Musical Fidelity

Musical Fidelity M6x 250.7 Black

7 kanallı A/B sınıfı güç amplisi

(KDV Dahil)

Havale/EFT ile %4 İndirimli
Teslimat süresi: 1-3 iş günü

-
+

PAYLAŞ

Sahnenin içine dalın

Herhangi bir görüntü olmadan CD satın alıyor ya da müzik dinliyorsunuz ama hiç ses olmadan bir film izlediniz mi?

Bir filmin sesi, duyguların iletimi ve hikâyenin anlatımı açısından çok önemlidir. Gerçi gümbür gümbür ve heyecanlı sahneler önemli olduğu kadar sessizlik de önemlidir. Ses tasarımcıları, hiç şüphesiz deneyiminizi daha da iyileştirmek için ses efektlerinden ve müzikten faydalanırlar. Bir soundbar asla gerçek bir sinema hissi yaratamaz. M6x 250.7 ev sinemanızı bir üst düzeye çıkartacak.

Eksiksiz Sinema Deneyimi

Birçok insana göre sinema büyük bir ekranı olan ve atıştırmalıkların çok pahalıya satıldığı bir yerdir ama orada aslında bundan çok daha fazlası söz konusudur. Söz konusu olan şey genellikle görünmez olsa da sinemanın surround ses sistemidir.

Her şey 1980’lerde üç hoparlörden oluşan basit bir kurulumla başladı ve 20 hoparlöre kadar ulaşan nesne tabanlı sistemlere kadar evrildi.

Yeni M6x 250.7 ile çok güçlü bir 7.1 ev sineması kurulumu kolayca yaratabilirsiniz. (Subwoofer için ayrı amplifikasyon gerekir.)

Pre-amplinizi/AV işlemcinizi RCA veya tam dengelenmiş XLR kablolarla bağlayabilirsiniz. XLR bağlantısı ses kalitesini daha da iyileştirir ve sinyalin temiz bir şekilde iletilmesini sağlar.

Musical Fidelity M6x 250.7 sizi sadece ses kalitesiyle değil, çok kaliteli metal işçiliği ve genel olarak temiz ve düzgün görüntüsüyle de tatmin edecektir. Siyah veya gümüş cila seçenekleri mevcut olan ön panel ustalıkla haddelenmiş alüminyumdan yapılmıştır.

Bağlantılar

Yeni M6x 250.7 bir adet altın kaplama RCA girişe ve kanal başına bir adet dengelenmiş XLR girişe sahip. Preamplinizde XLR çıkışlarınız varsa biz daima dengelenmiş bağlantıyı tercih etmenizi öneriyoruz. Sinyalin bu şekilde iletilmesi dinamiklerin artmasına, daha az gürültü olmasına ve sinyal/gürültü oranının iyileşmesine sebep olmaktadır.

Eğer aynı sinyale çok sayıda girişte ihtiyaç duyuyorsanız (ör; bi-amping için), çıkış vasıtasıyla altın kaplama RCA’yı kullanarak sinyali bir sonraki girişe dağıtabilirsiniz.
Altın kaplama, yalıtılmış hoparlör çıkış terminalleri 4 mm’lik banana fiş, spade konnektör ya da çıplak kablo bağlantısı için uygundur.

Trigger giriş/çıkışı cihazınızı diğer bileşenler vasıtasıyla açıp kapatmanıza olanak sağlamaktadır.

Güç

Bu yeni çok kanallı amplimiz kanal başına 250W A/B sınıfı bir ampliye sahip olacak şekilde üretildi. Tüm geçişkenleri ve mikro bilgileri muhafaza ederek oldukça doğal bir ses üretecek şekilde tasarlandı.

Son derece sessiz çalışan güç transformatörünün gücü temiz bir şekilde dağıtması dinamik menzili arttırmakta ve çok detaylı bir ses sahnesi yaratmaktadır. Bu, bir ev sineması amplisi açısından en önemli özelliktir. M6x 250.7 hangi volümde olursa olsun bütün detayları ve duyguları koruyabilir.

Sofistike bir soğutucu tasarımının olması sebebiyle M6x 250.7 ampliyi serin tutabilmek için bir fana ihtiyaç duymaz. Büyük bir gücü olmasına rağmen ampliden herhangi bir fan sesi duymayacaksınız.

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.

Output
Power:  7x 250W/4 ohms (Peak: 400W)
THD+N:  0,003% at 100W power output
Frequency Response:  20Hz - 20kHz for 0,5dB
SNR:  105dB at 1kHz at 200W power output
Connections 7x line level RCA input
7x line level balanced XLR input 
7x line level RCA through output 
7x pair speaker terminals
1x Trigger input & output
Input Sensitivity 700mV at RCA input, 1,4V at XLR input
Dimensions (WxHxD) 450 x 195 x 435mm
Main voltages 230V/115V Internally set or 100V optional AC 50/60Hz
Max. Consumption 2500W, <0.5W in standby
Weight 32,5kg (ca. 35kg incl. shipping carton)

Data Sheet/ M6x 250.7 English