SATILDI

Audio Analogue

Audio Analogue Crescendo CD Player Silver

Giriş Seviyesi Hifi CD Çalıcı

(KDV Dahil)

Havalede %8 indirim
Teslimat süresi: 1-3 iş günü

-
+

SATILDI

PAYLAŞ

Audio Analogue Armonia serisi tasarımlarını sade görünüşleri ve makul fiyatlarıyla değerlendirmeye çalışmak sizi sakın genel ve yanlış bir önyargıya götürmesin. Armonia Crescendo CD çalıcı Audio Analogue mühendislerinin otuz yılı aşkın deneyimleri ve firmanın kaliteden ödün vermeyen felsefesinin bir ürünüdür.

Uzun yıllardır her düzeydeki beklentiye yanıt verebilecek bir ürün gamını canlı tutan Audio Analogue yüksek teknoloji barındıran en üst seviye Maestro modellerinde kullanılan teknik ve parçaları Armonia serisine doğrudan uyguladı.

Yüksek ses kalitesi, uzun ekonomik ömür, kullanım kolaylığı ve herkes tarafından satın alınabilirlik hedefleri ile yola çıkan Audio Analogue mühendislik ekibi bu hedeflerin tamamını kendi beklentilerinin de ötesinde bir noktada gerçekleştirdiler. Crescendo CD çalıcıyı dinlediğinizde siz de en az bizim kadar şaşıracaksınız. Fiyatını öğrendiğinizde şaşkınlığınız mutluluğa dönüşecek.

Crescendo CD'nin başarısının sırları biraz da Japon elektronik devi TEAC mühendisleri ile birlikte geliştirilen düşük hızlı ve stabil CD-5010A CD okuma mekanizması ve en son jenerasyon yüksek kaliteli yarı iletkenlerde yatıyor. Mekanik titireşim ve onun yarattığı jitter hatasını en aza indirmekte üstün başarı sergileyen bu mekanizma Crescendo'nun berrak sesinin ana kaynağı.

Her kanalda bağımsız Burr Brown 24 bit 192kHz dijital analog çeviriciler bu güne kadar yalnızca en pahalı cihazlarda rastladığımız türden. Crescendo için özel olarak seçilen bu harika çipler sayesinde çevirici devrenin iç jitter hata seviyesi 50 piko saniyeye kadar düşürüldü. Bu değer bu fiyat kategorisindeki cihazlar için dünyada bir ilki oluşturuyor.

Crescendo CD'nin ses kalitesinde çıkış devresinin payı da büyük. Yine bugüne kadar yalnızca en pahalı cihazlarda rastladığımız 5. dereceden analog çıkış filtreleri mümkün olan en kaliteli elektronik parçalardan titizlikle üretildi. Bu sayede ultra stabil bir sahne yakalanırken distorsiyon ve dip gürültüsü büyüleyici bir şekilde yok oluyor.

Eğer yeni bir hifi sistemi kuruyor, mevcut sisteminizi yükseltmek istiyor ve bunu da bir servet harcamadan yapmak istiyorsanız Armonia Crescendo CD çalıcıyı mutlaka dinlemenizi öneriyoruz. Onu bir kez dinleyince birlikteliğiniz yıllarca sürecek.

Audio Analogue Armonia serisi size dinlerken kulaklarınızı, bakarken de gözlerinizi okşayacak tasarım harikası ürünleri akıl almaz fiyatlarla sunuyor.

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %8 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %4 indirim uygulanmaktadır.

MODEL ÖZELLİKLERİ
Desteklenen Formatlar
 CD, CD-R / RW
Dijital Filtre Tipleri
Upsampling
96/24 
Yüksek Kaliteli Devre Elemanları
Evet 
RFI/EMI Ekranlama
Evet 
Ekran Karartabilme Özelliği
Evet
Balance Özelliği
Evet
Jitter Düzeltme
Evet
Disk Kapasitesi
1
HDCD Desteği
-
Ses Seviye Kontrolü
-
Programlanabilme
-
Çıkış Katı Tipi
Transistör
Altın Kaplama Bağlantı Noktaları
Evet
TEKNİK ÖZELLİKLER / CD
Frekans Bandı
20 Hz-40 kHz +0/-0,3dB
Total Harmonik Distorsion (THD)
% 0,0003
Dinamik Aralığı
97dB
Sampling Frekansı
96/24 
Çıkış Seviyesi
2Vrms 
Sinyal/Gürültü Oranı
22Hz-22kHz 
Kanal Ayrışımı
>120 dB
Çalışma Isı Aralığı
°C 10-55 
TEKNİK ÖZELLİKLER / SACD
Frekans Bandı
Total Harmonik Distorsion (THD)
Dinamik Aralığı
Sampling Frekansı
Çıkış Seviyesi
Sinyal/Gürültü Oranı
-
Kanal Ayrışımı
-
Çalışma Isı Aralığı
-
GİRİŞ/CIKIŞLAR
Koaksiyel/Optik Çıkış
Koaksiyel 
SACD Analog Çıkış
Analog Stereo Çıkış
Unbalanced 
Dijital Giriş
Harici Kontrol Olanağı
Kulaklık Çıkışı
-
USB Girişi
-
GENEL
Renk
Silver/Black 
Ön Panel
Alüminyum
Şasi
Çelik Aluminyum Komposit
Uzaktan Kumanda
Evet
Güç Tüketimi
25VA

Boyutlar GxYxD (mm)

445x85x385

Ağırlık

11 Kg

 

 

INSTAGRAM

#CANHIFI