Farkı Duyun! BBC Ses Kalitesi

Can Hi-Fi ailesi olarak siz değerli müzik severleri BBC ses kalitesiyle bir araya getirecek olan Graham Audio ile iş birliği yapmanın heyecanını yaşıyoruz. Graham Audio ürünlerini internet sitemiz üzerinden ve mağazamızı ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

Graham Audio, İngiltere'nin güneybatısındaki Devon'da küçük bir ticaret kasabası olan Newton Abbot merkezli bir aile şirketidir. Graham Audio ailesi olarak yüksek kaliteli ses konusunda oldukça tutkuluyuz. Günümüzde klasik BBC hoparlör tasarımlarının sunduğu nötrlük, şeffaflık ve gerçekçilik seviyelerinin başka bir yerde bulunmasının zor olduğuna inanıyoruz. Ürünlerimizi geliştirirken modern bileşenler, modern üretim teknikleri kullanarak orijinal BBC tasarımlarına sadık kaldık ve performansı en üst seviyeye çıkarmayı başardık.

Küçük bir şirket olabiliriz fakat Derek Hughes ve Volt Loudspeaker gibi sektördeki en iyilerle çalışmaktan gurur duyuyoruz. Tüm hoparlörler elle monte edilmektedir. Test etme ve dinleme de dahil olmak üzere üretimin her adımından bir kişi sorumludur. İkinci bir kişi tamamlanan ürünü iki kez kontrol eder ve testleri tekrar ederek sonuçları ihtiyaç duyulması halinde kontrol etmek amacıyla kayıt altına alır. Tam tutarlılık sağlamak amacıyla test prosedürümüzün bir parçası olarak, tamamlanan tüm hoparlörler ana referans örneklerimizle karşılaştırılır.

Graham Audio, kayıt ve yayın endüstrileri ile canlı ses ve performans dahil olmak üzere profesyonel sesin tüm alanlarında 20 yılı aşkın bir süre çalışmış olan Paul Graham tarafından kurulmuştur. Paul, tüm farklı yaklaşımlar arasında hem profesyonel hem de kişisel uygulamalar için her zaman “BBC Sesini” tercih etmiş fakat onlarca yıl çalıştıktan sonra hayatta kalan örneklerin birer birer bozulması sonucunda klasik tasarımların birçoğunun sonsuza dek kaybolacağından korkmuştur. Paul, bir takım tesadüfler ve uzun sohbetler sonucunda bu mirası korumanın tek yolunun BBC’den onay olarak bu tasarımları kendisinin üretmesi olduğuna karar verdi.

DİĞER HABERLER

Daha fazlasını gör

ÜRÜNLERİ İNCELEYİN

    Graham Audio The BBC LS5/9 206.625,00 TL 4.750 £
  • Falcon Acoustics LS3/5a 126.150,00 TL 2.900 £
    Falcon Acoustics LS3/5a 112.665,00 TL 2.590 £
    Falcon Acoustics LS3/5a 112.665,00 TL 2.590 £