ÜRETİMDEN KALDIRILDI

McIntosh

McIntosh D100 Black

Stereo Dijital Pre-Amplifikatör

(KDV Dahil)

PAYLAŞ


D100 beş adet dijital girişe ve hem değişken hem de sabit volüm ses çıkışına sahip (2 adet koaksiyel, 2 optik ve 1 USB) uzaktan kumanda edilebilen dijital bir stereo pre-amplidir. Elinizde bulunan herhangi bir McIntosh sistemine dijital müziği eklemek için basit bir çözümdür. Ya da sadece tam bir dijital tabanlı stereo sistemi için bir ampli, bir çift hoparlör ve bir dijital kaynak ekleyebilirsiniz. Kulaklık amplisi olarak kullanma esnekliğine de sahiptir; kişisel bir dinleme deneyimi için dijital kaynaklarınızı ve kulaklığınızı ona bağlamanız yeterli olacaktır.    

“Tasarımı mükemmel, hakikaten zevkle dinleyeceğiniz ve hayatınıza dâhil edebileceğiniz bir ürün bu. Geniş bir yelpazeye yayılan tüm müzik türlerini harika bir performansla dinleyebilmeniz gerçekten de büyüleci.” – Avforums.com  

“Müthiş… Bağımsız bir DAC ya da bir pre-amp veya her şeyin dâhil olduğu bir DAC/kulaklık amplisi… Bu son teknoloji ürünü cihaz her türlü sistemin vazgeçilmez bir parçası olabilir.” – Audio360.org

Tüm McIntosh cihazların klasik ön yüz, düğmeler ve el yapımı siyah cam ön panelini yüksekliği 4 inç’in altında küçük form faktörü içinde barındırır.  İçine yerleştirilmiş olan güçlü kulaklık amplisi en sevdiğiniz kulaklıklarınızın sesini daha yükseklere taşıyarak en üst noktaya ulaşan kişisel dinleme deneyimin keyfini çıkarmanızı sağlar (Kulaklıklar ürüne dâhil değildir).  

“Kaynağın ne olduğu fark etmeksizin D100 çeviklik ve zerafeti cezbedici bir denge içinde sunar.” – WhatHiFi.com

“D100 köşeleri olmayan, pürüzsüz bir çözünürlüğe sahip bir ürün.” – Head-Fi.org

“D100 tüm müzik parçalarınızı büyük bir coşku ile çalar.” – The-Ear.net

D100’de geniş dinamik menzilli ve çok düşük distorsiyonlu 8 kanallı, 32-bit, 192 kHz D/A dönüştürücü kullanılmıştır. Sekiz kanallı D/A dönüştürücü stereo Quad Balanced modda kullanılır. Her seviyede müziği mükemmel bir netlik ve zerafetle sunar. Bir McIntosh pre-ampli ya da A/V Kontrol Merkezinin veri çıkış jakından gelen kontrol verisi için bir adet 1/8” mini jak sağlanmıştır.

  • * Havale (EFT) işlemlerinde %4 indirim uygulanmaktadır.
  • * Tek çekimde %2 indirim uygulanmaktadır.