Hi-Fi Dünyasında Kurallar Yeniden Belirleniyor!

Siz değerli müziksever dostlarımıza Eversolo ile iş ortaklığı yaptığımızı duyurmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Eversolo devrim yaratan özellikler barındıran cihazları ile kısa sürede Hi-Fi dünyasında ses getirmeyi başardı,  tabiki biz de bu başarıya sessiz kalmadık.

Eversolo Audio Technology Co, Ltd (Eversolo Audio), AV dünyasında oldukça saygın bir yere sahip olan Zidoo Technology Co, Ltd. tarafından Hi-Fi alanında cihazlar üretmek için kurulmuş bir teknoloji şirketidir. Eversolo'nun kemik kadrosu, uzun yıllardır HiFi endüstrisinde kendilerine yer edinmiş geliştirme ve yönetim alanlarında uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır. Ar-Ge ekibi ses kod çözme, analog ses, akustik ayarlama, amplifikatörler, sistem entegrasyonu, kullanıcı deneyimi gibi alanların tamamında tutkuyla çalışmaktadır.  Eversolo yalnızca ses ile ilgilenmek ve re-prodüksiyonu en üst kalite kullanıcılarına sunmak için bir araya toplanan uzman kadrosu ile fark yaratan bir marka olmayı hedeflemektedir.

Eversolo, iyi uygulanmış ESS DAC çipleri ve mükemmel bir pre-amp katı ile fark yaratan ve oldukça kullanışlı bir streamer tasarlayarak Hi-Fi dünyasında hızla adını duyurmayı başardı ve kendine bir yer edinmeye başladı. Eversolo ürünlerinin tasarımı, ses performansı ve fiyat göz önüne alındığında sizi memnun edeceğinden hiç şüphemiz yok! 


DİĞER HABERLER

Daha fazlasını gör

ÜRÜNLERİ İNCELEYİN