YENİ ÜRÜN

McIntosh

McIntosh MX160 Black

A/V Processor

(KDV Dahil)

Teslimat süresi: 1-3 iş günü

PAYLAŞ

  • Dolby Atmos, DTS:X ve Auro-3D
  • 4K Ultra HD yerel içerik ve görüntü çözünürlüğünü yükseltme özelliği (upscaling)

 

MX160 A/V İşlemci, evinizin rahatlığında lüks bir eğlence deneyimi yaşamanızı sağlayacak en yeni ev sinema sistemi teknolojileriyle dolu bir ürün. MX160, Dolby® Atmos, DTS:X™ ve Auro-3D® gibi nesne tabanlı 3 boyutlu ses formatlarını desteklemesi dolayısıyla sarıp sarmalayan bir ses deneyimi sunuyor. RoomPerfect™ oda düzeltme teknolojisi sayesinde, sesi odanızın akustik özelliklerine göre uyumlandırmanın yanında, bu ses kodeklerinin ses bakımından içerdikleri inovasyonları da daha ileriye taşıyor.  Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio™ ve eski ama halen popüler formatlarla uyumlu olması dolayısıyla MX160 ile mevcut DVD ve Blu-ray™ film koleksiyonunuzun keyfini surround sesle çıkartabilirsiniz.  Ses kayıtları ise format fark etmeksizin efsanevi McIntosh ses kalitesi ve performans standartları çerçevesinde sunulmaktadır.      

 

MX160 görüntü bakımından en son yenilikleri de destekleyen bir işlemci olması dolayısıyla 4K Ultra HD yerel kaynakları desteklemekte ve aynı zamanda çözünürlüğü düşük dosyaları da 4K Ultra HD’ye yükseltmektedir. 8 adet HDMI girişi ve 4 adet çıkışı High Dynamic Range’i (HDR10) desteklerken, elinizde olan ve gelecekte edineceğiniz HD ve 4K Ultra HD kaynaklar için de çok sayıda bağlantı olanağı sunmaktadır. 3 boyutlu görüntü düzgeçişi (pass-through) sayesinde 3 boyutlu filmlerde kendinizi aksiyonun tam ortasında bulacaksınız. HDBaseT çıkışı, MX160 ile projektörünüz ya da televizyonunuz arasındaki mesafe uzak olsa bile, kalitesi hiç bozulmayan, sıkıştırılmamış görüntü ve ses elde edebilirsiniz.       

Ev sineması deneyimini tüm bedeninizde hissedebilmeniz için MX160’ta 11.1 ses kanalları için (7.1.4 olarak da bilinmektedir)  dengelenmiş çıkışlar ve ayrıca bi-amping için ya da ekstra subwoofer hoparlörleri sürebilmek için 4 yedek kanal da bulunmaktadır. Dijital müzik severler için ise MX160’ta 4 optik, 3 koaksiyel ve 24-bit/192kHz’e kadar sinyalleri alabilen bir USB girişi ve ayrıca 1 XLR konnektör bulunuyor. Analog ses için, iki set stereo dengelenmiş giriş, 4 set stereo dengelenmemiş giriş, bir adet özel atanmış fono girişi ve bir set 7.1 çok kanallı dengelenmemiş giriş bulunuyor. Analog ve dijital tüm bağlantılar kişiye özel olarak isimlendirilebilir ve kaynaklar arasında pürüzsüz geçiş sağlamak için volüm düzeyleri eşleştirilebilir. Bas ve tiz kontrolleri ince ayar imkanı sunmaktadır.  

   
Klasik parlak siyah ön panel, düğmeler, ışıklı logo ve fırçalanmış alüminyumdan düğme çeperleriyle MX160, her tür ev sinema sistemine uyumludur ve sevdiğiniz filmleri gelecekte de epey uzun bir süre keyifle izlemenizi garanti altına almaktadır. Bütünsel bir ev sinema sistemi oluşturmak üzere MX160’ı çok çeşitli McIntosh ampli ve hoparlörle eşleştirebilirsiniz.  Akıllı ev otomasyonunda global çözümler sunan Control4®’ten Simple Device Discovery Protocol (SDDP) sertifikası almış olan cihaz, Control4 otomasyon sistemlerine entegre edilebilir. Daha fazla bilgi için bayinize başvurunuz. 

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.