ÜRETİMDEN KALDIRILDI

McIntosh

McIntosh MX151 Black

12 Kanal AV Surround İşlemci

(KDV Dahil)

Teslimat süresi: 5-7 iş günü

PAYLAŞ

Müzik ve film sunumunda en iyisi – işte MX151 ile elde edebileceğiniz şey bu. Sahip olduğu 3D görüntü geçirebilen en son HDMI teknolojisiyle, mevcut Blu-ray disklerin™ sunabildiği her şeyi görebileceksiniz. Cihazın içine yerleştirilmiş Dolby® TrueHD ve ses sinyalini mekânınıza has akustik öğelere göre ayarlayan RoomPerfect™ oda düzeltimi teknolojisiyle çözülen DTS-HD Master Audio™’yu birleştirdiğinizde, sizi sarıp sarmalayacak ve olan biten her şeyin tam ortasındaymış gibi hissedeceğiniz bir ses deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Dual Zone özelliği, bağımsız program seçimi ve kontrolüyle iki farklı odada aynı anda farklı medyaları çalabilmenizi sağlar. Dijital ve analog girişlerin geniş yelpazesi basitleştirilmiş sistem işletimi için özel etiketlenebilir ve kaynaklar arasında sorunsuz bir geçiş için volüm düzeyiyle uyumlanabilir. Atanabilir denge giriş ve çıkışları, bir adet analog fono bölümü, bas ve tiz kontrolleri ve Dolby Pro Logic® IIx ya da DTS Neo’yu kullanarak 7.1 çoklu kanala kadar opsiyonel işleme, MX151’in iki kanallı ses deneyimini ileri düzeye taşır.

MX151’in eşi benzeri görülmemiş esnekliği, her türlü ortama göre özel sistem tasarım ve işleyişe imkân tanır. Kontrol seçeneklerine geleneksel IR-remote, web tabanlı GUI ve tüm üçüncü parti kontrol sistemleriyle arayüz bağlantısı dâhildir.  12 kanala kadar ses seçeneği, birden çok subwoofer ya da hoparlör sistemlerinin bi-ampingi ürünün içinde mevcuttur. 


  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.