• Akıllı Ev

  Evinizde bir biçimde kontrol edilebilen her türlü cihaz ve sistemi dilediğiniz noktadan tek dokunuşla yönettiğinizi düşünün.
  Tek dokunuşla salonunuzun tam donanımlı ev sinemasına dönüştüğünü, bahçenizde müzik dinlerken uzaktan kumandanızla müzik seçtiğinizi veya enerji israfının sıfıra indiğini…

  Günümüzde akıllı ev kavramı yavaş yavaş bir teknolojik gösteriden hayatı kolaylaştırıcı bütünleşik çözümlere dönüşüyor. Zamanında ve akıllı bir planlama ile yaşam mekanlarınız uzay gemisi havasına bürünmeden yönetilebilir, izlenebilir ve çevreye duyarlı birer vahaya dönüşebilir.
  Evinizin mimari tarzı ne olursa olsun akıllı ev çözümlerinden yararlanacağınız birçok alan olacaktır.

  Örneğin,
  aydınlatma, iklimlendirme, perde/panjur ve güvenlik sistemlerinin tek ve yalın bir ara yüzden kontrolü.
  Yaşam tarzınıza uygun senaryolar ile tek dokunuşla ilgili birçok işlevin aynı anda düzenlenmesi, ses ve görüntü kaynaklarınızın dilediğiniz kadar bağımsız noktadan dinlenebilmesi ve izlenebilmesi de çok kolay. Üstelik stüdyo kalitesinde…

  Tatil dönüşü bir gün önceden merkezi ısıtma sisteminizin bir SMS ile devreye girdiğini veya önceden birlikte hazırladığımız aydınlatma senaryolarınızı tek tuşla değiştirerek okuma, televizyon izleme, parti veya yemek modlarının bir anda evinizin havasını değiştirdiğini düşünün.

  Kapınızı çalanı Sydney’den görebilmek ister miydiniz?

  Sizin ve eviniz için yapabileceklerimiz yalnızca hayal gücünüzle sınırlı.