• Ev Sineması

    Eğer gazete ilanlarında görüp de fiyatının cazibesine kapıldığınız “ev sineması” sistemini kutusuyla koltuğunuzun altına alıp hızla evinizin yolunu tutmayı düşünüyorsanız bir kez daha düşünün.

    Bizler Can Hifi’de zincir mağazaların ve köprü altı satıcılarının söz verdiği “en son teknoloji” ev sineması simülasyonu yerine her bütçeye uygun gerçek ev sineması satış ve kurulum hizmeti veriyoruz. Aradığınız ister tek bir DVD oynatıcı ister anahtar teslimi gelişmiş bir ev sineması olsun, dünyanın lider markaları ve teknolojileri ile hayalinizi gerçekleştiriyoruz. Projelendirme, mimari tadilat, akustik düzenleme, cihaz satışı, kurulum ve kalibrasyon servislerimiz ile eksiksiz ve profesyonel hizmeti arıyorsanız doğru yerdesiniz.

    İzlediğiniz tüm filmlerde aktörlerin devamlı nezle olmasından veya diyalogların hareketli sahnelerde gürültüye gitmesinden şikayetçiyseniz, hızlı sahnelerde ekranınız çok parçalı bir boz-yap gibi görünüyorsa, projeksiyonda siyah rengin nasıl bir şey olduğunu bilmiyorsanız veya uzaktan kumandalar yığını ile boğuşmaktan sıkıldıysanız bize bir uğrayın. Size güzel haberlerimiz var… Bizim bilgi ve deneyimimiz ve sizin bütçenizin birazıyla beklediğinizin ötesinde yüksek performanslı ev sinemanızı birlikte kurabilir veya yükseltebiliriz.

    Siz yine yeni filmleri gerçek mekanında; sinemalarda izlemeye gidin ama özenle oluşturduğunuz film arşivinizi evinizin rahatlığında dostlarınızla –ve en az favori sinema salonunuzun performansı ile- paylaşmanın tadını çıkarın. Üstelik keyfinize göre ihtiyaç molalarıyla…

INSTAGRAM

#CANHIFI