YENİ ÜRÜN

GOLD NOTE

GOLD NOTE PA-10 Silver

Küçük ama güçlü

(KDV Dahil)

Havale/EFT ile %4 İndirimli
Teslimat süresi: 1-3 iş günü

-
+

PAYLAŞ

Maksimum çok yönlülük için çok çeşitli işlevlere sahip yeni güç amplifikatörü

PA-10, Gold Note'un Seri 10 adı verilen daha küçük ancak daha az verimli olmayan ürün yelpazesinin en yeni güç amplifikatörüdür. Mükemmel yapılı kalitesi ile karakterize edilen ve seçilen ses bileşenlerini içeren PA-10, kompakt boyutuna kıyasla şaşırtıcı bir güce sahiptir ve dahası Amplifikatörü hoparlörlerinizle mükemmel şekilde eşleştirmenizi sağlayan benzersiz ayarlanabilir sönümleme faktörü teknolojimiz gibi çok çeşitli işlevlere olanak verir.


KOMPAKT BOYUTLU TAM GÜÇLÜ AMPLİFİKATÖRÜ

PA-10, Stereo veya Mono (köprülü) modda çalabilen Gold Note Series 10'un yeni güç amplifikatörüdür. En yüksek yapı kalitesi ve etkileyici bir fonksiyon çeşitliliği ile karakterize edilen PA-10, herhangi bir modern High-End ses sistemi için uygun, inanılmaz derecede çok yönlü bir güç amplifikatörüdür. Şasinin estetiği, PA-10'u dünyaca ünlü İtalyan tarzı ve Gold Note modüler tasarımından esinlenen uyumlu bir konsepte kusursuz bir şekilde entegre eden Seri 10 ürünlerinden türetilmiştir.

Güç amplifikatörü, ağır alüminyum panellerden ve doğru seçilmiş ses bileşenlerinden yapılmış yüksek kaliteli bir kasadan oluşur. PA-10'un arkasındaki fikir, kompakt boyutlu, ancak her tür hoparlörü çalıştırabilecek şaşırtıcı bir güce sahip bir güç amplifikatörü tasarlamaktı. PA-10 için geliştirilen yeni mükemmel tescilli teknoloji, amplifikatörün, hoparlör empedansını düşürürken gücünü iki katına çıkaran bir Sınıf A amplifikatör gibi davranmasını sağlar. Stereo modunda 75Watt @ 8Ω, 150Watt @ 4Ω ve 300Watt @ 2Ω ve mono modda inanılmaz bir 300Watt @ 8Ω, 600Watt @ 4Ω özelliklerine sahiptir.

PA-10, Gold Note'un artık çok iyi tanınan birçok yeniliği uygulayarak, çok yönlülüğü ile kendisini farklı kılıyor. Ayarlanabilir Sönümleme Faktöründen başlayarak, en zordan yüksek hassasiyete ve mini monitöre kadar her tür hoparlörle mükemmel bir eşleştirme sağlar ve her zaman en iyi eşleşmeyi sağlar.

Bridge-Tied-Load teknolojisi (Mono modu), PA-10'u piyasadaki herhangi bir hoparlörü sanal olarak çalıştırabilen süper yüksek güçlü bir amplifikatör yapar. XLR stereo çıkışı, PA-10'un, alınan ses sinyaline bağlı olarak otomatik Açık / Bekleme modu ile kolaylaştırılan, kullanışlı, yüksek kaliteli çok odalı çözümler için seri olarak yapılandırılmasını sağlar.

PA-10 hem RCA hem de XLR girişleriyle birlikte gelir. İsteğe bağlı olarak ses kontrollü Gold Note PH-1000 phono stage ve DS-10 4 giriş 1 çıkışlı DAC gibi iki farklı kaynağa aynı anda bağlanma imkanı sunar.

Dahili In / Out GN Link teknolojisi ile, amplifikatörün aynı özelliği sunan diğer ünitelerle master-slave-moduna getirilmesine olanak tanıyan, daha fazla kullanım kolaylığı sağlanır.

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

POWER OUTPUT 75/150W @ 8/4Ω per ch. in stereo to 600W @ 4Ω per ch. in mono (BTL)
FREQUENCY RESPONSE 10Hz-30kHz at +/-1dB
TOTAL HARMONIC DISTORTION (THD+N) 0,05%
DAMPING FACTOR selectable high/low
INPUT SENSITIVITY 1,4V RMS on RCA and XLR
INPUT IMPEDANCE 13KΩ RCA/XLR
POWER CONSUMPTION <1W in standby; <10W no signal; 150W at a 1/4 of nominal power, 1400W max
DIMENSIONS 200mm W x 80mm H x 260mm D
WEIGHT 4 Kg. net - 5 Kg. boxed

Katalog/ GN English

Presentation/ GN Türkçe

Kullanım Kılavuzu/ PA-10 English

Presentation/ GN English