ÜRETİMDEN KALDIRILDI

McIntosh

McIntosh MX121 Black

7 Kanal AV Surround İşlemci

(KDV Dahil)

PAYLAŞ

MX121 ev sineması işlemcisi dünyadaki en iyi ev sinema sistemlerinin kontrol merkezidir. Kapsamlı ama aynı zamanda kullanımı kolay özellik seti MX121 tabanlı sistemlerin ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak şekilde yapılandırılmasına olanak sağlar.  

Yeni çıkmış olsun, eski olsun tüm ses ve görüntü kaynakları (Blu-ray, DVD, CD ve Lazer Disk çalıcılarla birlikte pikaplar ve radyo alıcıları gibi) MX121 vasıtasıyla kumanda edilebilir, işlenebilir ve işletilebilir. 1080P çözünürlüğü destekleyen 6 adet HDMI ve 3D görüntü düzgeçişi de dâhil olmak üzere çok çeşitli sayıda girişin bulunması tüm kaynak cihazlarınızı sisteme bağlayabilmenizi sağlar. 3D görüntü düzgeçiş özelliği sayesinde 3D Blu-ray disklerin™ ve yayınların şu anda sunabildiği her şeyin keyfini çıkartabilirsiniz. Cihazın içine yerleştirilmiş olan Dolby® TrueHD ve DTS-HD Master Audio™ kod açma ile her şeyi duyabilir ve hissedebilirsiniz.      

MX121, ister geleneksel 5.1 ev sinema kurulumu olsun, ister daha yeni 7.1 konfigürasyonu olsun, tüm hoparlörlerinize münferit sinyaller gönderir. Dinleme tercihinize bağlı olarak ön yükseklik ya da genişlik kanalları da desteklenir.  İki ek kuşağa kadar, bağımsız kaynak seçimi ve volüm ayarı imkânlarıyla birlikte evinizdeki diğer dinleme mekanlarına dağıtım yapılabilir.   

Pandora® radyo da dâhil olmak üzere ses kayıtlarını ve fotoğürafları bilgisayarınızdan ya da internetten doğruca aktarabilmeniz için ev ağı iletişimi olanağı mevcuttur. Sistemin içinde bulunan AirPlay®, Mac ya da PC tabanlı iTunes® kütüphanenizden ve aynı zamanda iPad,® iPhone® or iPod touch®’taki kayıtlarınızdan,  Wi-Fi ağı aracılığıyla kablosuz olarak müzik akışı alabilmenizi sağlar. USB kablosuyla, iPod klasik ve select iPod nanolar da bağlanabilir, ayrıca iPhone ya da iPod touch cihazınızı siteme bağlayarak şarj edebilirsiniz. (Uyumlu olan Apple cihazlarının listesi için teknik özelliklere bkz.)  

Audyssey MultEQ® XT, MX121’i ev sinema sisteminizin kendine has akustik niteliklerini telafi edecek şekilde ayarlar ve eşsiz netlikte ve son derece dengeli bir ses elde edebilmenizi sağlar. Sistem açılış kapanış kolaylığı için MX121 McIntosh kaynak cihazlarıı ve amplileri açıp kapayabilme becerisine sahiptir.      


  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

• 7.1 Ch Audio Video Processor with Audyssey Room Correction

• HDMI 3D Video Switching • 6 HDMI Inputs & 2 Outputs

• 7.1 Single-Ended Inputs and 7.1 Single-Ended & Balanced Outputs

• 1 Balanced Stereo & 7 Single-Ended Stereo Inputs + MM Phono Input

•  Stereo Audio + Video Outputs for Zone 2 & Stereo Audio Outputs for Zone 3

• Supports Apple i-Devices Through USB or Airplay Wireless Connections