günden itibaren merkezinde ARM çok çekirdekli işlemcilerin bulunduğu tüketici elektroniği ürünleri üretmeye odaklandı. Şirketin sürekli iyileştirmelerle uygun fiyatlı ürünler yaratma felsefesi, Zidoo'nun sağlam bir itibar kazanmasına ve dünya çapında 30'dan fazla ülkeye ihracat yapan kapsamlı bir satış ağı kurmasına yardımcı oldu. Zidoo kısa sürede kullanıcıları tarafından sevilen ve tavsiye edilen bir marka haline geldi.

4K nihai evriminde lider bir marka olan Zidoo, tüm izleme alışkanlıklarına ve bütçelere uygun UHD medya ve akış oynatıcıları sunmaktadır. Sıkıştırılmamış 4K HDR video ve Dolby Atmos ses deneyiminin tamamını oynatmak piyasadaki çoğu cihaz için zor olabilir. İşte bu noktada Zidoo, Android tabanlı Medya Oynatıcılarından oluşan eksiksiz paketiyle adından söz ettiriyor. Zidoo'nun Ev Sineması uygulaması ve Poster Duvarı, BD/DVD (şifrelenmemiş) / CD'ler ve CD kopyalama, BD/BD3D/UHD Blu-ray menü oynatma ve Blu-ray kesintisiz oynatma desteği ile birlikte hızlı ve kolay film yönetimi için nihai çözümdür. MVC 3D (Blu-ray, MKV) dahil olmak üzere neredeyse tüm standart 3D video formatları da oynatılabilir.

Sürekli yayınlanan yazılım güncellemeleri, şık tasarımı, kullanıcı dostu arayüzü ile ünlenen AV Dünyasında hatırı sayılır bir konuma sahip olan Zidoo ile iş ortaklığı yaptığımızı duyurmaktan büyük bir heyecan ve memnuniyet duyuyoruz.  Dijital dünyanın kurallarını belirleyen şirketlerden biri olan Zidoo'nun medya oynatıcı modellerine çok kısa süre sonra internet sitemiz üzerinden ve mağazamızdan ulaşabilirsiniz.

DİĞER HABERLER

Daha fazlasını gör

ÜRÜNLERİ İNCELEYİN