40. yıl anısına sınırlı sayıda üretilen ve yeniden keşfedilen ikon modelimiz olarak karşınızda.!

Antal ve Comète, Triangle markasının çeşitli inovasyonlar ve teknolojik ilerlemelerle yıllar içinde iyileştirdiği iki simge modeldir. Bu hoparlörler firmamızın felsefesini en iyi şekilde yansıtıyor: Sesi, mümkün olabildiğince en geniş müşteri kitlesine, duyguları beslemek üzere tasarlanmış basit süreçlerle ulaştırmak. Antal 40th kule hoparlörde bulunan roze altın anotlamalı magnezyum kubbe tweeter yüksek verimlilik ve kontrollü distorsiyon sunuyor. Magnezyum arzu edilen iki niteliğe birden sahiptir: Hafiflik ve sertlik.

Antal 40’th aynı zamanda iki yeni bas sürücüye de sahip. Ağaç hamurundan yapılmış olan kompozit membran (keten ve karbon fiber), cömert boyutlara sahip bir motor ile birleştirilerek düşük frekans dağıtımında mükemmel sonuç elde edildi.

Midrange sürücünün zengin ve net sesi, Triangle’a has bir teknikle doğal selüloz kağıdından yapılmıştır. Bu sürücü şaşırtıcı performanslar sergileyebilen akustik tasarımıyla mükemmel bir tamamlayıcı öğedir.

Hoparlörlere, zemine uygun olarak çeşitli şekillerde ayarlanabilir çivi ayakların bulunduğu bir aksesuar kiti eklendi. Bunlar, istenmeyen titreşimlerin ortadan kaldırılmasını ve böylece ses kalitesinin garanti altına alınmasını sağlayan dekuplajlamayı gerçekleştirmektedir.

40’ıncı yıl edisyonu, sizlere sıra dışı bir müzik deneyimi sunacak şekilde özenle tasarlandı ve geliştirildi.

Antal 40’th, 30 ila 50 metrekarelik odalara hoş bir estetik katacak.

Comete raf tipi hoparlör geniş sesi ve inanılmaz düşük frekans dağıtımıyla birçok odyofil neslini baştan çıkartmış bir hoparlördür. 40’ıncı yıl edisyonu da aynı ilkeleri izlerken Antal modelindeki en son optimizasyonlardan da faydalanmaktadır.

Roze altın anotlamalı magnezyum kubbe tweeter yüksek verimlilik ve kontrollü distorsiyon sunuyor. Magnezyum arzu edilen iki niteliğe birden sahiptir: Hafiflik ve sertlik.

Normalde doğal selülozdan yapılmış olan midrange/bas sürücüsüne bu kez bir motor ve daha geniş ses spektrumuna adapte edilmiş süspansiyonlar da eklendi. Bu hoparlörün ana özellikleri berraklık, insan sesi menzilinin detayları ve inanılmazbir düşük frekans dağıtımıdır.

Hoparlörlere, zemine uygun olarak çeşitli şekillerde ayarlanabilir çivi ayakların bulunduğu bir aksesuar kiti eklendi. Bunlar, istenmeyen titreşimlerin ortadan kaldırılmasını ve böylece ses kalitesinin garanti altına alınmasını sağlayan dekuplajlamayı gerçekleştirmektedir.

40’ıncı yıl edisyonu, sizlere sıra dışı bir müzik deneyimi sunacak şekilde özenle tasarlandı ve geliştirildi.

Kendisine özel hazırlanmış olan S04 40’th hoparlör sehpasıyla 25 metrekare ve daha küçük odalar için idealdir.

DİĞER HABERLER

Daha fazlasını gör

ÜRÜNLERİ İNCELEYİN