YENİ ÜRÜN

TRINNOV

TRINNOV Altitude 32-88 Black

REFERANS DÜZEYİ SES İŞLEMCİSİ İLE 3 BOYUTLU SES

(KDV Dahil)

Teslimat süresi: 1-3 iş günü

PAYLAŞ

ÜÇ BOYUTLU SES DENEYİMİNDE SON NOKTA  

Altitude32’yi üç boyutlu seste tartışmasız liderliği garantileyecek ve hiçbir şeyi şansa bırakmayacak şekilde tasarladık: Yüksek kanal sayısı, en yüksek teknik gereklilikleri karşılayabilecek çok geniş işleme yetileri, dosya formatı ve hoparlör donanımı her ne olursa olsun, üç boyutlu sesin tüm potansiyelini zincirlerinden serbest bırakacak, ürüne özel ve patentli teknolojiler. 

ZİNCİRLERİNDEN KURTULMUŞ HDMI 

HDMI standardındaki sürekli evrim üreticiler açısından birçok zorluğu beraberinde getiren bir etmen. Trinnov’un kendine özel yazılım platformu, tüm HDMI akışlarını işlemciden doğrudan izlemenizi ve analiz etmenizi sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda HDMI uyuşmazlıkları meselesinin aşılmasına yönelik eşsiz çözümler sunuyor.  


büyücü adım adım iş başında
 

Altitude32, entegrasyonu yapan kişiler için kurulum işlemlerini kolaylaştıran bir yazılımla sunuluyor. Bu yazılım, mevcut giriş ve çıkış kanallarını en iyi nasıl kullanabileceklerini ve arzu edilen hoparlör kurulumlarını tanımlayan adım adım bir süreçte onlara kılavuzluk ediyor. Bu yeni “büyücü”, ilk kurulum işlemini ve kalibrasyon sürecini son derece kolaylaştırıyor.  


HER ŞEY DAHİL DEKODER PAKETİ
 

Altitude32’nin standart versiyonu Dolby Digital Plus®, Dolby TrueHD®, DTS Digital Surround® ve DTS-HD Master Audio® kodlarını çözebilmektedir. Tercihe bağlı olan 3D Audio paketiyle, Dolby Laboratories®, DTS Inc® ve Auro Technologies® tarafından üretilmiş en son teknolojilerle yeni bir sarmal ses dünyasına adım atacaksınız.

yeniden haritalandırma 

Mikrofonumuzun 3 boyutlu ölçüm yetileri sayesinde, her bir hoparlörün tam olarak nereye yerleştirileceği, mesafe, azimut açısı ve yükseklik hesaba katılarak belirlenebilmektedir. Film müzik ve efektlerinin kapsadığı çeşitli sesler için amaçlanan yerleşimi bildiğimizden (zira biz onun kodunu çözdük), kuramsal manada film seslerinden ve söz konusu mekanın gerçekliğinden kaynaklı ses nesnelerini “yeniden haritalandırabiliyor”, en yakın iki ya da üç hoparlörü tam olması gerektiği yerde bir fantom imgesi (hayalet ses imgesi) yaratmak için kullanıyoruz. 2 boyutlu yeniden haritalandırma esasen yatay düzlemle uğraşırken, 3 boyutlu yeniden haritalandırma gerek azimutları, gerekse yükseklikleri hesaba katmaktadır.   

 

EŞSİZ BAS İDARESİ 

Düşük frekansların idaresi söz konusu olduğunda şu anda Trinnov’un piyasada mevcut olan en sofistike çözümü sunduğunu söylemeliyiz. Orta seviye bas idaresi sistemimizle, bir ya da daha fazla sayıdaki subwoofer hoparlörünüzün, her bir kanal için, ses spektrumunun en alt kısmını nasıl yeniden üreteceğini elbette ki belirleyebiliyorsunuz. Ama dahası da var: Bizim teknolojimiz, daha yakında duran ve daha becerikli ufak bir hoparlörün alt frekanslarına bas idaresi yapabilmenizi de mümkün kılıyor. Ayrıca crossover frekansları, filtre tipi, meyil ve hatta yeniden yönlendirilmiş olan basın nerede yeniden üretileceği üzerinde size tam kontrol imkânı sunuyor.   

 

EV SİNEMASI KURULUMLARINDA ÖZEL UZMANLIK 

Trinnov yıllardır bu alanda en saygı gören markalar ve entegrasyon firmalarıyla işbirliği içinde ki bu da bize son on yıl içinde en iddialı ev sinema projelerinde çalışma imkanı sağladı. Matbu şekilde hazırladığımız önerilen hoparlör konumu kılavuzumuzla, entegrasyon yapan kişilere uzmanlık kazandırıyor, ayrıca tekrarlayan CEDIA eğitimlerimizle bunu besliyoruz.  

 

THE CEDIA DESIGNER

TCD (THE CEDIA DESIGNER) kullanıcılarına sadece birkaç dakika içinde teknik bakımdan kusursuz sinema tasarımları yaratma imkânı, doküman desteği ve estetik kurulum önerileri sağlayan çevrim içi bir tasarım aracıdır. TCD yazılımı High-End ürün serilerimizin tamamını desteklemekte ve Altitude’u son derece karmaşık hoparlör kurulumlarına bile sadece birkaç dakika içinde entegre edebilmenizi sağlamaktadır.

 

devrİm nİtelİğİnde donanım platformu 

Bu yeni nesil işlemcinin kalbinde dijital sinyal işlemeye dair yeni bir yaklaşım yatıyor. Bu yeni yaklaşım, devrim niteliğinde, son derece ölçeklendirilebilir ve güncellenmesi kolay bir donanım mimarisi üzerine kurulu. Trinnov Audio, kompleks ve sert bir mimari içine sokulmuş çoklu DSP’yi kullanmak yerine, çok amaçlı bir işleme platformu geliştirdi. Tek bir çok çekirdekli Intel işlemci üzerine kurulu olan bu platform sayesinde eşi benzeri görülmemiş işleme yetilerine sahip.   

 

GELECEKTEKİ TÜM YENİLİKLERE HAZIR

Altitude32 ölçeklendirilebilir ve güncellenmesi kolay bir çözümdür. Giriş düzeyi modeli en son HD ses ve görüntü formatlarını desteklerken, en üst modeli 3 boyutlu ses dekoderi seçeneğiyle, eşsiz bir kalite düzeyinde ses sarmalında 32 kanala kadar kod çözümleme yapabilmektedir. Böylelikle hem yepyeni bir dinleme tecrübesi sunar hem de rakiplerini oldukça geride bırakmaktadır.

   

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

Setup Guide/ Loudspeaker Position English

Kullanım Kılavuzu/ Altitude 32-88 English